Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

elmer80

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez elmer80

  1. elmer80 odpowiedział(a) na kubabkb temat w Audi A4 B6/B7
    Las rąk... To może od exeo? Ktoś sprawdził? wysłane z Commodore 64
  2. Dev zerknij na film. Zbiorniczek do wymiany + płyn i będzie git? wysłane z Commodore 64
  3. Po pierwsze to po cholerę tyle zdjęć... Po drugie przecieka tandem pompa. Pod pompą masz gumowy wąż. Zobacz jaki spuchnięty. To właśnie od ropy. Kolejne wycieki masz pewnie z klapy gaszącej. Konkretnie z ośki ale tego nie widać na foto. wysłane z Commodore 64
  4. Oto "fakty" ... Wszystkie krzywki w moim AVF wyglądają podobnie. Zjechane wierzchołki. Najmniej zużyte są od zaworów ssących na 2 i 3 cylindrze. Mają jeszcze "fazke". Na 1 i 4 już brak. Najbardziej zajechane są wydechowe. Do tego stopnia że utworzył się garb. Czy używany wałek pasuje od każdego 1.9 TDI PD? AWX, ARL, ASZ? wysłane z Commodore 64 ---------- Post dopisany 01-12-2013 at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany 27-11-2013 at 21:46 ---------- Czy ktoś mi odpowie z jakich silników pasują wałki do AVF:confused: wysłane z Commodore 64 wysłane z Commodore 64 Powyżej jak wygląda zużyty wałek od PD. Było na 2 stronie dla tych co się szukać nie chciało wysłane z Commodore 64
  5. W tej arrivie jest przewijanie czy tylko nagrywanie? Równocześnie można jeden oglądać a drugi kanał nagrywać? wysłane z Commodore 64
  6. Temat wydaje się być wyjaśniony, czytałem ten wątek milion razy a ten post teraz dopiero zauważyłem... wstyd. Wstyd...Jak to przerabiałem sam to też się zdziwiłem... No ale jak się zastanowić nad budową tego cholerstwa to wszystko staje się jasne. Reasumując można odciąć sam wężyk i EGR przestaje działać. Jeśli chcemy pozbyć się wycieków to trzeba zaślepić otworki oraz dać blaszkę. wysłane z Commodore 64
  7. Odepnij podciśnienie, zatkaj wężyk np. śrubką i pojeździj. Jak wywali check to wyłączyć trzeba programowo.Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka
  8. Najpierw to wypada sprawdzić czy zawias nie ma luzu a dopiero potem regulować. wysłane z Commodore 64
  9. Jeżeli chcecie zdiagnozować czy to sanki pękają, tykają itp to potrzebny kanał odpowiedniej długości i chętny mechanik który położy łapki na sankach w trakcie ruszania nad tym kanałem. Do przodu do tyłu ruszać i zatrzymywać a miszczu biega na dole i maca. wysłane z Commodore 64
  10. Poczekam aż się trafią wysłane z Commodore 64
  11. jakich zacisków szukasz? w sensie wielkość245 czy tam 255 te które wszyscy zamieniają na większe wysłane z Commodore 64
  12. Koledzy jak komuś leżą tylne zaciski po swapie to chętnie przytulę komplet. wysłane z Commodore 64
  13. 1. Dystanse dajecie jakieś markowe czy taniocha z aledrogo? 2. Czy koła /piasty przód vs. tył są względem siebie równoległe? wysłane z Commodore 64
  14. Odkrecasz przykrecasz i gotowe. Wtyczka od poduszki 2pin vs 3pin różni się tylko masą. wysłane z Commodore 64
  15. Też kiedyś do mturbo dzwoniłem. Facet rozgarniety twierdził że głównie do niemiec wysyła!? wysłane z Commodore 64
  16. Ja u siebie spawalem i uj to dało. Zmienił się tylko dźwięk. Wymiana jak już wcześniej pisałem. wysłane z Commodore 64
  17. 120 mil jeśli dobrze pamiętam. Jeszcze go nie założyłem bo mam założony z plasteliny. Nowy federal gowno cos tam. Po 30 tys km zajrzałem pod dekiel i był już przytarty. W najbliższych tygodniach wymiana na ori który nie nosi śladów zużycia i myślę że już zostanie w tym aucie na kolejne 4 stowki. wysłane z Commodore 64
  18. Herezje jakieś... wysłane z Commodore 64
  19. Ja właśnie ze skodziny do swojego kupiłem za 70£ wysłane z Commodore 64
  20. elmer80 odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    Skoro wykres który zaprezentował kolega skomentowales jako druciarstwo to chętnie zobaczymy profi.wysłane z Commodore 64
  21. elmer80 odpowiedział(a) na mnetzimny temat w Audi A4 B6/B7
    Poprosimy o wykres avf z seryjnymi gratami i założoną hybryda!? wysłane z Commodore 64
  22. elmer80 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Wszystko można tylko jaki jest sens takiej dlubaniny wysłane z Commodore 64
  23. Popuszczasz obejme filtra i pucha idzie w na tyle w dół że bez odpinania węży paliwowych można świece wykręcić. Wężyk odpowietrzający odciągnąć na bok. wysłane z Commodore 64
  24. elmer80 odpowiedział(a) na poziek temat w Audi A4 B6
    Odblysnik do regeneracji, soczewka do umycia, palnik do wymiany - niech kolega sobie wybierze sam. Proponuję komplet.wysłane z Commodore 64
  25. Wtyczka to wtyczka. Możesz nawet zlutować - tylko z głową ;-)wysłane z Commodore 64

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.