Treść opublikowana przez baszmak7
-
Nowy wykres
dobre do czego? chyba na 170ps/370Nm dobre to są GTB1756 ewentualnie GTB2260 ale to już do konkretnych mocy
-
Nowy wykres
BRD już nie modne są inne lepsze...wstające jak jak seria
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
a na czyj klimat? na Grenlandie?
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dzięki za info pobawie się po weekendzie ---------- Post dopisany 10-06-2012 at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 23:08 ---------- jest nowa koncepcja GTB2260
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
dokładnie i niby uszczelka jest,nie wiem czy nie wyjąć i nie splanować,ale podkładka z ebaya to by niegłupie było
-
Turbosprężarka GTB1756VK do Audi A4 B6/B7 1.9 TDI
panowie mam problem ze szczelnością GTB1756 może dysponuje ktoś taką redukcją VW Passat / Audi A4 1.9 & 2.0 TDI Adapter Flange for GTB2260VK Turbo AWX AVF | eBay
-
A4 b7 2.0 TDI BLB 220hp
Też mne zastanawia jak długo to BRD pochodzi przy takiej mocy. Turbo jest seryjne czy ze zmenionym wirnikiem kompresji na CAHA?? Jakie ma ustawione doładowanie?? pisze że nowe kupił to raczej nie rezał
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
castrol to baardzo dobry olej do smarowania:kłódek,zawiasów itp. w bańce jaką kupiłeś otrzymałeś 100% MARKETINGU firmy castrol
-
Wymiana katalizatora w Audi A4 B6 1.9 TDI
lepiej zleć to komuś bo możesz nie podołać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co ma klimat do oleju???w sprawnym TDI temperatura silnika oscyluje w okolicy 90topni po za tym nowe japońce zalecają do swoich aut 0W20 Napewno masz racje, to nie tylko japonce, ale inni tez zalecaja olej 0W20 do swoich silnikow... Ale tak jak napisales do "nowych" a nie do starego TDI ktory ma luzy jak woz drabiniasty, i 400tys na liczniku. No mysle ze sie z tym zgodzisz? 400tys ma większość tdi na allegro,to dopiero rozgrzewka dla tdi JEŚLI był w normalnych rękach a nie u kretyna co powyżej 200tys lał 15w40 bo garażowy mechanik mu tak polecił---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:02 ---------- no tak,smacznego
-
A4 b7 2.0 TDI BLB 220hp
Pożyjemy zobaczymy ;P tzn?---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ---------- no tak czekamy na wynik twojego projektu
-
A4 b7 2.0 TDI BLB 220hp
a tyle napsioczyli na to BRD
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
co ma klimat do oleju???w sprawnym TDI temperatura silnika oscyluje w okolicy 90topni po za tym nowe japońce zalecają do swoich aut 0W20
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
ja polecam 0W20
-
Dual SMIC w B6 TDI avf
mądrze prawi
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
uspokój się, chce kogoś mądrego posłuchać Naprawde uwazasz kolege pastaldo za "niemadrego" i ze zle Ci doradza...? A tekst w stylu "uspokój sie" naprawde nie przystoi na tym forum... Ale... Ten naprawde Mądry napisal wszystko w pierwszym poscie tego watku.... http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-jaki-olej-do-tdi-9726/ A teraz to co pisza ludzie na innych forach... Nie polecam 0W/xxx... dla silników doładowanych. Jest jak woda. Wchodzi w przestrzenie robocze turbiny, gdzie jest bardzo cienki i ma tendencje do zapiekania się. Lepszy będzie 5W/30, 5W/40 lub 5W/50. Nalezy stosowac przede wszystkim to co zaleca producent, nie ma sensu stosowanie oleju o wyzszych parametrach niz zalecany. Chyba ze masz przeprowadzone modyfikacje silnika i wymagaja one takiej zmiany. Staram sie używać głowy i słuchać rad osób znających się na tuningu i siedzących w wyścigach. A oni radzą unikać 0W. Najlepszym jednak syntetykiem do "specjalnych zadan" byl stary Castrol RS ktory uzyskiwal bardzo silny film olejowy , bardzo trudny do zerwania - olej ten z powodzeniem stosowano w rajdach, rallycrossie, itd. O ile pamietam był to 10W60, zaiste zacne parametry przedstawiał. Cyfry poprzedzające "W" (W: Winter = Zima), oznaczają płynność w niskiej temperaturze. Im mniejsza liczba, tym niższa może być temperatura otoczenia, w jakiej dany olej może być stosowany. Oleje oznaczone symbolami 0W, gwarantują łatwy rozruch silnika oraz szybki dopływ środka smarnego do wszystkich punktów silnika, nawet w bardzo niskich temperaturach. Np. -30 czy -40 stopni Celcjusza. Acha i trzeba by sie zastanowic jaka jest roznica pomiedzy olejem syntetycznym 0W30 a 5W40...? Bo poza cena i tym ze ma lepsza plynosc w temperaturach skrajnie niskich... to "specjalnie" sie niczym nie roznia. Ale skoro kolega chce na takim oleju (0W30) jezdzic, to dlaczego nie. W koncu jesli normy spelnia. Polecam ten olej... Quaker State - Synquest Fully Synthetic Long Life 0W-30 Pozdrawiam PS. A to dla ciekawych, amerykanskie testy na oleje.... Penrite synthetic 5W-60 wyglada bardzo ciekawie... http://www.animegame.com/cars/Oil%20Tests.pdf olej 0W20 300V opis:Samochodywyścigowe z silnikami atmosferycznymi lub z turbodoładowaniem, dosilników używanych w wyścigach lub sesjach kwalifikacyjnych,wyścigi dragsterów, wyścigi na torze, wyścigi pucharowejednej marki, wyścigi górskie. Dosilników przystosowanych do olejów o niskiej lepkości,w których paliwo w minimalnym stopniu miesza się z olejem. Należyskonsultować użycie tego oleju z osobą odpowiedzialną za tuningsilnika. Możnastosować w silnikach benzynowych i Diesla, z turbodoładowaniem, zbezpośrednim wtryskiem i katalizatorem.
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
bardzo ci to buczy?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
250 to masz praktycznie nowe auto lej 5w40
-
Zawór egr
wytnij tego EGR,auto od razu inaczej jedzie
-
Czerwone Turbo
sie świeci znaczy iż działa
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
zmień koleżkę bo gada farmazony i powinien polonezy obsługiwać,---------- Post dopisany at 13:35 ---------- Poprzedni post napisany at 13:34 ---------- 260tkm to dopiero dotarty silnik jest
-
Co to jest?
jeszcze jakbyś ostrość złapał na to coś to by było coś
-
[B6 AVJ] nowy foty i swap
oł noł
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
DPF to raczej się wycina jak raka a nie dokłada
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
stosować jak najbardziej możesz,dołożony DPF??? po co?