Treść opublikowana przez smoku666
-
Dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
Cześć, Duża prośba o rozkodawanie VIN'u: WA1BNAFY7J2209538 potrzebuje wyposażenie, nie wiem czy ma Bang audio czy nie.. a to ważne Dziękuję!!!
-
Felgi 17' do A4 B5 czy pasuja z B6 ?
Hej, Czy Felunek Z A4 B6/B7 podejdzie do A4 B5 (przedlift) ? Znajomemu podobają się felgi s-line z B6 17' 5x112 ET 43 Otwór centrujący 57.1mm , zauważyłem że są jeszcze ET45 itd. ale nie wiem czy otwór centrujący pasuje i czy nic nie będzie obcierało itd.. help ?
-
B6 DIVISION
od kilku lat śmigam na Motul Specyfic i złego słowa o nim nie powiem.... dużo ludzi go leje i jest git.
-
B6 DIVISION
dzięki, przetestuje i w razie problemów pomarudzę wam ponownie
-
B6 DIVISION
Siema! Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w wymienianiu samej klapy podłokietnika w B6 ? w starej połamałem zawias i jej żywot dobiegł końca, nową będę miał na dniach.. jednak z tego co widać na fotkach, zawiasy i bolce idą od środka na zewnątrz... i coś nie bardzo widzę jaki jest patent na montaż tego... ktoś coś ? http://imged.pl/1633/podlokietnik-klapka-audi-a4-b6-b7-2001r-07-8e0-1221633.jpg
-
A4 B6 FWD AVF - jakiego manuala wsadzić ? HCK? HCF ?
o to mi chodziło, thx
-
A4 B6 FWD AVF - jakiego manuala wsadzić ? HCK? HCF ?
Dzięki greg, Kiedyś widziałem rozpiskę przełożeń poszczególnych skrzyń manualnych w audi, ktoś wie gdzie na necie można to znaleźć ?
-
1.9 130 avf ciezko pali na goracym silniku
na ciepłym komp podaje mniejsze dawki paliwa do rozruchu, sprawdź AKU czy nie jest za słaby już, rozrusznik też do sprawdzenia. Reszta jak wyżej
-
Wybor FMIC'a do AVF
Zamówileś 550x180x65, a wiesz jakie dokładnie są potrzebne złączki, rurki, obejmy itp aby wszystko ładnie zamontować ? sam chce kupic dokładnie tego samego fmica tylko nie wiem co tam jeszcze potrzeba i ile...
-
Spoty wrocławskie
Bry! Panowie szukam kogoś z Wrocka lub okolic kto zamontowałby mi FMICA do B6 AVF oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku będę wdzięczny za ew info, czy jakieś namiary pozdo.
-
A4 B6 FWD AVF - jakiego manuala wsadzić ? HCK? HCF ?
a 1-5 nie męczą w mieście ?
-
A4 B6 FWD AVF - jakiego manuala wsadzić ? HCK? HCF ?
Hej! Szukam informacji odnośnie skrzyń manualnych do B6 FWD, a dokładniej którą najlepiej zamontować ? Wielokrotnie na forum ludziska pisały iż HCK z 2.0tdi BRD jest najdłuższa, ale jak z jej elastycznością ? nie licząc 6stego biegu to pozostałe są porównywalne ze skrzyniami montowanymi seryjnie do B6 ? (AVF+FWD) Jestem w trakcie kompletowania gratów do swapa z automatu na manual i mam dylemat którego manuala wybrać ? na bank chcę kompletne sprzęgło od BRD, podobno mocniejszy docisk, tarcza i dwumas nie wiem... Auto docelowo chce lekko pomodzić, tak max do 200km. Będę wdzięczny za każde info, w szczególności osób które maja do AVF założona np HCK
-
B6 DIVISION
pytaj domin79Sent from my телефон Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi dziękować ;]
-
B6 DIVISION
Panowie zmieniał ktoś z was ramkę i sam przycisk w przełączniku świateł a4 b6 ? kupiłem zamiennik ramki z przyciskiem, wybebeszyłem cały przełącznik, zmienić ramkę to nie problem ale jak zdjąć stary powycierany przycisk ? aby nic nie połamać ? http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i4660819504.html te zestawy naprawcze schodzą na aledrogo jak ciepłe bułeczki może ktoś od nas to robił ?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
uuuu dawno tu nie zaglądałem, a Bart jak zwykle dalej coś modzi i planuje Bartek gratki koloru
-
AVF numer części - króciec wody do silnika...
Hej, -potrzebuje nr części - króciec wody wchodzący do bloku silnika (ten od tyłu silnika od ściany grodziowej) -oraz numer gąbki tej którą jest obłożony silnik od góry pod plastikową osłoną silnika.... a4 b6 avf WAUZZZ8EX4A098226 dzięki!
-
Większa moc przy skrzyni multitronic???
tak, i do tego powinno się zrobić program pod tą skrzynie, tzn żeby nie katować skrzyni od samego dołu, a tylko stopniowo dowalać km/nm przy większej prędkości... nie od startu.
-
Czy usunąć katalizator z A4 B6 1.8T przed podnoszeniem mocy?
kat to zło! , wywalaj i się nawet nie zastanawiaj troszeczke głośniejszy będzie ale bez przesady, w czołg się nie zmieni...
-
Większa moc przy skrzyni multitronic???
to chyba źle szukałeś na forum:facepalm: ja śmigam już 3 lata na koksie i jest git a dodam że mam ciężką nogę i mocy z nm używam codziennie. (~160km / ~360-370nm) jeden dwumas już zabiłem:decayed: jedyne co powinno się zrobić 'przed' to moda na 7lameli (o ile już ich nie mamy) wraz z ostatnim dostępnym softem dla swojego sterownika oraz pełną diagnostykę skrzyni. jeżeli skrzynia i silnik jest ok, to lać koksu i śmigać dodam iż w większości opinii nie polecana jest wizyta na hamowniach (chociaż znam osoby które to robiły i wszystko było git) tak samo nie powinno się robić maks programu dla AVF+multi czyli ok 170km, oraz odpadają jakiekolwiek mody np inna suszarka czy fmic.
-
nr zaworu EGR
potrzebuje nr zaworu EGR (a4 b6 AVF automat CVT) WAUZZZ8EX4A098226 dzięki!
- Rura - Kolano do EGR
-
Rura - Kolano do EGR
dzięki ps. on pasuje też do intercoolera ? na niektórych aukcjach w necie w opisie jest to rura do colera a nie do egr .... no chyba ze są to dokładnie takie same rurki-kolanka ?
-
Rura - Kolano do EGR
Hej, potrzebuje nr tego kolanka-rury dochodzącego do EGR dzięki!
-
Zajeżdżanie podczas podczas wyprzedzania
5. Lewy i idziemy momentem :kox:
-
Zbyt Duże spalanie
to samo:wink: i raczej bym powiedział ze bedziesz miał wszystko ok z autem ja również potwierdzam, to normalne wartości. dodam od siebie, że u mnie (automat) jak deptam po Wrocławiu w godzinach szczytu to nawet i 12L czasami FIS pokaże, a średnia globalna z kilku tyś km (90% miasto, ciężka noga) to 8,5-10L