Treść opublikowana przez baszmak7
-
Dojazd nad Polskie morze ???
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
sajgon w okolicy grudnia znajdziesz chwile?? potrzebuje dobrego czuba na choinkę...
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ten dziki test nie odwzorowuje warunków pracy w silniku,temperatura oleju,ciśnienie
-
[INNE] Golf III afn na mocnej hybrydowej pompie 10/11 i lightowe 185@377
wg sajgona Golf 3 Klub Polska : Strona Główna to nie forum golfa to może trabanta :polew: chłopie czytam twoje wypowiedzi i powiem tak,w twoim wieku czyli 13-latka skup się na szkole może wyjdziesz na ludzi... choć szanse marne
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
ale super
-
Zalety wycięcia KAT'a
niektórzy wypowiadają się niczym panowie policjanci...
-
Czy można usunąć tłumik środkowy w Audi A4 B5 1.9TDI AJM?
a ja wywalam ---------- Post dopisany at 11:20 ---------- Poprzedni post napisany at 11:20 ---------- żłoba środkowego
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
dziękuję za info
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
panowie a co daje wydech na 2 tłumiki????
-
Czy można usunąć tłumik środkowy w Audi A4 B5 1.9TDI AJM?
w dieslu???
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
ja bym tego filmiku nie wrzucał,pogrążyłeś się nim tylko
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
piszesz ciekawostki w srebrnym aucie malowałem maskę na czarno i nałożyłem 4 warstwy i nic nie przebija:whistling:
-
Kto zrobi układ wydechowy do Audi A4 B6 1.9TDI?
przemo.car, sporttig
-
lusterka chrom co myślicie?
mam na zbyciu..takowee
-
Kto zrobi układ wydechowy do Audi A4 B6 1.9TDI?
chodzi o wydech z kwasa 2,5cala
-
listwy chromowe
k2 aluchrom lub pasta polerska do lakieru G6 i wiertara
-
Kto zrobi układ wydechowy do Audi A4 B6 1.9TDI?
panowie znacie firmę która wykona układ wydechowy że tak powiem na "odległość" gdzie nie zadzwonie "panie trzeba przyjechać" a ja nie chce jechać
-
PlastiDip czyli alternatywa dla malowania
kolory dobre zwłaszcza jak ktoś "kocha inaczej"...
-
Jaki telefon polecacie?
stary telefon | Pobierz za darmo zdjęcia
-
Blokuje przednie lewe koło..
cooooooooooooo? " przez co pompa była cały czas w pracy" :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: padam :banan:
-
Dojazd nad Polskie morze ???
uważaj bo wpływy z mandatów cały czas marne... by żyło się lepiej
-
Regeneracja włącznika świateł
a masz długie?? i p/mgielne na tym włączniku???
-
Ile pali Wam gazu?
mój 2.0Tdi w granicach 9L gazu
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
gówniane BRD
-
Nasze Wyniki z przyspieszenia / Tempes GTX - symbian
to moja wogóle nie jedzie :decayed: 0-100 km/h: 6,6 s 0-400 m: 12,1 s (142,5 km/h) 0-10 km/h: 0,4 s (1 m) 0-20 km/h: 0,7 s (4 m) 0-30 km/h: 1,2 s (10 m) 0-40 km/h: 2,1 s (18 m) 0-50 km/h: 2,7 s (29 m) 0-60 km/h: 3,5 s (42 m) 0-70 km/h: 4,2 s (62 m) 0-80 km/h: 5,2 s (85 m) 0-90 km/h: 6,0 s (109 m) 0-100 km/h: 6,6 s (136 m) 0-110 km/h: 7,5 s (181 m) 0-120 km/h: 8,4 s (224 m) 0-130 km/h: 9,8 s (276 m) 0-140 km/h: 11,0 s (368 m) 0-150 km/h: 12,1 s (464 m) 0-100 m: 5,5 s (86,3 km/h) 0-200 m: 8,5 s (114,4 km/h) 0-300 m: 9,8 s (133,2 km/h) 0-400 m: 13,2 s (142,3 km/h) Peak: 158,0 km/h 0-60 mph: 5,4 s 0-1/4 mi: 12,1 s (89,2 mph)