Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AWX 309 KM 522 Nm by Juby_p

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zostało zmienione przełożenie główne a poszczególne biegi mają przełożenia nie zmienione.

na dwójeczce przekraczamy setkę ;-)

Opublikowano
  • Autor

Zostało zmienione przełożenie główne a poszczególne biegi mają przełożenia nie zmienione.

na dwójeczce przekraczamy setkę ;-)

Jaki orientacyjny koszt takiej imprezy? Pewnie kilka ładnych tysi ;p

Opublikowano

Zostało zmienione przełożenie główne a poszczególne biegi mają przełożenia nie zmienione.

na dwójeczce przekraczamy setkę ;-)

Chcę !!!

Opublikowano

Wyszło sporo bo 4 tysie ale to przez to że były zmieniane łożyska, był napawany wałek, zmienione synchronizatory 1, 2 i 3.

Sama robocizna 700,- a śruby dyfra z ASO 900,-

2 koła styknie na wydłużenie. Spec od tej roboty jest z Wawy więc jak ktoś ma blisko może osobiście dogadać szczegóły.

wysłane z Commodore 64

374a0b129111dce4344d404a34c8b023.jpg

Stary wieniec jeszcze na nitach.

Nowy już czeka roznitowany.

Skręca się go na zestaw naprawczy śrub z ASO.

wysłane z Commodore 64

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

przy HCK 220km/h to 3900rpm

Opublikowano

baszmak cos twoje obliczenia wzięły w łeb :D

Opublikowano

przy HCK 220km/h to 3900rpm

Kolega ma chyba rację.Faktyczna prędkość będzie przy 3900 a nie 3700 jak na filmie. Liczniki oszukują 3-5%.

Prędkości które podałem w swoim wątku są wyliczone. Licznikowe są wyższe.

Tak więc na filmie trochę brakuje do 220

wysłane z Commodore 64

Edytowane przez elmer80

Opublikowano

i tu sie mylisz bo gps pokazuje prawie to samo,bo mam założone inne opony i praktycznie nic nie brakuje

Edytowane przez daniels

Opublikowano

Opony do prędkości licznika nic nie mają. Zawsze będzie pokazywać tyle samo przy tych samych obrotach.

Inne opony czyli jakie? Bo jeżeli masz takie które dają większy obwód to prędkość rzeczywista będzie wyższa a co za tym idzie będzie się zgadzać lub prawie zgadzać z "zawyżoną" prędkością na liczniku.

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

nieźle od 50 do 190 leci identycznie jak moja 1.8t 210ps :) też wychodzi 18 sekund :) Myślałem że będzie ciut słabiej u Ciebie


prędkości na poszczególnych biegach masz u siebie teraz jak w turbo benzynie :)

Opublikowano

Opony do prędkości licznika nic nie mają. Zawsze będzie pokazywać tyle samo przy tych samych obrotach.

Inne opony czyli jakie? Bo jeżeli masz takie które dają większy obwód to prędkość rzeczywista będzie wyższa a co za tym idzie będzie się zgadzać lub prawie zgadzać z "zawyżoną" prędkością na liczniku.

wysłane z Commodore 64

czyli opony wg ciebie nie mają wpływu...

i linijkę niżej piszesz że jednak mają zwłaszcza jeśli mają średnicę większą...i tak właśnie jest u mnie,tak jak sobie odpowiedziałeś

Opublikowano

Czytaj ze zrozumieniem...

Napisałem wyraźnie że opony nie mają znaczenia do tego co pokazuje licznik.

Licznik zawyża prędkość.

Opony o większym obwodzie podnoszą prędkość realną na GPS która w Twoim przypadku pokrywa się z licznikową :-)

wysłane z Commodore 64

Opublikowano
  • Autor

nieźle od 50 do 190 leci identycznie jak moja 1.8t 210ps :) też wychodzi 18 sekund :) Myślałem że będzie ciut słabiej u Ciebie

prędkości na poszczególnych biegach masz u siebie teraz jak w turbo benzynie :)

Ten filmik, który wrzucił wczoraj daniels to nie mojego awx-a :P to nie realne by 200 konne b6 na 225/40/18 jechało jak Twoje b5 ;)

Opublikowano

dlatego bylem zaskoczony tym faktem. Teraz wszystko jasne :)

Opublikowano

daniels ma po sofcie

Opublikowano

daniels ma po sofcie

no seria głęboka po nieudolnym sofcie z allegro, prawie jak rezystor:)

Opublikowano

daniels ma po sofcie

no seria głęboka po nieudolnym sofcie z allegro, prawie jak rezystor:)

jak na rezystor to w miare to jedzie,wiadomo szału nie ma,kiedyś się coś dłubnie grubiej może jakiś cooler z chin

Opublikowano

nieźle to idzie... Daniels ile tam masz koni i nm?

Edytowane przez dawidrybnik

Opublikowano

ponoć 180Ps ale trzeba by zmierzyć

Opublikowano

ponoć 180Ps ale trzeba by zmierzyć

Doładowanie ponad 2.1b to raczej nie 180 PS. Fajny ten kolorowy Fis , EGT , doładowanie , bajeczka :) . No i ładnie bardzo ładnie się odpycha . Wiem , że z trakcją ciężko powyżej 400 Nm ,ale czy zejdziesz poniżej 7 s do paczki ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.