Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. nic nie zagęścciło to nie motodoktor,lałem to u siebie na pewno poprawia wyciszenie silnika pomiary kompresji też robiłem przed i po,przybyło 5ps i 8Nm czyli niewiele i taki stan się utrzymuje od 30tys kilometrów
  2. uspokójcie tego filozofa wyżej bo nudny jest
  3. ale sie prostaczkow namnozyło na a4,ja ci TROLU nie ublizam wiec trzymj fason,kultury troche człowieku:facepalm:---------- Post dopisany at 20:08 ---------- Poprzedni post napisany at 20:07 ---------- A no chyba że tak Co przejdzie przez pończoche to zabierasz do swojej rakiety a to co nie kierujesz do rozlewni? kolego to na prawde dobry olej do tdi,cudów do takich wynalazków lepszych nie trzeba:whistling:
  4. pracuje w orlenie :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew: i jestem od badania rynku olejowgo
  5. dlatego ja smigam na agro 10w30 Olej Agro Stou 10W30, 5 l - [Orlen Oil] - Grene - sklep i przynajmiej wiem co leje i podób nie ma na bank
  6. wkładaj BRD dwumas jest taki sam ale sprzęgło BRD zdecydowanie mocniejsze niż AVF spokojnie wytrzyma 450Nm
  7. w Focie za 2tys.kupisz kpl.
  8. no właśnie skończ :facepalm: przecież Robur to twoja ksywa ze szkoły :decayed:
  9. posłuchaj fachuro od siedmiu boleściu,gdybyś zrobił tyle tysięcy km na tirach co ja i kilka razy zamrzło by ci nasze wspamiałe paliwoto nie pisałbyś swoich chorych wypocin,indywidualnie to ci napisze:nie masz pojęcia o naszych paliwach a TROLL to cię zrobił na próbe i zapomniał dobić.powiem więcej żal mi cię człowieku,piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach-naszych wspaniałych:facepalm::facepalm:co za typ Rozbije ci to na schemat bo widzę że czytanie ze zrozumieniem to dzisiaj rzadka cecha. Cytuje: "nie masz pojęcia o naszych paliwach" - rozumiem że wnioskujesz to na podstawie swojego notesu kieszonkowego. Cytuje: "piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach" - czyli co? Jak do tej pory napisałem o dodatkach że "osobiście nie wieże że coś dają" dlaczego bo mam w domu 4 samochody z czego 3 diesle, nigdy nic nie lałem nigdy nie miałem problemów. Z tym że ja tankuje tylko Vervę lub BP Ultimate. BTW nawet nie chce mi się zmierzać w kierunku porównania zamarzania paliwa(a raczej wytrącania parafiny) w samochodzie ciężarowym a osobowym, powiem tylko tyle przez 3 lata pracowałem w dużej firmie budowlanej. Kwestia wielkości zbiornika, częstości tankowania a przede wszystkim jakości paliwa. Moja zdanie(czytaj osobiście) tyczy się samochodów osobowych, jak dobre paliwo lejesz, nie mieszkasz na Antarktydzie to nie ma potrzeby. Potraktujmy to jako dowód empiryczny, próba tylko do d..py ale się więcej osób wypowiada się zobaczy. Odnośnie paliwa napisałem "skoro do jedzenia pakują co się da to do paliwa na 100% leją co popadnie". Dowód na to drugie: Oskarżeni o sprzedaż 30 mln litrów fałszywego paliwa Akurat mieszkam w Małopolsce i jestem ciekaw do jakich stacji trafiło to paliwo, które uszkadza silniki wysokoprężne. Tego kurcze nie napisali. Kolego baszmak7 jak zrozumiesz różnice pomiędzy stwierdzeniem: "Piszesz bzdury, na niczym się nie znasz + inne epitety" a "Tu i tu piszesz bzdury bo to i to + argument" to zaliczysz skok ewolucyjny, jak dodasz do tego czytanie ze zrozumieniem to możemy sensownie porozmawiać! Jak na razie to:shock3: człowieku czytaj ze zrozumieniem,to że masz 3 diesle i nic się nie działo to wg twojej oceny oznacza że dodtki nic nie dają? nasza ropa przy -35C bez dodatków gęstnieje,jaka różnica czy paliwo jest w osobówce czy w ciężąrówce??? jeśli zamarza załóżmy przy -30C to dla ciebie ma znaczenie jakie to auto? gratuluje inteligencji,pogrążasz się w swoich "chorych" wywodach cyt.".. mam w domu 4 samochody z czego 3 diesle, nigdy nic nie lałem nigdy nie miałem problemów" :facepalm::facepalm:chłopie poczytaj co ty wy wypisujesz ja śmigam w firmie gdzie flota aut to 300sztuk i my kierowcy znamy nasze paliwa
  10. jeśli u ciebie to jest kwestia wiary to gratuuje fachowej wiedzy :facepalm: gdzie tacy ludzie się rodzą?---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- :facepalm: i kup w polsce auto z silnikiem diesla....zajeżdzi a potem się martwi nowy nabywca... Wszedł wielki znawca na wątek, który tyczy opiniowania produktów, dla których udowodnić efektywność jest równie łatwo jak szamponu przeciw łysieniu i zjechał dwie czysto indywidualne wypowiedzi. Gdzie takie trole się rodzą no TYLKO W POLSCE... Jak nie widać różnicy to po co prosić o azyl polityczny na Ukrainie, z takimi trzeba po prostu żyć:facepalm: posłuchaj fachuro od siedmiu boleściu,gdybyś zrobił tyle tysięcy km na tirach co ja i kilka razy zamrzło by ci nasze wspamiałe paliwoto nie pisałbyś swoich chorych wypocin,indywidualnie to ci napisze:nie masz pojęcia o naszych paliwach a TROLL to cię zrobił na próbe i zapomniał dobić.powiem więcej żal mi cię człowieku,piszesz bzdety bez najmniejszego pojęcia o dodatkach i paliwach-naszych wspaniałych:facepalm::facepalm:co za typ
  11. jeśli u ciebie to jest kwestia wiary to gratuuje fachowej wiedzy :facepalm: gdzie tacy ludzie się rodzą?---------- Post dopisany at 21:28 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ---------- :facepalm: i kup w polsce auto z silnikiem diesla....zajeżdzi a potem się martwi nowy nabywca...
