Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

baszmak7

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez baszmak7

  1. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    a czy to dział KUPIĘ ? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie skoro coś słyszałeś, to napisz to wprost, a nie zachowujesz się jak baba jeśli ja baba,to w jakiej kategorii ty jesteś? posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie Posłuchaj Baszmak, swego czasu "byłeś" w temacie Józka, o zlocie w BT itd, więc daruj sobie komentarze prowadzące do jednego... dobrze wirażko,strach się bać
  2. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    posłucha Blacha,tak słyszałem także daruj sobie
  3. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    poszło ponoc o kolor
  4. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam królewny
  5. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    czemu nie może Fanowski decydować?
  6. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    :nabijasie: straszne śmiszki z was,łokrutnie sie uśmiałem
  7. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    do siły fizycznej czy wzmacnia siłę ducha ?
  8. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    co daje ten polar?
  9. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    guma ma być 235/35r19
  10. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    z przodu 19mm a tył 24mm Krzysiu i duzo mniej/więcej oczywiście będzie sie chować w nadkole? chciałbym tak po rantach dosłownie
  11. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witka,panowie czy podpowie mi ktoś jaki dystans na przód i tył do b6 zawias s line parametry felgi to 19" 9J ET54
  12. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pany 19" 9.0J ET54 wejdzie do b6 czy potrzebny dystans?
  13. dokładnie nie ma co walić gruchy nad cyferkami z wykresów,liczy się pomiar czasów ewentualne clipy z przyśpieszeń dla porównania,niekiedy może nawet niejednokrotnie auta słabsze objeżdżały mocniejsze,mówie o zbliżonej wadze
  14. Wyobraź sobie, że jest sporo ludzi na tym świecie dla których twoje ukochane audi to zwykły śmieć do jeżdzenia. Jak się zepsuje to kopa i idzie po następny. Audi to tylko przypudrowany VW i większość ludzi tak go traktuje. A Polak żebrak się za przeproszeniem brandzluje... oczywiście padłem,twoje porównania zachowaj dla siebie bo OOOO a VW to przepaść,kto miał jedno i drugie to wie i bredni nie wypisuje
  15. panowie pytanie za 100 punktów czemu zawsze auto przedstawiane tu przed detallingiem wygląda jak po off roadzie? dosłownie umazane łajnem
  16. nic to nie da w b6 gniją błotniki nawet przy łączeniu na dole z progiem,także...
  17. ja mam DA-1
  18. kup 18" i po temacie,b6 czy b7 od 18-stki w góre zaczyna wyglądać
  19. Daron7 to mi sie podoba,merytoryka i zero ściemy,przyrost rzeczywiście słaby
  20. http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3013343015331-LHM_FLUIDE_LDS_1L-olej-lhm.html Dev ten polecasz?
  21. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    Ja preferuje Finlandie ale nie pij z gwinta bo sie źle kończy ... a tak na poważnie to zależy od twojego budżetu i czy chcesz nówke czy używany COś dobrego,godnego polecenia
  22. baszmak7 odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    witam,panowie myslę o gwincie,które marki są godne polecenia?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.