-
[B5 AFN]Grób TDi by Wodz,koła 20",engine AFN na GTB22 235KM/450NM
A mi bardzo podobaja sie te zimowe 18" z Merca, tylko niepotrzebnie srodek malwoany na czarno.
-
A4 B5 AFN +GTB22 235KM i 450NM
Nedzny? 240 to pewnie max z 0.270 i seryjnej pompy 11.
-
A4 b5 389nm 188ps a może więcej...
Amen. Maciek to swietnie opisal i zobrazowal obraz tego osobnika. Prawie tak jak piosenka w ktorej znalaz sie tekst o koledze sajgonie, dokladnie 2:51 utworu: https://youtu.be/mQV5K4meobM?t=2m50s
-
A4 b5 389nm 188ps a może więcej...
Moze w koncu dokonczy ten swap hamulcy 256 na tyl bo trwa to dluzej niz wojna w donbasie.
-
A4 b5 389nm 188ps a może więcej...
Z tego co wiem Krzysiek ma problemy z kompem, pozatym pewnie modzi cos w garazu bo coraz wiecej aut czeka na mody a juz napewno nie ma czasu na dyskusje z kolega Sagonem. Ty masz az nadmiar czasu bo przez te 2-3lata Twojego hejtwania nie zlozyles nic, nie miales tylu pomp w rekach co u Krzyska przez miesiac
-
Golf IV 1.9 TDI 90 km
Ten silnik wytrzyma zdwojona moc seryjna i jeszcze jakis czas pojezdzi zreszta jak praktycznie kazde 1.9
-
seat toledo asv na gtb +216 +10/11 hybryda
Krzysiek troszke zaniedbal temat, a na ori wydechu udalo sie uzyskac 250km, a to jeszcze chyba nie koniec
-
Jak poprawnie ustawić temp na piecu
Temp. na piecu powinna wynosic min 65st, a jak jest za goraco lepiej poprzykrecac grzejniki na zaworach. Niskie temperatury nestety przyspieszaja korozje kotla.
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
Temat fajny ale bez filmu sie nie obejdzie
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
Ktos z forum? " A4 b5 fwd stroker z 1.8l na 2.0 ze spręzarką TD04HL-23T z uzyciem tylko 4go biegu " 100-200: 9.6s Co bardzo lubimy dostalismy tez film z pomiarow! Co bardzo waznego widac na filmie to: 1) faktycznie jest uzycie tylko jednego biegu 2) w tym lekkim wazacym miedzy 1320kg samochodzie znajduje sie dodatkowo 90kg pasazer! Przy tej masie i tej mocy (obstawiamy okolice 400ps) to dosc duze obciazenie dla osiagow. Jak juz poprawia sie warunki i wlasciciel bedzie mogl uzyc 3 biegu i pozbedzie sie balastu to obstawiamy srednie/wysokie osemki 100-200. Gratulujemy i trzymamy kciuki za lepsze czasy!
-
A4 B5 1Z/AFN SERIA + MOD POMPY, SOFT by SPANKY
Walek z TD ma inne krzywki wydechowe, i moze nie przybedzie tak niuta z dolu jak po walku z SDI ale kilka km napewno. Nie wiem czy Krzysiek sie pochwali, ale taka 10ka lekko zmodyfikowana ma wydajnosc praktycznie jak 11ka, a 11ke tez mozna pomodzic.
-
Dyskusje i porównanie osiągów aut
To i ja sie pochwale, bo cos malo tu filmikow ostatnio. Daewoo Lanos 2.0T 250km/330nm Waga 1170kg + kierowca 120kg= 1290kg Po klatkowaniu wychodzi 12,7s 100-200km/h (oczewiscie licznikowe). Mysle ze przy szybszej zmianie biegow RaceLogic tez pokazal by ponizej 13s.
-
[A4 b5] 1.9TDI AFN -> TURBO AWX -> SOFT 159KM 317Nm
rzeczywiscie duzo jak na seryjne wtryski i pompe, ale jesli jezdi tak jak jest na wykresie to chyba dobrze
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
Przede wszystkim przerobic sterowanie z elektroniki na gruche
-
Swap AJM-a na ARL-a. Pilne!
a kolega ostatnio wrzucal tarcze 240mm obita kevlarem i docisk z 2.5TDI do sztywnego kola, wiec chyba jest dobre sprzeglo do jednomasu