Treść opublikowana przez baszmak7
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
to możesz długo poczekać
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
ale pewnie z odległością do puszki turbiny szału nie będzie łape wyjmie na co mu łapa
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
podejdzie chyba że puszkę filtra powietrza wyrzuci
-
GTB17 czy BRD do 1.9 PD AVF/AWX
Źle to rozumiesz. Chcę zgłębić temat na 100% a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać i dlatego pytam i piszę o swoich wątpliwościach. Zobacz jeśli turbo nie wstaje tak jak powinno możesz je spokojnie zwrócić ze względu na gwarancję którą otrzymasz. podchodzę do tego z pewną dozą rezerwy by ani jednej rzeczy nie skreślać od razu. to kup i się przekonaj skoro "...a nie robić to co inni mówią. Sam chcę się przekonać.." [h=2][/h]
-
AWX 196/400 - co dalej ?
[h=2]AWX 196/400 - co dalej ?[/h] powrót do serii byłby najlepszy
-
Zawór gaszak
marekg kompleksy raczej ty masz i wyładowujesz swoje chore jazdy na forum swoimi przynudnymi,przygnębiającymi wypowiedziami
-
Zawór gaszak
płaskim śrubokrętem najlepiej rozchylić to rozcięcie na dźwigni i schodzi samo
-
Zawór gaszak
to słabo ci wiadomo-z resztą jak i w wielu innych tematachnr gruszki 710336 wahler
-
Jaka skrzynia podejdzie ?
Hcf hck
-
Superb CFGB manual by Rogal
sprzęgło daje rade?
-
w miare glosny silnik
pszeniczny z pierwszego tłoczenia
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
dajcie spokój z Lankiem nikt nie wygrał i nie wygra tym bardziej teraz jak zarasta strucel w pokrzywach...
-
Modyfikacje A4 B6 S-Line 1.9 AVF by Juby_p
to prawda że lanek zarósł w pokrzywał bo motorek jebnął w tym twoim fręndzlu? czyli jednak nie taka dobra ta marka Dajevo
-
Skaczące obroty po gwałtownym wciśnięciu gazu
jak można słyszeć EGR bo nie czaje tego?
-
Jakie końcówki wydechu ? 1.8T
Zdjęcie - KOŃCÓWKA TŁUMIKA NAKŁADKA NIERDZEWNA 90x155LED RED - Tlumik.com.pl dużo osób na forum ma takie
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
wodzu naucz jeszcze czegoś,a o CR? słyszałeś? czy błądzisz w klopach 1.9 cały czas
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
posłuchaj Fachuro,załóż oddzielną ankietę na temat Rogala,zadaj pytanie kto jest zadowolony a kto nie a teraz najlepiej pokaż ten mocny projekt z wykresem z hamowni stacjonarnej a jeszcze jedno skąd wiesz że wszyscy są zadowoleni z twojej roboty?1.9 to jest stary kibel bo to stara konstrukcja jak świat i to jest smutna prawda
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
A kto i gdzie po kim jedzie, bo nie wiem o niczym ? ewidentnie raczej Darku masz do Rogala,gdzie ten wykres z hamowni stacjonarnej?
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
osram night breaker +90%
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
tragicznie to wygląda
-
Ledy do jazdy dziennej - wasze propozycje - wszystkie wersje - zdjęcia
mam te żarówki trzeci rok,super świecą
-
Puszczają druty na plecionce w A4 B5 1.9TDI
sprawdź także świece
-
Poszukiwanie lustrzanki :)
to że ty nie potrafisz zrobić zdjęcia pędzącego samochodu 5D nie oznacza że się nie da,w czym chcesz pomóc i komu skoro opowiadasz bzdury,8kl/s kiedy używasz tych 8klatek?duża część twoich fot jest nieostra,gubisz linie morza to podstawowe błędy:facepalm: Formula 1 - Circuit of The Americas | Flickr - Photo Sharing! niektórzy potrafią zrobić nawet pędzący bolid F1 canonem 5D
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
Kolego , a znasz Witka ???? cały lans polega na tym żeby zjeżdzić robote innych i na tej podstawie "zbudować" własny wizerunek,Robert z Tune Up się wypowiedział,może inni tunerzy zabiorą głos odnosnie wyniku
-
Rekord Polski na pompkach 073BA i GTB2260VK na ON :-)
ja chętnie bym usłyszał wypowiedź na temat projektu np:Ctr tuningu,Aligatora,Roberta z Tune UP