-
Układ chłodniczy sie zapowietrza
Witam niestety korek nie pomógł wciąż to samo jeszcze dodam,że na licznikach temperaturę pokazuje mi 90 stopni a na klima troniki 51 kanale 95 stopni jak autko trochę powkręcam na obroty to zbija mi temperaturę do 88 stopni i później znowu rośnie nie wiem co jest grane i czemu nie chce mi płyn powracać do zbiorniczka tym górnym wężykiem :/
-
Układ chłodniczy sie zapowietrza
Wymieniałem korek w zbiorniczku bo oryginalny zgubiłem Facet w sklepie sprzedał mi drugi za 10 zł a słyszałem też ,że te korki różnią się ciśnieniami przy różnych ciśnieniach się otwieraj nie wiem czy to prawda ? Zainwestuje w drugi może faktycznie tu jest przyczyna tego całego problemu. Witam sprawdziłem dzisiaj korek i zauważyłem ze ta membrana w środku się zawiesza raz klika a raz nie zamówiłem drugi jutro zobaczę czy to ten korek narobił tyle bałaganu
-
Układ chłodniczy sie zapowietrza
Wczoraj przepatrzyłem całyi obieg chłodniczy wycieków brak a płynu coraz czesciej dolewam juz co 3 dni myslę że na takich ubytkach to bym zauwazyl wyciek
-
Układ chłodniczy sie zapowietrza
Witam posiadam Audi a4 b5 1.8T+LPG Mam problem z autkiem o tuż zapowietrza mi się układ chłodzenia i ubywa płynu potrafi zjeść zbiorniczek płynu na tydzień :/ wymieniłem 3 uszczelki pod głowica została sprawdzona szczelność głowic jest wszystko ok. układ szczelny nie ma żadnych wycieków płynu w oleju także nie ma . Mam takie pytanie czy jest możliwość ze pękł korpus turbiny miedzy płaszczem wodnym a wirnikiem? nie mam już pojęcia co może być , także zauważyłem ze płyn chłodniczy nie powraca do zbiorniczka powstaje pod ciśnienie w układzie po odkręceniu korka w zbiorniczku płyn wyrzuca . Proszę o pomoc.
-
Bark tylnich swiateł A4 b5
Więc tak jeszcze raz kiedy włączam światła postojowe bez zapłonu to nie świeci przód ani tył tylko podświetlenie tablicy i zegary w środku auta jak przekręcę na zapłon to wszystko jest ok. przełączę na światła mijania (światła krótkie) także wszystko świeci tylko kiedy zmieniam na drogowe to przód świeci a tył gaśnie nic nie wymieniałem żarówki są oki.
-
Bark tylnich swiateł A4 b5
Witam mam problem ze swoja audiczką a4 b5 1.8T problem jest taki kiedy włączę światła drogowe tylne lampy gasną zostaje tylko podświetlenie rejestracji stop działa kiedy zmienię na światłach mijania jest wszystko ok. Świateł pozycyjnych także niema dopiero kiedy przekręcę kluczykiem na zapłon to są jaki może być problem proszę o pomoc
-
Czerwone Turbo
Witam wszystkich wczoraj wieczorem przycisnąłem troszkę swoją audinke 1.8T jak przyjechałem na parking podniosłem maskę do góry i za uwarzyłem ze moje turbo jest całe czerwone żarzyło się czy to normalne przycisnąłem ją na tylko na chwile krótki odcinek czy to morze byc przyczyna zapchanego katalizatora ? Proszę o pomoc z góry dzięki
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
tak co 15 tys
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
mam zalany castrol syntetyk dolewam gdzies o kolo litra
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
Własnie co zrobić jeżeli to przez odme ?
-
[B5 AEB] Zachlapane Turbo Olejem
Witam mam audi A4 1.8T 96r i ostatnio wypatrzyłem że na róże doładowującej do kolektora ssącego spływa po niej olej oraz na turbinie czy to są oznaki umierającego turbo ? proszę o odpowiedz.
-
[ALL B5] Naprawa panela klimatronika
Witam miałem ten sam problem w audi wyświetlacz nic nie pakzywał okazało się że to luty prze lutowałem i śmiga jak nowy pozdrawiam.
Przemek22
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta