Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. to ciekawe co piszesz bo jeden ma 285Nm a drugi 310Nm przy tej samej prędkości obrotowej silnika
  2. panowie ponieważ tamten wątek jakis mało obiektywny człowiek zamknął,chciałem zapytać jak to jest z tymi cenami w końcu w dynosofcie,po co ktoś zamknął wątek? przcież forum jest od luźnej wymiany zdań
  3. taniej ? człowieku zejdź na ziemię
  4. nie ogarniam tej różnicy w cenach,tuner bardziej sie spoci? "maksimum jedna modyfikacja" mhm czyli jak mam większe turbo to ok ale jak dołożyłem fmic to już sie nie łapie i muszę dopłacić? ten tekst rozbawił pewnie niejednego Kolego maksimum jedna modyfikacja, którą tuner może Ci zrobić jak przyjedziesz. Przywieziesz FMIC to założy Ci gratis FMIC. Przyjedziesz z turbiną to turbinę a jak przywieziesz obie rzeczy to za jedną dopłacisz proste. Mówimy o Dynosofcie w Katowicach inaczej Aligator. Temat również dotyczy Dynosoftu ceny znacie kto jest chętny niech się wpisuje. Muszę wiedzieć ile osób jest chętnych. Ci którzy chcą robić w kreatorze mocy czy w innych kreatorach niech robią tam. kolega sam to wkleiłeś i nie ogarniasz tekstu? jaki montaż? przecież pisze wyraźnie tylko o sofcie-cenach samego softu, jego wgraniu,ceny kosmos,może tu jakis pośrednik się podpiął pod ofertę
  5. nie ogarniam tej różnicy w cenach,tuner bardziej sie spoci? "maksimum jedna modyfikacja" mhm czyli jak mam większe turbo to ok ale jak dołożyłem fmic to już sie nie łapie i muszę dopłacić? ten tekst rozbawił pewnie niejednego
  6. 8 lat temu to widziałeś a4 w teledysku na Vivie,także co wyjaśniałeś?
  7. bardziej chodzi mi o spalanie,mój nie pali więcej po małych modach pali tyle co seria i na emeryta nie śmigam
  8. Każda ingerencja w mechanikę wymaga korekty softu! Spalanie po modyfikacjach mechanicznych nie spadanie wzgledem tego co było w serii, wzrost spalania nie zrujnuje kieszeni! takze nie zdziwcie sie że spalanie bedzie na poziomie 6-8l bzdura totalna!!!
  9. baszmak7 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    ciebie też mogę wcisnąć,ileż to roboty,nie oferujesz tylko jesteś NATARCZYWY to drobna różnica,załóż wątek sprzedaży i nie nudź w kółko tekstami,"....mam gtb....na dniach będę miał takie turbo"
  10. baszmak7 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    ty masz jakąś dziuple? co chwile jakieś graty,chwilami natarczywie bardzo wciskasz
  11. chipa nie ma sensu robić.Czego się spodziewać po chipie? tylko jednego AWARII!!!!!!!!!!!!!
  12. baszmak7 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    zamiast ładować się w BRD czy jakiś śmiszne hybrydy które pośmigają nie wiadomo ile to już najlepiej położyć gtb dół praktycznie jest jak na serii,oczywiście kwestia przerobienia i softu
  13. baszmak7 odpowiedział(a) na Klecha86 temat w Audi A4 B6/B7
    to Danny się zapędziłeś bo Juby_p przerabia gtb,spawa,pisze softy,także widział i przerobił ich nie mało.
  14. baszmak7 odpowiedział(a) na MAGIC87 temat w Audi A4/S4 B6
    tragedia,nie pasi totalnie
  15. Blachu to teraz 70-140
  16. nie mogłem się powstrzymać,czego się jeszcze nie robi? Mikaszi furka za***ista kółka robią robote
  17. to jeszcze można gore pociągnąć? wyszło bardzo bogato
  18. baszmak7 odpowiedział(a) na Coleman temat w Lifestyle i Hydepark
    bo prawdą jest że każdy koks powie :yyy 60% to dieta,reszta ćwiczeniaa prawda jest taka że 60% to żarcie i strzały,który kulturysta jest naturalnie na dietkach zbudowany?
  19. na chwilę obecną w myśl hasła "by żyło się lepiej" fotki przychodzą do 6 miesięcy od wykonania
  20. ja posiadam 2 mi ostatnio wybuchły,Rockstone
  21. motorowerem też,rządową limuzyną zwłaszcza....
  22. +1 dokładnie zwykła lustrzanka Nikon,a niektórym się wydają że cuda tam siedzą---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- oj oj,zupełnie inna bo to Nikon D300s.Po co się wypowiadać w temacie skoro się nie ma zielonego pojęcia
  23. baszmak7 odpowiedział(a) na Shadow temat w Audi A4 B6
    i będzie
  24. w a4 b6 w ośce bak nie ma przegrody-ot cała tajemnica,przy niskim poziomie i na pełnym baku problemu nie ma,problem pojawia się w okolicy 1/2 baku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.