Skocz do zawartości
IGNOROWANY

przełącznik panelu navi


baszmak7

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz rns-e to potrzebujesz przejściówkę z iso na iso2. Adapter anteny i antenę gps. Odpowiednie kodowanie i jak masz 1 din to przerobić na 2din. Napisz co miałeś do tej pory to napisze wiecej. Do rns-e nie potrzebny jest ten panel. On jest do bns.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem rns-e z 2004roku i dorezałbym sobie ten panel.

a przepraszam po co? ten przełącznik obsługuje nawigację w zegarach a nie RNS-E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy może mi pan powiedzieć co potrzebuje to montazu w moim audi a4 b7 zamieszczam ponizej zdjecie radia

4428649715.jpg

---------- Post dopisany 19-07-2014 at 10:44 ---------- Poprzedni post napisany 17-07-2014 at 16:43 ----------

jak podłączyć panel sterowania do BNS 5.0 i gdzie kupić kabelek? Pomocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki panel sterowania chcesz podlaczac do tego? Wszystko masz w urządzeniu, do tego nid jest przewidziany panel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakikolwiek by nie był panel to nie jest do tej nawigacji bo do niej żaden panel nie jest przewidziany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiedziałem ze nie jest przewidziany panel , wyczytałem ze jest do BNS

---------- Post dopisany at 11:06 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Dziękuję za informacje , zajmę się montażem zmieniarki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo były nawigacje montowane w bagażniku a wyswietaly tylko na FIS i sterowanie odbywało się panelem. To była starsza wersja bns po prostu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za fachową poradę, niedawno kupiłem ten samochód. Wstawiłem już tempomat, teraz jeszcze chce wstawić oryginalną zmieniarkę. O numerze 8E0035111D , czy będzie pasowała? Jeśli tak to to czy do niej mogę wkładać płyty mp3 bo do radia mogę?

4376886141.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do numeru tej konkretnej zmieniarki to nie pomogę, nie chcę narobić zamieszania. W każdym razie jest to zmieniarka do schowka pasażera i żeby ją zamontować jak w oryginale trzebaby kupić i wymienić odpowiedni schowek. Jeśli montujesz nawigację BNS 5.0 a zakładam, że czyta ona muzykę z płyt CD to w twoim przypadku rozważyłbym raczej montaż emulatora zmieniarki, który umożliwi ci czytanie mp3 bezpośrednio z pendrive lub karty pamięci. Kupno zmieniarki na 6 płyt, która nie czyta mp3 (bo te zmieniarki ori nie czytają mp3) mając już i tak możliwość odtworzenia CD bezpośrenio z radia jest trochę bez sensu moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie takiego panelu... Miałem u siebie w aucie taki panel sterowania od navi (trochę zniszczony) i postanowiłem wymienić na jakiś nowszy... Sprawa wygląda tak u siebie miałem taki z napisem Telematic i ten przycisk normalnie był aktywny teraz zamówiłem bez tego napisu i jest nie aktywny tzn w ogóle się nie wciska. Myślałem że to jakiś bubel i odpisalem do sprzedającego z tym faktem. Odpisał mi że ten przycisk się nie wciska. To prawda ?

Może ja mam trochę inny model oryginalnie u siebie. Chodzi mi o ten przycisk z przodu przed pokrętłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego tych paneli było kilka modeli:
1. samo MENU

2. sama NAVI

3. sam TELEMATIC

4. MENU + NAVI

5. TELEMATIC + NAVI

6. TELEMATIC + MENU

7. TELEMATIC + NAVI + MENU

Kupiłeś opcję NAVI bez TELEMATICU dlatego jest tam zaślepka. Możesz zrobić z tego hybrydę :) Jeśli miałeś TELEMATIC + NAVI a teraz masz samo NAVI to przełóż ze starego płytkę + przycisk TELEMATIC do nowego panelu i będziesz miał lepszy wygląd :) Wszystko jest na zatrzaskach i da się rozebrać na części pierwsze.

Edytowane przez Malinioo93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiem że temat stary ale szukam i nic nie mogę znalesc , mam ten sam panel od  małej navi , mam wytarty jeden guzik więc chciałem  ten panel wyciągnąć i wymienić wytarty guzik lecz nie wiem  jak go wyciągnąć żeby go nie połamać więc proszę bo wtajemniczonych o pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...