Malinioo93
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
Rozwiązania
-
Malinioo93 odpowiedź w Szumy w glosnikach wysokotonowy po wymianie subwoofera i wzmacniacza z ori na Bose został oznaczony jako odpowiedźTemat do przestudiowania! Wystarczy przeczytać pierwszy post ze zrozumieniem.
W starym systemie miałeś przód z radia, a tył ze wzmacniacza. Teraz wszystko napędza wzmacniacz BOSE. W ori wiązce BOSE sygnały z radia do wzmaka idą ekranowane, aby uniknąć zakłóceń. Brak ekranu powoduje zakłócenia/szumy.
Głośniki ORI i BOSE różnią się od siebie opornością, więc coś dostaje po d...ie, bo nie jest tak jak powinno. Nad tym też radzę się zastanowić, jeśli to ma grać tak jak powinno.