Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. Zwykłe opony to za dużo już nie poprawią jedynie jakieś slicki. Może na Toyo R888 lepsza była by trakcja. tylko czy jest sens do codziennej jazdy, albo dla wrzucenia cyferek na forum pakowac kase w opony? Nie ma sensu, po za tym na takich oponach w deszczu nie jest za ciekawie więc do codziennej jazdy średnio się nadają. nie wiecie o czym piszecie
  2. podwójny Janku zmień warsztat,masz audi- nie poloneza
  3. jak mi się moja znudzi to jadę na niemcy
  4. baszmak7 odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    :facepalm: przecież przody są identyczne Aleś błysnął ---------- Post dopisany at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany at 14:41 ---------- Przeczytaj czy o przód chodzi koledze ---------- Post dopisany at 14:43 ---------- Poprzedni post napisany at 14:42 ---------- Jedyną fajna ojca dla lamp w avwncie to czekają folia no to zabłysnąłeś jak sardyna w oleju :polew: gość pisze "Planuje wymianę lamp TYŁ PRZÓD..." dalej błyszczysz???
  5. baszmak7 odpowiedział(a) na alexio21 temat w Audi A4 B6
    :facepalm: przecież przody są identyczne
  6. dzienks to prawda? "przegieli- zablokowali mi A4 Klub w pracy- czas na zmiany w Cv" jeśli tak to nie ładnie się zachowali..
  7. wyjścia są w sumie dwa...
  8. który Grzechu? bo mam zlecenie dla niego
  9. propo włącznika-u mnie też jest od paska ale przechylenia nie ma osłabiają mnie "znawcy" którzy twierdzą że ten włącznik nie pasi niech kupią ori
  10. tak jak pisałem od paska włącznik spasował..
  11. tylne lampy robiłeś sprayem czy folią??? efekt mega
  12. Te na dachu i masce to na pewno przykryje bo ich nie czuć jak się palcem przeleci ale ciekawe co z tymi co mam na drzwiach Bo to jeszcze od poprzedniego właściciela, gdzieś na parkingu pewnie ktoś mu wjechał i je czuć już pod palcem:eusathink: maluj całego parcha i nie rozwodź sie nad tym przed całym forum
  13. w życiu bym takiego chłama nie ubrał USA
  14. a Robercik Mróz?? nie lepiej by zrobił
  15. Headlight Switch
  16. u mnie też spadło 0,7L
  17. Włącznik świateł naklejka regeneracja audi a4 b6 (2557121539) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
  18. na 1000000% mam u siebie wszystko p&p oczywiście od b5 także nie siej fermentu,malujecie stare grzyby a nowy hanse priens 30zł od paska b5
  19. a czy to prawda że w passacie FL jest więcej miejsca??? w pasku jest o wieeele więcej miejsca
  20. dokładnie w a4 b6 trzeba możliwie jak "najkrócej" zespawać turbo z kolektorem inaczej pucha filtra powietrza nie wejdzie
  21. wsadzi ale w komplecie z pończocha na dolocie zamiast filtra:) zresztą już pośrednio o tym gadaliśmy:) Moje przerobione turbo leży i czeka, w ten weekend zamieszczę fotki z montażu do auta, niestety najlepszym sposobem "moim zdaniem" na zamontowanie GTB do naszych AVF/AWX jest zespawanie z kolektorem wydechowym, powód ciasnota. popieram tylko spawanie z kolektorem.
  22. to z tej firmy Spawanie Białystok - Dargon.pl a koleś z allegro to pośrednik ---------- Post dopisany at 16:20 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- na tym kolektorze nawet GTB1756 nie wsadzisz do a4 b6

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.