Treść opublikowana przez baszmak7
-
[B7 BLB] Turbina BRD
tiaa na jakim biegu 1,2,3 może i tak a 4,5,6?????????
-
wymiana oleju
chwała ci że wyłapałeś...
-
[B7 BLB] Turbina BRD
wstanie od 2000rpm
-
wymiana oleju
dokładnie u mnie olej do 3tys. po wymianie jest czysty później stopniowo ciemnije ale czarny nie jest,odessałeś olej z podstawy filtra oleju?? siedzi tam go sporo---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ---------- nieprawda kolego,mogę ci foto podesłać po wymianie,ciężko się dopatrzeć na bagnecie
-
Jaki aparat - lustrzanka ?
nie wiesz o czym piszesz a 28-300mm nikkor miałeś go w rękach????????????? widziałeś sample z niego??? obstawiam że nie
-
[B7 BLB] Turbina BRD
a GTB1756 od 1700...
-
[B7 BLB] Turbina BRD
chyba w twoim:facepalm: wszystko zalezne na jaka sztuke sie trafi chłopie nie gaś się załóż seryjny wydech i zobaczysz jak wstaje to dziadostwo...
-
Co wybrać a4 b7 - 1.6 czy 2.0 wszystko benzyna
bierz 1.9tdi i skoro musisz zagazować montuj gaz
-
[B7 BLB] Turbina BRD
BRD to tragedyja do 2200obr nic się nie dzieje,bedziesz żałował...,
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
mógłby ktoś nagrać filmik z wnętrza kabiny podczas jazdy jak to jest na przelocie..
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
hornet na kolejnych to raczej już nic nie widać,mnie zastanawia jedna rzecz ja blachy nie mam okleiłem tylko puszkę przy turbie alu wygłuszeniem żaroodpornym
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
a dół filtra siedzi na ori gumach?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
świetnie,tylko na 1 fotce widać że turbo naparza o blache...
-
Wakacje, Ja sam + Trzy koleżanki... co zabrać? ;)
jak dzieci
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
pany kto na podkarpaciu lub małopolskie wykona wydech 2,5 z kwacha??
-
Porównanie skrzyń HCF (BLB) i HCK (BRD)
3000rpm to 180km na HCK
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Wiesz nie każdy tak jak ty jeździ na slikach na codzień. Takie opony na suchym pięknie trzymają ale autem też czasem trzeba jeździć w deszczu. Zamiast zadawać głupie pytania typu: "trakcje gubisz przy 200ps i 400Nm???? " lepie pochwal się swoim wykresem Bo piszesz ile to masz KM i NM a wykres nikt nie widział po co ta napinka? nie bardzo kojarzysz te opony po deszczu dają też radę-w koleinach ciut gorzeej a wykres widziało parę osób z forum
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
Jarolku przy 430Nm rozumiem że zgubisz trakcje czasami na 2 biegu ale przu 406Nm w kombi??? ---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ---------- może i być może nie wiesz o czym piszesz---------- Post dopisany at 20:20 ---------- Poprzedni post napisany at 20:15 ---------- ja śmigam na Toyo r888 i uwierzcie nie ma lipy,opona się klei do asfaltu
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
235/45r17 czy 235/40r18 i nie maopcji chyba że po deszczu albo na chińskich szmelcach..
-
[B6 AVF] BRD,FMIC,DP (EGR i KAT aut )- by Rogal 200+
trakcje gubisz przy 200ps i 400Nm????
-
przełącznik panelu navi
kupiłem rns-e z 2004roku i dorezałbym sobie ten panel.
-
przełącznik panelu navi
mam RNS i co potrzebuje do tego gadgetu żeby działał przełącznik panel nawigacji navi Audi A4 B6 (2427971050) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
i nie zapomnij o wzmacnianiu łydek...
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
ostatnio na racing forum evolution pojechał pana Muszkę d pięknie-Muszka nie ma pojęcia o przeróbkach pisał evo ale ostro przerabia evo stroił parę aut przerobionych GTB od Muszki i...masakra,turba nie wstają!!! jak powinny
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
wielu też śmiga na lotosie i chciałem pogwizdać ale gdzie są emotikonki??????