Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

GTB2260vk + AL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem pokazać efekt montażu GTB2260 w silniku ASZ z pompkami AL, myślę że rozwiewam tym famę o słabym dole, da się uzyskać wysoki moment w dolnej partii obrotów lecz nie zawsze jest to wskazane...

ibiza_fin.jpg

I jeszcze wykres roboczy ze strojenia.

ibiza_roboczy.jpg

Pacjent to Seat Ibiza.

Opublikowano

Piotr może napiszesz coś więcej o aucie np sprzęgło jakie ma bo bardzo ładny moment.

Opublikowano

Do takiego niutona to i sam kevlar wystarczy :)

Fajny wynik, nawet zdrowe AL się trafiły. W budzie Ibizy musi to już przyjemnie przyspieszać. Graty Piotrek !

Opublikowano

takie krechy to jest :thumbup:

Opublikowano
  • Autor
Piotr może napiszesz coś więcej o aucie np sprzęgło jakie ma bo bardzo ładny moment.

dwumas sprzęgło z alhambry + kevlar

---------- Post dopisany at 10:20 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Do takiego niutona to i sam kevlar wystarczy :)

Fajny wynik, nawet zdrowe AL się trafiły. W budzie Ibizy musi to już przyjemnie przyspieszać. Graty Piotrek !

Dzięki. Kolega zrobi przelot to może jeszcze powalczę o górę bo na razie to jest dość ciepło:)

Opublikowano

to jeszcze można gore pociągnąć?

wyszło bardzo bogato

Opublikowano

te 500nm kosmicznie wyglada :decayed:

Opublikowano
te 500nm kosmicznie wyglada :decayed:

wziałbyś swoje wystroił:decayed: 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty:

GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien

Opublikowano
  • Autor
te 500nm kosmicznie wyglada :decayed:

wziałbyś swoje wystroił:decayed: 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty:

GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien

Na CAHA to raczej niema 440

Opublikowano
te 500nm kosmicznie wyglada :decayed:

wziałbyś swoje wystroił:decayed: 500 to tam nie ma ale zdrowe 430-440 pewnie siedzi:naughty:

GTB fajna sprawa, jedynie bałbym sie tego doladowania do jazdy na codzien

jakiego doładowania?

to że wyszła moc nie oznacza kosmicznego doładowania

Opublikowano

jest dobrze ;o)

Opublikowano

W tej budzie to już musi jechać:):naughty::decayed:

Opublikowano

w tej budzie bpx + już robi zamieszanie.

Opublikowano
  • Autor

Taka Ibi to w ogóle fajne auto na drugim biegu jeździ 90 a na 4 prawie 200:)

Opublikowano

Tylko taczka straszna. Po 400km w trasie byłem już zmęczony. Do takiego latania do pracy na krótkie dystanse się nadaje idealnie mało pali szybkie małe zwinne. Ale w trasę to bym nią nie chciał jeździć. Wiem bo miałem... Wynik zacny teraz na przód dobre kapcie żeby ten moment przenieś na asfalt.

Opublikowano

Zawsze można zrobić LC po biegach i ze startem nie bedzie problemu:)

Opublikowano

Ladny wynik, zdrowe ALki. Kto stroil?

Opublikowano
  • Autor
Ladny wynik, zdrowe ALki. Kto stroil?

montaż GTB i strojenie wykonałem ja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.