Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

a co na hamowni się sprawdza-moc silnika tylko?? laik w temacie jestem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy froger 34 i dudi75,hamownia jest ustalona na sobotę około 9 rano,proszę o potwierdzenie przybycia.Możemy umówić sie na statoilu pod wiaduktem w ostrowcu o 8-45.Zastrzegam sobie zmianę terminu hamowni niezależna odemnie ponieważ właściciele już dwukrotnie wcześniej odwoływali w ostatniej chwili z bardzo dziwnych powodów.Przed samym wyjazdem proszę o sprawdzenie tego forum,czy wyjazd jest aktualny,ponieważ tylko tu mam kontakt z wami i tu będę informował o ewentualnych zmianach.

Ja niestety odpadam ponieaz jestem w delegacji :confused4:i wracam na wieczor sory ze tak wyszlo

Co do spotu to do soboty chyba sie nie zdarzymy zorganizowac , ale na nastepna sobote jest spocik w Kielcach i fajnie by bylo gdybysmy sie zebrali razem Starachowice i Ostrowiec i na pare autek tam polecieli :kox: ostatnio w kielcach frekfencja byla super i mysle ze i tym razem nie bedzie gorzej :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic sie niedzieje ze nie możesz jechać ,czasami tak bywa,ja pojadę sprawdzę czy trzyma serie czy zwiało mi ze 40 tych kucy,bo uważam ze niema czym jechać.Co do pytania mARCIN 607, na hamowni mierzy się moc i moment obrotowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki SYKER.

a co do następnej soboty podpinam się pod dudi75 też będę :) warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja również czekam z utęsknieniem na kolejny spocik. :audi: mam od niedawna i w związku z tym również mam mnóstwo zapytań :cool1:

Kolego a ty skad jestes moze odepniecz sie pod nas i polecimy na spota do kielc razem na pare furek . :kox:

froger34 bierz kumpli i lecimy do kielc jak ostatnio :naughty:

chlopaki co z wami dzieje niema wiecej chetnych :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Byla nawet jedna klubowiczka :gwizdanie: mysle ze jako rodzynek troszke sie czula nie swojo ale zawsze ten pierwszy raz jest naj gorszy :naughty: puzniej bedzie o wiele lepiej :polew:

a ladnie to tak obgadywac.... :cool1:

a poza tym pozniej pisze sie przez "ó",a nie "u" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale na nastepna sobote jest spocik w Kielcach i fajnie by bylo gdybysmy sie zebrali razem Starachowice i Ostrowiec i na pare autek tam polecieli kox ostatnio w kielcach frekfencja byla super i mysle ze i tym razem nie bedzie gorzej gwizdanie
ja sie pisze jakby co
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spocik w Kielcach jest 14-go?

Już się zapisałem :) Możemy zebrać się w kupę i razem ruszyć ze Starachowic

No wlasnie o to chodzi zeby pojechac razem bedzie super :kox: grochu i krawcu11 my sie stykniemy w Starachowicach mysle ze jeszcze sie znajdzie ktos chetny a z marcinem sie stykne po drodze do Starachowic .Zreszta bedziemy w kontakcie

STKET jak tam na hamowni ile KM ??? ci zostalo :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykresik fajny :good: ladna seria tylko jeszcze mi tu wirusa brakuje na 145KM :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie porażka,pierwsze co robie z ograniczonych modów w moim silników to wracam do seryjnego filtra powietrza.Pomiar nr 1 na stożku to 140 koni i 205 Nm :thumbdown:,pomiar nr 2 po zdemontowaniu stożka 151 koni i 227 Nm.Niewiem czy pomiar ze stożkiem był wiarygodny,ponieważ nie był włączony nadmuch powietrza z przodu auta,bo podczas jazdy silnik dostaje dużo powietrza z zewnątrz zimnego a podczas pomiaru nr 1 zasysał z pod maski.Przy drugim pomiarze zdemontowałem stożek i otworzyłem maskę i 10 koni sie znalazło.Cała sytuacja powtórzyła sie u kumpla w ibizie cupra .pomiar na stożku 160 koni,bez 169 koni niutów nie pamiętam.Dudi75 coraz poważniej myśle o dieslu AWX lub ARL(np.LEON,TOLEDO,GOLF) + wirus, bo z tym moim to tragedia,zbiera sie jak wóz z węglem.A czy podczas hamowania twojego wozu u rogala był nadmuch powietrza z przodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze byl ,musi byc :kox: u mnie ustawiony byl na interccoler zeby schlodzic powierze :good: Disle rzadza :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie musze zdejmować stożka,bo jak by włączył nadmuch to by może ta moja padlina wykrztusiła serie?

Powiem ci szczrze ze dziwie sie ze hamowali ci go bez nadmuchu :gwizdanie: to sa partacze a nie tunerzy sam sie przekonalem na wlasnej skorze :sick3:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może nie musze zdejmować stożka,bo jak by włączył nadmuch to by może ta moja padlina wykrztusiła serie?

Gdzieś na forum czytałem że co jak co ale układ dolotowy w audi jest bardzo dobry i nawet jak podnoszą moc w 1.8T to dolot zostawiają (puszke i rury) jedynie co to wkład sportowy można założyć.

Ale u mnie (nie wiem jak u Dudi75) jak hamowany był u Rogala na Chipie to nadmuch był skierowany na chłodnie i bardziej na intercooler w celu chłodzenia dolotu i chłodnicy. U mnie silnik hamowali i stroili 2 godziny i bez nadmuchu zagotowałby się Bo u nas i tak turbina wytwarza ciśnienie i nie ma sensu kierować strumienia powietrza w kierunku dolotu. Moim zdaniem zakładaj puche seryjną i nowy filtr i nie będziesz narzekał (tylko dzwięku już nie będzie :thumbdown: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...