  12. baszmak7 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    nikt się nie napala ja mam zamówiony
  13. baszmak7 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    kicoro pw
  14. :facepalm: możemy trafie kiedyś na ciebie w sumie obym trafił i zweryfikuje twoje umiejętności najlepszy driverze z busa w polsce
  15. czekałeś na parkingu żeby cię dobił?...ja zawsze zjeżdżam na parking jak mnie ktoś zaprasza i było już kilka spraw o pobicie ale nie o tym temat a propo wyhamowywania ciężarówki,świadczy to tylko o tym że nie masz oleju we łbie i nie zawsze najechanie komuś na dupe to wina najeżdżającego ja zawsze nagrywam trase i miałem przyjemność w sądzie wygrać z delikwentem sprintera po okazaniu nagrania
  16. największe niedojdy płaczą że TIR nie zjechał mu podczas wyprzedzania,powiem tak: -nie masz pojęcia nie wyprzedzaj -nie mas czym też nie błaźnij się ciężarówka nie zawsze ma możliwość zjechania żeby punto i jemu podobne mogły kaleczyć przed nim
  17. świry na tory..... i nie będzie debili ze skuleńców na drogach
  18. będziesz lądował na dachu psychiatryka bo niebawem tam się szybko znajdziesz tiry zamulają a ty swoim puntem ile średnio w zimie jedziesz jak jest szklanka? 30-40km/h driver się znalazł i nas będzie uczył fachu
  19. obowiązkowe tak ale dla ŚWIRÓW...jak czytam takie mądrośći to mam mdłości ---------- Post dopisany at 16:50 ---------- Poprzedni post napisany at 16:19 ---------- ps:znasz wage zestawu ciągnika+naczepa czy masz może 7 lat???
  20. baszmak7 odpowiedział(a) na RS temat w Lifestyle i Hydepark
    panowie a jak u was z wypłatmi,to co zarabiacie "macie" też w papierach? pytam o lokalny rynek pracy bo na zachodzie się z tym nie spotkałem..
  21. baszmak7 odpowiedział(a) na kicoro temat w Audi A4 B6/B7
    Mariusz pamiętaj o mnie
  22. dokładnie tak,założy chińskie gówno byle zimowe i będzie gorzej niż na letnich markowych ---------- Post dopisany at 23:23 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ---------- durne przepisy,podobnie jazda na światłach w pierwszym roku po wprowadzeniu było więcej wypadków niż bez świateł,ale o tym się nie mówi
  23. nie moge,czyli jak ktoś wyjeżdża raz na tydzień do kościoła autem to ma mieć zimówki to chory przepis chorego rządu w chorym kraju,ludzie nie chodzi o żadne polepszenie bezpieczeństwa,kasa-trzeba kupować nowe gumy,kiedyś nie było zimówek i się jezdziło po za tym jak za kółkiem siedzi debil to zimówki z kolcami nawet nie pomogą do wypadków w zimie przede wszystkim dochodzi przez takich fachowców jak ty,zimowa guma co ci daje na lodzie??? ludzie nie podniecajcie się tym przepisem,lepsza jest nowa letnia guma niż stara łysa zimowa ---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:05 ---------- i to jest smutne info dla ciebie ---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:07 ---------- nie moge,czyli jak ktoś wyjeżdża raz na tydzień do kościoła autem to ma mieć zimówki to chory przepis chorego rządu w chorym kraju,ludzie nie chodzi o żadne polepszenie bezpieczeństwa,kasa-trzeba kupować nowe gumy,kiedyś nie było zimówek i się jezdziło po za tym jak za kółkiem siedzi debil to zimówki z kolcami nawet nie pomogą Powinien być nakaz ale rozsądny, np. w Niemczech można jeździć na oponach letnich ale jeśli dojdzie do kolizji, której przyczyna może wiązać się z niewłaściwym ogumieniem to zostają z tego wyciągnięte konsekwencje. Cieszę się, że jest chociaż zwolnienie z kar przy dodatnich temperaturach, jeśli jest błoto pośniegowe, śnieg, czy oblodzenie to TAK- jadąc raz w tygodniu do kościoła każdy powinien mieć zimówki. I nie ma co się wymądrzać przewidywaniem i doświadczeniem- jeśli zza zaparkowanego auta wybiegnie dziecko to jadąc 30 km/h na letnich nic nie da się zrobić...a jadąc w słoneczny dzień 90km/h w chwili wybięgnięcia czegokolwiek na jezdnie co zrobisz??? jakimi kategoriami ty myślisz?? wyhamujesz jeśli nie będzie opcji ominięcia??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.