Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

no widzę że może nie będę jedynyn TOSem w sobotę :-)

ale na nastepna sobote jest spocik w Kielcach i fajnie by bylo gdybysmy sie zebrali razem Starachowice i Ostrowiec i na pare autek tam polecieli kox ostatnio w kielcach frekfencja byla super i mysle ze i tym razem nie bedzie gorzej gwizdanie
ja sie pisze jakby co

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie o to chodzi zeby pojechac razem bedzie super kox grochu i krawcu11 my sie stykniemy w Starachowicach mysle ze jeszcze sie znajdzie ktos chetny a z marcinem sie stykne po drodze do Starachowic .Zreszta bedziemy w kontakcie

moze sie tak zdazyć ze bede w kielcach od rana takze dojade do was juz na miejscu (jak znajde oczywiscie ten parking na sciegiennego ) jak nie to dam jeszcze znac i spotkamy sie w TST

no widzę że może nie będę jedynyn TOSem w sobotę :-)
co dwoch TOS-tów to nie jeden haha

no widze ze jestesmy sasiadami bo ja z SYKET-em w jednej piaskownicy dorastalismy :polew: to byly czasy (tylko wtedy tuningowalismy "Wigry 3")

jak bym jechal z ostrowca to pojedziemy razem, dam ci jeszcze znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też dojadę od rana tylko na miedziankę, jadę bo inauguracja sezonu ma być i coś się ma tam dziać.

krawcu wiesz gdzie jest stadion korony?? to kawałek dalej jest. jak coś to w strategicznym miejscu się można zawsze ugadać i po kłopocie

krawcu11 gdzie stawiasz 4kę-nigdzie nie widziałem 2005r, SYKERa 4kę kojarzę ale innej w okolicy nie widziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hondami różnie było,największą niespodziankę zrobiła honda mojego brata.Zardzewiała chlająca olej wiadrami 1.5 16v wywaliła 95 koni to 5 koni ponad serie :good:,była też preluda co na gazie wywaliła serie a na PB 10 ponad serie.Civic vti na stożku dedykowanym za 350 pln stracił 2 konie do serii czyli 158/na 160 w serii.A co do stożków to dziś przy wymianie oleju zajrzałem do niego i był tak zajb...... ze masakra,czas zakładać serie!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie i kiedy będzie ten spot .. bo nie jestem w temacie :confused4:

w kielcach jest w sobotę ui pare osób o nas ma być[br]Dopisany: 12 Marzec 2009, 07:24_________________________________________________mam

uwagę dla wszyskich!! :!: :!:

kiedyś bodajże dudi75 pytał o mechanika w Ostrowcu-i kilka osób i ja poleciliśm zakład na Baltowkiej-otóz może i robią dobrze naprawy wymiany itp ale po wymianie rozrządu jak mi skręcili autko, w trasie wyskoczył mi migacz i zderzak żle dopasowali i musieli poprawiać-tak więc uważajcie-trzeba im pod tym względem na ręce patrzeć. jeszcze na końcu mnie do blacharza odsyłali. i tak przy dwóch A4 było :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu11 i jak o której jutro na kielce lecisz?? ja niestety do pracy muszę iśc :rant: wieć będę przed 15 jechał dopiero :rant:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu11 i jak o której jutro na kielce lecisz?? ja niestety do pracy muszę iśc wieć będę przed 15 jechał dopiero

ja jade wczewsniej tak kolo 12 bo jeszcze mam do zalatwienia sprawe kielcach takze do zobaczenia na miejscu

Koledzy jedziecie jutro do Kielc? Jeśli jest jakaś zbiórka u nas to dajcie znać..

zbiorka bedzie w starachowicach tak cos dudi75 mowil takze jak chcesz do nich dolaczyc to pisz do niego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mechanika z bałtowskiej o którym wspomniał mARCIN607,kategorycznie odradzam.Przykład 1-audi A6 2.8, reklamowana 4 razy z tak błahego powodu jak uszczelka pod miską,nie mogli sobie poradzić z wyciekiem oleju.Gdy to rozebraliśmy okazało sie że nawet uszczelki nie zmienili tylko zachlapali silikonem i miał być dobrze,a diagnozy stawiali takie że szok,nawet krzywy wał miał być,a wystarczył przyłożyć sie i dobrze to wyczyścić i poskładać.Przykład 2- honda mojego brata,wymiana uszczelniaczy zaworowych bo trochę kopciła.Po wizycie w zakładzie o którym mowa,to dopiero kopci i chla olej,jest 10 razy gorzej niż przed wymianą.Przykład 3 -honda kumpla,wymiana rozrządu.Mieliśmy zmienić go sami ale nie mogłem odkręcić śruby na wale,więc wizyta na bałtowskiej.Rezultat,połamana obudowa która osłania pasek, ponieważ zdjęcie jej jest niezbyt łatwe i pracochłonne więc poodginali śrubokrętem ,wcisnęli pasek i jest git,godzina zaoszczędzona.Jak ktoś tam auto zaprowadzi lepiej nie sprawdzać jakości wykonania bo możecie sie zdziwić jakich patentów używają.Jada na opinii a klepią masówkę "bach bach i następny".Mógłby jeszcze podać parę przykładów ale myślę łzę wystarczy.Choć też znam przykłady dobrej roboty z ich strony ale większość jest tych złych opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wylatuje o 15 wiec marcin607 jak chcesz to sie mozemy spotkac na stacji cpn w rudniku na rozwidleniu ,i polecimy po chtnych do starachowic serdecznie zapraszam chuba malucki2i3 byl chetny czekm na info . Jak by co to dzwoncie do mnie na telefon lepiej sie ugadamy 600441588

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi to już sie na miejscu spotkamy-musze wykonać jeszcze ostrą kombinacje w Kielcach żeby się wyrobić na 16. mam kobiete w jedno miejsce na 16,20 odwieść w ck więc lecę prosto z Ostro.

widze że ciebie tez z rana z wyra zciagneli?! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie moge sie doczekac spotu :gwizdanie: cala noc nie spalem :polew: .OK spotkamy sie na spocie ,widze ze pogoda dopisze to i frekfencja powinna byc przyzwoita :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładna pogoda to furka musi być odpicowana-umyję i kołpak założe od święta!! :polew::polew:

[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 10:47_________________________________________________na wczorajszym spocie dr Grzanek utwierdził mnie że trzeba łożysko wymienić-a skoro już zakład na bałtowskiej nie jest bardzo wiarygodny-gdzie jechać?? ma ktoś jakiźś pomysł ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jeszcze oponki przód z tyłem zamienić może po prostu duży bieżnik na twojej przy wyższych temperaturach gra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gumy jutro już na letnie zminię-ale myślę tu nad czymś takim jakby się udało

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5tdi-recaro-xenon-navi-alu17-C7745383.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...