Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tomack25

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ten na trzecim zdjęciu, składa sie z dwóch zbiorników. Górny mały i dolny z dwiema pompkami. Górny nie trzeba wymieniać, wystarczy dolny wymienić z otworami na dwie pompki albo wywiercić otwór na druga pompkę. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. U mnie w B7 1.9 TDI S-Line jest taki sam jak na trzecim zdjęciu. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. W B7 jest ten sam zbiornik, jest przewidziane miejsce w nim na dodatkowa pompkę do spryskiwaczy reflektorów. Trzeba wywiercić otwór i zamocować pompkę. Albo kupić taki sam zbiorniczek juz z fabrycznymi otworami pod dwie pompki Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  4. Witam, potwierdzam to co pisali koledzy wcześniej, w B7 nie trzeba nic kodować, kodowanie zostawiamy wartość 114, zasilanie do kostki 10 pinowej, pin nr 2, masa w słupku A, moduł centralnej elektryki z litera N. Spryski działają tylko przy włączonych światłach mijania i ze zgaszona lampka od poziomu płynu w zbiorniczku spryskiwaczy, trzeba przytrzymać manetkę spryskiwaczy szyb, po dwóch sekundach się załączają i po trzech wyłączają nawet jak manetkę trzyma się dłużej. Sprawdzone u mnie w audi a4 b7 s-line , dodam ze fabrycznie nie było spryskiwaczy. Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  5. Nie miałem wtedy czasu juz ciagnąć kabel na stronę pasażera, poskładałem wszystko i okazało się ze działa bez tego kabelka. Czyli w Audi B7 i w moim przypadku ze sterownikiem z B6 nie trzeba podłączać kabelka speed signal, niewiem jak ma się sprawa z kabelkiem od wstecznego bo mam podłączony u siebie. Po przekroczeniu 15 km system automatycznie się wyłącza. Dziękuje za pomoc Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  6. dzięki wielkie za pomoc, Pozdrawiam, Wesołych Świąt
  7. sprawdziłem po stronie pasażera, jest zielona 17-pin kostka i w 9 pinie jest biało niebieski kabel, to ten ?
  8. mam radio z nawigacja BNS 5.0 może tam ale nie mogę znalesc rozpiskę pinów
  9. czy jest może jeszcze jakieś inne miejsce gdzie można się podłączyć?
  10. tak zgadza się , dobrze patrze, jest tam miejsce na ponad 10 kostek a u mnie są tylko dwie, w instrukcji z kufateca pisze żeby podłączyć do zielonej kostki w liczniku pin 21 albo 17 pinowa kostka w slupku A pin 17 bialo-niebieski kabel bez koloru kostki, u mnie jest czerwona kostka pin 17 biało-czarny dosyć gruby kabel boje się do niego podłączyć żeby czego nie spalić, masz możliwość sprawdzić co to za kabel?
  11. niestety, u mnie w słupku A są dwie kostki, czerwona 17-pin 9 pin wolny i niebieska kostka 10-pin, co robić?
  12. Dzięki wielkie, szacun, może zdążę jeszcze jajka poświecić hehe
  13. WAUZZZ8E07A170491 , Audi A4 B7 S-line 2007 rok, 1.9 TDI BRB, skrzynia 5 biegow manual, niewiem jaki kod
  14. Dzięki za odp. ciekawe czy ten sterownik z B6 to obsługuje, skusiłem się na niego bo był tańszy, nie wiedziałem ze z B7 jest mniej kabli do podłączenia. Spróbuje tak zrobić, jeśli nie zadziała to sterownik do wymiany, albo znalesc ten kabelek tylko gdzie go szukac?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.