Treść opublikowana przez baszmak7
-
[TDI PD] Czy pompowtryskiwacze mam do wymiany ? Porady...
to ciekawe co piszesz bo jeden ma 285Nm a drugi 310Nm przy tej samej prędkości obrotowej silnika
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
panowie ponieważ tamten wątek jakis mało obiektywny człowiek zamknął,chciałem zapytać jak to jest z tymi cenami w końcu w dynosofcie,po co ktoś zamknął wątek? przcież forum jest od luźnej wymiany zdań
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
taniej ? człowieku zejdź na ziemię
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
nie ogarniam tej różnicy w cenach,tuner bardziej sie spoci? "maksimum jedna modyfikacja" mhm czyli jak mam większe turbo to ok ale jak dołożyłem fmic to już sie nie łapie i muszę dopłacić? ten tekst rozbawił pewnie niejednego Kolego maksimum jedna modyfikacja, którą tuner może Ci zrobić jak przyjedziesz. Przywieziesz FMIC to założy Ci gratis FMIC. Przyjedziesz z turbiną to turbinę a jak przywieziesz obie rzeczy to za jedną dopłacisz proste. Mówimy o Dynosofcie w Katowicach inaczej Aligator. Temat również dotyczy Dynosoftu ceny znacie kto jest chętny niech się wpisuje. Muszę wiedzieć ile osób jest chętnych. Ci którzy chcą robić w kreatorze mocy czy w innych kreatorach niech robią tam. kolega sam to wkleiłeś i nie ogarniasz tekstu? jaki montaż? przecież pisze wyraźnie tylko o sofcie-cenach samego softu, jego wgraniu,ceny kosmos,może tu jakis pośrednik się podpiął pod ofertę
-
Grupowy ChipTuning Dynosoft Katowice
nie ogarniam tej różnicy w cenach,tuner bardziej sie spoci? "maksimum jedna modyfikacja" mhm czyli jak mam większe turbo to ok ale jak dołożyłem fmic to już sie nie łapie i muszę dopłacić? ten tekst rozbawił pewnie niejednego
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
8 lat temu to widziałeś a4 w teledysku na Vivie,także co wyjaśniałeś?
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
bardziej chodzi mi o spalanie,mój nie pali więcej po małych modach pali tyle co seria i na emeryta nie śmigam
-
Podniesienie mocy w 1,9 VP/PD koszty/części/efekty (FAQ)
Każda ingerencja w mechanikę wymaga korekty softu! Spalanie po modyfikacjach mechanicznych nie spadanie wzgledem tego co było w serii, wzrost spalania nie zrujnuje kieszeni! takze nie zdziwcie sie że spalanie bedzie na poziomie 6-8l bzdura totalna!!!
-
Turbo BRD
ciebie też mogę wcisnąć,ileż to roboty,nie oferujesz tylko jesteś NATARCZYWY to drobna różnica,załóż wątek sprzedaży i nie nudź w kółko tekstami,"....mam gtb....na dniach będę miał takie turbo"
-
Turbo BRD
ty masz jakąś dziuple? co chwile jakieś graty,chwilami natarczywie bardzo wciskasz
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
chipa nie ma sensu robić.Czego się spodziewać po chipie? tylko jednego AWARII!!!!!!!!!!!!!
-
Zdziwienie VS zaskoczenie ? nie wiem co o tym myśleć....
tiiaa np: V Tech
-
Turbo BRD
zamiast ładować się w BRD czy jakiś śmiszne hybrydy które pośmigają nie wiadomo ile to już najlepiej położyć gtb dół praktycznie jest jak na serii,oczywiście kwestia przerobienia i softu
-
Turbo BRD
to Danny się zapędziłeś bo Juby_p przerabia gtb,spawa,pisze softy,także widział i przerobił ich nie mało.
-
[B6 AWX] Oem +
tragedia,nie pasi totalnie
-
AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p
Blachu to teraz 70-140
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
nie mogłem się powstrzymać,czego się jeszcze nie robi? Mikaszi furka za***ista kółka robią robote
-
GTB2260vk + AL
to jeszcze można gore pociągnąć? wyszło bardzo bogato
-
Siłownia
bo prawdą jest że każdy koks powie :yyy 60% to dieta,reszta ćwiczeniaa prawda jest taka że 60% to żarcie i strzały,który kulturysta jest naturalnie na dietkach zbudowany?
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
na chwilę obecną w myśl hasła "by żyło się lepiej" fotki przychodzą do 6 miesięcy od wykonania
-
Wasze doswiadczenia z chińskimi oponami.
ja posiadam 2 mi ostatnio wybuchły,Rockstone
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
motorowerem też,rządową limuzyną zwłaszcza....
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
+1 dokładnie zwykła lustrzanka Nikon,a niektórym się wydają że cuda tam siedzą---------- Post dopisany at 11:13 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ---------- oj oj,zupełnie inna bo to Nikon D300s.Po co się wypowiadać w temacie skoro się nie ma zielonego pojęcia
- Przód s-line tył s4 ?
-
"Kolebanie" pluskanie/stukanie w okolicach Baku
w a4 b6 w ośce bak nie ma przegrody-ot cała tajemnica,przy niskim poziomie i na pełnym baku problemu nie ma,problem pojawia się w okolicy 1/2 baku