-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
O której ? ale dzisiaj chyba nie dam rady. a na tygodniu nie wiesz do kogo moge podskoczyć?
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
koledzy potrzebuje podpiąc Vag ..
-
[B5 ADP] Szarpie silnikiem
Witam koledzy. Problem zaczął sie kila dni temu po odpaleniu przez kilka sekund silnik pracuje jakby nie palił na wszystkie cylindry po czym ustaje. A następnie podczas jazdy szarpie silnikiem na zimnym i na ciepłym. Objawy są i na benzynie i na gazie takie same. Dzisiaj sprawdziłem świece wszystkie prócz pierwszej były idealne tak jakby nie palił na pierwszym cylindrze. po wymianie świecy szarpie silnikiem. Przewody sprawdałem są dobre próbowałem się dostać do kopułki ale nie wiem jak sie tam dostać. Proszę o porady co może być przyczyną nierównej pracy i jak sie dostać do kopułki.[br]Dopisany: 05 Grudzień 2009, 16:56_________________________________________________Dodam że mam 1,6 95r ADP
-
[ALL B5] Problem z "ABS"
Dzięki koledzy za rady były przydatne. po załozeniu nowych tarcz po jakimś czasie zapiekł się cylinderek do warsztatu musiałem dojechać tarcza była sina. Prawdopodobnie to jest przyczyna tylko zastanawiam się dlaczego po takim czasie to wynikło mineło 4 m-ce. Przez ten czas nie bylo zadnych objawów dopiero teraz.
-
[ALL B5] Problem z "ABS"
Klocki i tarcze z przodu zostały wymienione jedynie z tylu zostały ale są ok
-
[ALL B5] Problem z "ABS"
Witam Panowie. Mam mały problem od kilku dni. Podczas hamowania delikatnego pedał hamulca "faluje". Wiem że tak działa ABS ale powinno tak być podczas gwałtownego hamowania wcześniej tak było a teraz przy delikatnym naciśnięcu. Jest to dosyć mocne "falowanie" gdy hamuje z wiekszych prędkości i czuć to na kole kierownicy. nie wiem od czego zacząć sprawdzanie proszę o pomoc...
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Koledzy jedziecie jutro do Kielc? Jeśli jest jakaś zbiórka u nas to dajcie znać..
-
Spoty starachowicko-ostrowieckie
Gdzie i kiedy będzie ten spot .. bo nie jestem w temacie
-
[ALL B5] Powtarzający się temat falowania obrotów
Witam Kolegów. Wiem ze na forum jest dużo wiadomości na ten temat. Czyściłem przepustnice sprawdzony przewód łączący przepustnice z filtrem nie wiem jak się to fachowo nazywa. Przeczyściłem przepływomierz wymieniona sonda . Nie mam niestety dostępu do vag-a. I próbuje to własnymi siłami. Dodam że mam instalacje gazową i na gazie falowanie nie występuje. Może to będzie cenna informacja i koledzy mi podpowiedzą co robić..
-
[Inne] Problem z odpaleniem
tez mi sie tak wydaje .. jakby wogóle paliwo nie dochodziło..
-
[Inne] Problem z odpaleniem
Witam.. Panowie..Nie dotyczy to audi tylko forda ale może mi ktoś cos podpowie.. Moja ciocia zadzwoniła ze nie może odpalić samochodu., samochód zatankowany jest pod korek .. rozrusznik kręci ale wogóle nie chce załapać tak sie zachowuje jakby było odcięcie zapłonu ale wiem ze niema.. nie wiem od czego zacząć sprawdzać..
-
[B5 ADP] Gdzie można dobrze ustawić gaz ?
Witam Panowie .. szukam warsztatu gdzie ktos naprawde zna się na ustawieniu gazu w województwie Swiętokrzyskim ...
-
Spociki w Kielcach
Witam Panowie .. gdzie w naszym regionie mozna zrobic ustawienie gazu..?? Ktoś kto sie naprawde na tym zna ..
-
[B5 ADP] Dziwne hamowanie na śniegu
to jest mój pierwszy samochód z ABS .. az sie wystraszyłem bo było to dziwne zachowanie dzwigni..
-
[B5 ADP] Dziwne hamowanie na śniegu
Witam wszystkich.. mam pytanie .. jak hamuje na suchej nawierzchni to nic sie nie dzieje depne na maxa hamuje ok. A na śniegu faluje mi dzwignia hamulca pod nogą .. nie wiem dlaczego tak jest .. prosze o rade..
malucki2i3
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta