-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Wojtek napisz prosze co tam kixi4 robil i jakie koszta? pzdr
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
Siema. Ja mieszkam w Milton Keynes. Sa jakies plany na spocik, bo ladna pogoda sie robi..? Pzdr
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Wszystko pieknie smiga Grzesiu
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Btw zapomnialem podziekowac za super foto story, bardzo przydatny material... Mielismy majówkowy weekend, wiec zabralem sie za montowanie tempomatu. Wszystko pieknie do czasu kodowania, gdzie pojawily sie schody... Tak jak pisales, po montazu modulu odpalilem vcds wszedlem do 16 -> 07 i nastepnie Long coding helper. Pod czwórka nie mam jednak tych opcji co u Ciebie. Daje screena : i jestem w kropce nie wiem czy to problem z modulem czy VCDS za cienki. Grzes pomocy!
-
Montaż tempomatu w A4 B8 2007-2011
Hej. Troche kwas, ze nie mozna dolaczyc tempomatu jak robilismy to w B6/7... Wrclaguna mam pytanie odnosnie obslugi wyposarzenia tasmy 8K0 953 568 F W Q5 mam lopatki zmiany biegow i zastanawiam sie czy nie bedzie problemow. Mam mozliwosc kupic caly zestaw z w/w numerem tasmy i nie wiem czy sie bawic w przekladanie jej ze starych przelacznikow..? Aha czy u was ASO robi nieodplatnie ten update wyposarzenia?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Hej endriuu Jak to zmienic? Trzeba kabelek czy z menu MMI da rade? pzdr
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Chcialem zamowic tego LM 5w40 synthoil high tech, ale normy ma VW 502 i 505, a w instrukcji mam normy VW 503,503.01 i 504. Ma koles promocje, bo dodaje cleanera gratis..: http://www.ebay.co.uk/itm/Liqui-Moly-Synthoil-High-Tech-5W-40-5L-1307-FREE-Liqui-Moly-Engine-Flush-8374-/321950793765?hash=item4af5c34025:g:eQMAAOSw~otWcWtp Czy bedzie to dobra opcja do mojego CDNC?
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Wiem, ze te silniki tak maja, choc mialem nadzieje, ze z takim przebiegiem bedzie jeszcze ok. Ja jestem drugim wlascicielem, od zakupu przejechalem jakies 1300mil i MMI pokazuje juz polowe stanu oleju, czyli jakies 0,5 litra poszlo... Pewnie od wymiany do wymiany musze zaopatrzyc sie w extra 3l oleju Chce jakos zminimalizowac efekty zuzycia tych wrazliwych elementow i zaaplikowac najlepsza mieszanke plukanka+olej+co potrzeba...
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
Hej endriuu ja mam ten felerny silnik CDNC. Przejechane dopiero 50k km, ale juz widac "gołym okiem" spadanie poziomu oleju..:-/ Niedawno był serwis, ale cholera wie co tam zalali, ponoc jakis 5w30... Chcialbym Cie prosic o rade jak potraktowac silnik, tzn plukanka, olej, filtr itd. bez uwagi na koszta. Chce po prostu stworzyc najlepsze warunki dla pracy silnika.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
jendker jakie auto który rok jaka kiera i jaka poducha? to bardzo ważne.. w b6 był tylko 1ładunek.. B6 z konca 2001r. kiera od B7 2007r. wraz z poducha, wszystko zrobione jak Malik opisal, wszystko cacy sie zaprogramowalo...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ja mialem konkretnego dzwona i poducha nie strzelila, sensor uderzeniowy zgnieciony na pion. Nie bez powodu montowali dwa ladunki w tych multi, nie bez powodu...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
dlatego iz do A3 sa po 150pln pomyslalem ze moja od B7 przypasi i zaoszczedzi te 100pln...
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
klaczek84 jestes pewien, ze podejdzie..? Dokopalem sie do modulu w A3 i widze, ze jest zupelnie inny niz w B7... Znalazlem aukcje na "alledrogo" i wyglada na to ze manetka tempomatu jest zespolona z manetka swiatel/kierunkow: http://allegro.pl/manetka-przelacznik-audi-a3-s3-8p0953513-tempomat-i2310177927.html
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Dziekuje za podpowiedz i powodzenia przy modach
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Panowie mam manetke tempomatu od B7 na zbyciu i kolega ma A3 z 2005r i zastanawiam sie czy ta manetka podejdzie do jego auta..?
jendker
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta