Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

alpinex

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Ja mam silnik BRD i miałem takie same objawy jak u Ciebie. Dymił jak smok ale wymienilem wszystkie wtryski i dymienie ustało. Mam tylko problem z EGR-em bo nikt w Poznaniu nie potrafi mi go wyłączyc programowo :/
  2. Ja mam podobnie. Pod uwagę biore dwumas i łącznik elastyczny tłumika (wszystkie wtryski i poduszki nowe)
  3. Z tego co widze w tym temacie jest tylko opisana zamiana lusterek z manualnych na elektyczne a ja juz je mam fabryczne. Chodzi mi o możliwoćć składania ich za pomocą pilota przy okazji zamykania samochodu ale dzieki za pomoc
  4. Witam!! Mam pytanie jak w temacie czyli czy ktoś z Was ma w swoim A4 lusterka składane zdanie pilotem i jeśli tak to jak to zrobić. Cały czas jezdze tylko po miescie i juz nie chce mi sie za kazdym razem składas ich recznie ... :/
  5. Ja aktualnie wymienilem wszystkie 4 wtryski na nowe a spalanie takie samo czyli w miescie ok 12-13l wiec walcze dalej... :/
  6. Pytam bo moje BRD bez chipa po miescie pali 12-13l wiec ciekawy jestem jak wzrosło wam spalanie przy mocach ok 200KM
  7. Jestem ciekawy jak u osób ktore zwiększyly moc silnika kształtuje sie spalanie.Szczególnie interesuje mnie silnik 2.0tdi brd 170KM bo sam taki mam
  8. Jeżeli turbo puszcza olej to powinno byc go coraz wiecej przy sprawdzaniu poziomu oleju w silniku tak??
  9. Jutro sprawdze olej, DPF Wywalony i wyłączony w sofcie, nowe poduszki pod silnikiem Dzisiaj pojawiła sie ikonka blędu silnika. Objawy (telepie buda, dym z rur przy dodawaniu gazu i spalanie ok 12l po miescie przy spokojnej jezdzie) o wiele większe na zimnym silniku niz na rozgrzanym
  10. Witam!! Moje Audi A4 2.0TDI BRD kupilem 3m-c temu i juz wtedy widziałem ze troche dymi. Ok 2 tyg temu wyrzuciłem DPF-a i wtedy zaczął dymić jeszcze mocniej :/ Dodam ze na akcji serwisowej wymienilem 3 wtryski jeszcze jeden mam do wymiany ( nie działa prawidłowo) poza tym nie ma zadnych blędow po podłaczeniu pod kompa. Gdzie mozna szukac przyczyny?? Bede wdzieczny za wszystkie pomysly. ---------- Post dopisany 19-05-2013 at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany 16-05-2013 at 23:46 ---------- chciałbym tylko dodac ze spalanie tez mam niestety duze... w miescie srednie wychodzi ok 12l przy zmienianiu biegow ok 2000rpm :/
  11. Wiec jutro jade wywalić DPF-a i przy okazji zrobic chip silnika ( w komplecie wychodzi taniej) Jezeli chodzi o DPF-a to kontrolka zaswiecila mi sie przed swietami. Niestety w miescie nie udalo mi sie go wypalic w drodze do rodziny na swieta tez (nie wiem dlaczego) dlatego postanowilem sie go pozbyc. Nie sprawdzalem czy przybywa oleju ale z rur leci bialy dym w dodatku w drodze powrotnej zaczela migac kontrolka od swiec zarowych i juz nie chce zgasnac a co za tym idzie stracil moc i powyzej 100km nie pojedzie wiec mam dosyc i filtr jutro jade wywalic
  12. alpinex odpowiedział(a) na krisjaworski temat w 2.0TDI
    Chodzi o to ze jak wejde pod samochod to oczywiscie mam 2 poduchy silnika ale jest miejsce na jeszcze jedna z przodu blizej chlodnicy. Moze mi ktos pomoze i poradzi w jakim sklepie znajde ta brakujaca czesc??
  13. alpinex odpowiedział(a) na Fenix121 temat w 2.0TDI
    Ja mam podobny problem do twojego (sama jazda po miescie spalanie ok 14l) A4 B7 2007r Wlasnie wymienilem wszystkie filtry i olej wiec zobaczymy po przejechaniu jakiegos dluzszego dystansu czy cos sie zmieni. W planach mam jeszcze wymiane EGR-a oraz jednego wtrysku (3 pozostale wymienione 2 tyg temu przy okazji akcji serwisowej Audi) oraz wywalenie DPF-a przy okazji chipowania wiec zobaczymy czy uda mi sie zejsc do tych 10l w miescie
  14. alpinex odpowiedział(a) na krisjaworski temat w 2.0TDI
    Ja mam tez poduszke do wymiany i z tego co sie orientowalem cena w ASO to 500zł (za lewa z czujnikiem) a tak na marginesie jak znalezc ta przednia poduche bo okazalo sie ze w ogole jej nie mam ?? :/
  15. Jezeli chodzi o moj styl jazdy to zmieniam biegi w zakresie 2-3 tys wiec nie przeciagam go ile fabryka dala jednak z tego co zauwazylem to jezeli chodzi o spalanie tymczasowe na kompie bardzo duzo pokazuje na biegach 1-3 nawet przy niskich obrotach (2tys) ciezko zejsc ponizej 10l. Po swietach jade do znajomego na kompa przeanalizuje logi i dam znac co dalej.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.