-
kontrolka air bag
A czy odłączenie kostki i podłączenie to kontrolka zgasienie czy trzeba ją wykasować
-
kontrolka air bag
witam mam problem jak w temacie wczoraj wracając z pracy ni z gruchy ni z pietruchy zaświeciła się kontrolka AIR BAG czym to jest spowodowane proszę o pomoc bo coraz częściej się coś psuje w mojej b6 i mam tego dość (chyba będzie zmiana autka) pozdrawiam wszystkich
-
Brak tempomatu
czyli muszę się trochę po gimnastykować bo chyba dostęp do czujników jest nie ciekawy ---------- Post dopisany 22-06-2012 at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany 09-06-2012 at 15:00 ---------- zrobiłem jak mówiliście ruszyłem ten czujnik sprzęgła i co się okazało że dalej nie mam tempomatu ale co jest dla mnie naj dziwniejsze że zdemontowałem caly ten czujnik jeżdze bez a tempomat działa dlaczego tak się dzieje skoro nie ma czujnika a tempomat działa no to po co jest ten czujnik skoro ja go zdemontowałem a sie nic nie dzieje z autem
-
Obniżenie
Witam wszystkich mam pytanko odnośnie obniżenia samochodu. czy do obniżenia potrzebuje całego zestawu obniżającego czyli amortyzatory+sprężyny czy wystarcza same sprężyny wymienić a jeżeli same sprężyny to jakiej firmy polecacie a może nie ma to żadnego znaczenia czy z allegro np. sparco za ok. 350 zł to się opłaca a może jakieś używki kupić tylko czy będą dobre z góry wielkie DZIĘKI
- Egr
-
Egr
<br /><br /> Witam wszystkich mam kilka pytań odnośnie zaworu EGR co to jest przy zaworze czy to sie da wymienić czy trzeba cały zawór kupować czy może się da same uczelki wymienić Problem tkwi w tym ze pojawił się tam olej jakiś czas temu jak zrobić żeby nie ciekło prosze o pomoc pozdrawiam
-
Brak tempomatu
a gdzie się znajdują te czujniki światła stopu i czujnik sprzęgła
-
Zawór egr
witam wszystkich mam pytanko przy zaworze egr znajduje się takie plastikowe urządzenie co to jest czy to się wymienia bo od jakiegoś czasu wycieka z niego olej i troche mnie to martwi a widze że są tam jakieś śrubki więc napewno się to odkręca dzięki pozdro
-
Brak tempomatu
jak kupiłem audi to tempomat był i działał bo jeździłem ale od jakiegoś czasu nie używałem i nagle nie ma
-
Wahacze DELPHi
witam wszystkich co sądzicie o wahaczach firmy DELPHI czy ktoś używa jaka jest opinie o tej firmie
-
Brak tempomatu
czyli coś bardziej skomplikowanego od bezpiecznika ok to dzięki ja sobie poszukam na forum co to może być i jak to naprawić
-
Brak tempomatu
witam wszystkich czy brak tempomatu audi a4 b6 1.9 tdi może byc spowodowany spalonym bezpiecznikiem czy raczej nie jezeli tak to ktory to bezpiecznik bo od jakiegos czasu nie mam tempomatu a wiem że był pozdrawiam
-
Grupowy chiptuning Katowice?
witam a powiedzcie o ile się zwiekszy moc (tyle ile będe chciał np 180km) czy to jest ograniczone max 30km wiecej mam b6 130km pozdro
-
[B6 AWX] Zabezpieczenie zaworu zwrotnego filtra paliwa
ok dokładnie tak wielkie dzięki pozdro :>
-
[INNE] Utrata mocy 2.0 tdi
być może się mylę ale miałem taki przypadek u siebie że zamulało go a nic nie wykryto na VAG-u ktoś mądry podpowiedział o filtrze wymieniłem i jest ok
kubos83
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta