Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie z racji tego ze ciezko was wyciagnac z naszego terenu na spota do Kielc bo troszke za daleko :kox:.A ja mieszkam miedzy Starachowicami a Ostrowcem wiec moze bysmy zorganizowali jakiegos spota w ktoryms z tych miast . Jest nas w tym rejonie kilkudziesieciu klubowiczow wiec powinno cos wypalic. Byli by jacys chetni ?? i gdzie by wam pasowalo . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niby nie A4 już, ale mogę wpaść pooglądać i zawyżyć frekwencje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam niby nie A4 już, ale mogę wpaść pooglądać i zawyżyć frekwencje :)

Czesc ,no i bardzo bobrze mysle ze pare osob sie zadeklaruje bo do Kielc jak dobrze wiesz kolegom nie nie chce jezdzic ,wiec moze na miejscu jak cos bedzie to wpadna :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł byli by ludzie jak by coś za darmo dawali niestety jest tylko kilka osób które przyjeżdżają bezinteresownie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł byli by ludzie jak by coś za darmo dawali niestety jest tylko kilka osób które przyjeżdżają bezinteresownie :thumbdown:

Zobaczymy Grzanek ,moze jak bedzie cos na miejscu to ktos wpadnie :>

Kupiles lampe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ja jestem z Brodow tak ze mi tez pasuje :naughty: No zobaczymy moze sie wiecej kolegow odezwie co cos zorganizujemy :good: W gruncie rzeczy Starachowice sa nie daleko Ostrowca to raz mozna sie tu spotkac a raz tu :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dudi nie będziesz może w moich okolicach w najbliższym czasie??

W Kielcach jestem prawie co dzien bo jestem na wytworni ale niestety nie jezdze samochodem a co potrzebyjesz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też sie pisze,chętnie sie pojawie jeśli oczywiście termin będzie weekendowy choć na tygodniu też bym dał rade.No i Brody były by dobrym miejscem na ten pierwszy spot,choć do Starachowic niewiele dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :good: bo widze ze juz sie paru chetnych dzisiaj odezwalo . A ja dopiero dzisiaj wyslalem z 50 pw i jest jakis odzew :kox: jest szansa ze z czasem bedzie wiecej chetnych :>. Wiec lepiej wolicie wekend [sobota badz niedziela ] czy cos w tygodniu. Moze sobota ok 15 lub 16 .Slucham waszych propozycji :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co prawda ja nie jeżdże A4 tylko Toledo ale tak jak pisałem już do kolegi DUDI75 z chęcią się pojawie jeżeli nie będzie to przeszkadzać. W weekendy najlepiej mi pasuje po 16.00 jeżeli to będzie poza Ostrowcem, jeżeli w Ostrowcu to od 15.00 jestem dostępny prawie zawsze.

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

duduś a gdzie chcesz to urządzić na brodach, znaczy w którym miejscu dokładnie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend to każda pora mi pasuje(nielicząc nagłych wypadków).Popieram sobote lub niedziele np.o 15-tej.Ja sie dostosuje,więc może wypowiedzieli by się koledzy z mniejszą ilością czasu wolnego,czekamy na propozycje!Czekamy na odzew!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dostosuje,więc może wypowiedzieli by się koledzy z mniejszą ilością czasu wolnego,czekamy na propozycje!Czekamy na odzew!

ja w zasadzie tez jestem otwarty nawet na tygodniu po południu (nawet lepiej jak dla mnie na tygodniu) no chyba ze pojedziemy na narty ale to zarazie bliżej nieokreślona przyszłość.

z chęcią się pojawie jeżeli nie będzie to przeszkadzać

jak dla mnie to nie widzę przeszkód. tez mam zamiar kolegę namówić na ten spot a on jeździ bmw, może się przekona do słusznej koncepcji posiadania audi. Oczywiście nic na siłę :> pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...