Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

smoku666

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez smoku666

  1. Cześć, Duża prośba o rozkodawanie VIN'u: WA1BNAFY7J2209538 potrzebuje wyposażenie, nie wiem czy ma Bang audio czy nie.. a to ważne Dziękuję!!!
  2. Hej, Czy Felunek Z A4 B6/B7 podejdzie do A4 B5 (przedlift) ? Znajomemu podobają się felgi s-line z B6 17' 5x112 ET 43 Otwór centrujący 57.1mm , zauważyłem że są jeszcze ET45 itd. ale nie wiem czy otwór centrujący pasuje i czy nic nie będzie obcierało itd.. help ?
  3. smoku666 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    od kilku lat śmigam na Motul Specyfic i złego słowa o nim nie powiem.... dużo ludzi go leje i jest git.
  4. smoku666 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    dzięki, przetestuje i w razie problemów pomarudzę wam ponownie
  5. smoku666 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Siema! Czy ktoś ma jakieś doświadczenie w wymienianiu samej klapy podłokietnika w B6 ? w starej połamałem zawias i jej żywot dobiegł końca, nową będę miał na dniach.. jednak z tego co widać na fotkach, zawiasy i bolce idą od środka na zewnątrz... i coś nie bardzo widzę jaki jest patent na montaż tego... ktoś coś ? http://imged.pl/1633/podlokietnik-klapka-audi-a4-b6-b7-2001r-07-8e0-1221633.jpg
  6. o to mi chodziło, thx
  7. Dzięki greg, Kiedyś widziałem rozpiskę przełożeń poszczególnych skrzyń manualnych w audi, ktoś wie gdzie na necie można to znaleźć ?
  8. na ciepłym komp podaje mniejsze dawki paliwa do rozruchu, sprawdź AKU czy nie jest za słaby już, rozrusznik też do sprawdzenia. Reszta jak wyżej
  9. smoku666 odpowiedział(a) na Gaszka temat w Audi A4 B6/B7
    Zamówileś 550x180x65, a wiesz jakie dokładnie są potrzebne złączki, rurki, obejmy itp aby wszystko ładnie zamontować ? sam chce kupic dokładnie tego samego fmica tylko nie wiem co tam jeszcze potrzeba i ile...
  10. Bry! Panowie szukam kogoś z Wrocka lub okolic kto zamontowałby mi FMICA do B6 AVF oczywiście odpłatnie w granicach rozsądku będę wdzięczny za ew info, czy jakieś namiary pozdo.
  11. a 1-5 nie męczą w mieście ?
  12. Hej! Szukam informacji odnośnie skrzyń manualnych do B6 FWD, a dokładniej którą najlepiej zamontować ? Wielokrotnie na forum ludziska pisały iż HCK z 2.0tdi BRD jest najdłuższa, ale jak z jej elastycznością ? nie licząc 6stego biegu to pozostałe są porównywalne ze skrzyniami montowanymi seryjnie do B6 ? (AVF+FWD) Jestem w trakcie kompletowania gratów do swapa z automatu na manual i mam dylemat którego manuala wybrać ? na bank chcę kompletne sprzęgło od BRD, podobno mocniejszy docisk, tarcza i dwumas nie wiem... Auto docelowo chce lekko pomodzić, tak max do 200km. Będę wdzięczny za każde info, w szczególności osób które maja do AVF założona np HCK
  13. smoku666 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pytaj domin79Sent from my телефон Przełącznik z b6 rozbiera się łatwo.. zdejmujesz ten plastik co masz na nim ikonki...a pokrętło wciskasz i przekręcasz i powinno wyjść razem z trzpieniem potem małym srubokretem 2 zatrzaski odginasz i oddzielasz trzpień od czarnego pokrętła... robiłem to 2 tygodnie temu i mam nadzieje ze dobrze zapamiętałem jak się myle to Wujek D. niech mnie poprawi dziękować ;]
  14. smoku666 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Panowie zmieniał ktoś z was ramkę i sam przycisk w przełączniku świateł a4 b6 ? kupiłem zamiennik ramki z przyciskiem, wybebeszyłem cały przełącznik, zmienić ramkę to nie problem ale jak zdjąć stary powycierany przycisk ? aby nic nie połamać ? http://allegro.pl/wlacznik-swiatel-zestaw-naprawczy-audi-a4-b6-auto-i4660819504.html te zestawy naprawcze schodzą na aledrogo jak ciepłe bułeczki może ktoś od nas to robił ?
  15. uuuu dawno tu nie zaglądałem, a Bart jak zwykle dalej coś modzi i planuje Bartek gratki koloru
  16. Hej, -potrzebuje nr części - króciec wody wchodzący do bloku silnika (ten od tyłu silnika od ściany grodziowej) -oraz numer gąbki tej którą jest obłożony silnik od góry pod plastikową osłoną silnika.... a4 b6 avf WAUZZZ8EX4A098226 dzięki!
  17. tak, i do tego powinno się zrobić program pod tą skrzynie, tzn żeby nie katować skrzyni od samego dołu, a tylko stopniowo dowalać km/nm przy większej prędkości... nie od startu.
  18. kat to zło! , wywalaj i się nawet nie zastanawiaj troszeczke głośniejszy będzie ale bez przesady, w czołg się nie zmieni...
  19. to chyba źle szukałeś na forum:facepalm: ja śmigam już 3 lata na koksie i jest git a dodam że mam ciężką nogę i mocy z nm używam codziennie. (~160km / ~360-370nm) jeden dwumas już zabiłem:decayed: jedyne co powinno się zrobić 'przed' to moda na 7lameli (o ile już ich nie mamy) wraz z ostatnim dostępnym softem dla swojego sterownika oraz pełną diagnostykę skrzyni. jeżeli skrzynia i silnik jest ok, to lać koksu i śmigać dodam iż w większości opinii nie polecana jest wizyta na hamowniach (chociaż znam osoby które to robiły i wszystko było git) tak samo nie powinno się robić maks programu dla AVF+multi czyli ok 170km, oraz odpadają jakiekolwiek mody np inna suszarka czy fmic.
  20. smoku666 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    potrzebuje nr zaworu EGR (a4 b6 AVF automat CVT) WAUZZZ8EX4A098226 dzięki!
  21. smoku666 odpowiedział(a) na smoku666 temat w Audi A4 B6
    dzięki!
  22. smoku666 odpowiedział(a) na smoku666 temat w Audi A4 B6
    dzięki ps. on pasuje też do intercoolera ? na niektórych aukcjach w necie w opisie jest to rura do colera a nie do egr .... no chyba ze są to dokładnie takie same rurki-kolanka ?
  23. smoku666 opublikował(a) temat w Audi A4 B6
    Hej, potrzebuje nr tego kolanka-rury dochodzącego do EGR dzięki!
  24. smoku666 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    to samo:wink: i raczej bym powiedział ze bedziesz miał wszystko ok z autem ja również potwierdzam, to normalne wartości. dodam od siebie, że u mnie (automat) jak deptam po Wrocławiu w godzinach szczytu to nawet i 12L czasami FIS pokaże, a średnia globalna z kilku tyś km (90% miasto, ciężka noga) to 8,5-10L

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.