Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko przy kupnie 2.5 tdi naprawdę musisz się przyjżeć silnikowi jak to wszystko wygląda bo możesz popaść w ogromne koszty...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem-najlepiej pasowałoby znaleść 1,9 ale i takim nie pogardzę-mam dobrego mechanika do pomocy w razie czego. narazie musze tą zielona moją rakiete naprawić i pchnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie było w Kielcach na spocie sporo sie dowiedzialem o swojej a4 :> jak narazie zaskakuje mnie tylko pozytywnie

gumy jutro już na letnie zminię-ale myślę tu nad czymś takim jakby się udało

http://otomoto.pl/audi-a4-2-5tdi-recaro-xenon-navi-alu17-C7745383.html

spoko furka tylko jak dla mnie ta boazeria troche razi :)

dzisiaj jezdzilismy po ostrowcu z kolega i nagrywalem go bo zalozyl nowe felgi do swojej bety ale go ponioslo, a ja ze zmienianiem biegow z kamera w rece mialem troche problem, no i zostalem na swiatlach. stoje sobie kulturalnie patrze w lusterko profilaktycznie i co widze rs4 b7 stoi za mna :shocked: . no to nie myslac za wiele oczywiscie gaz w podloge hehe koles mnie objechal pewnie bez wiekszego wysilku zanim zdazylem wrzucić 3 (a stal za mna). na szczescie kamera byla pod reka i wszystko mam uwiecznione jak dam rade to wrzuce na youtube (bo nigdy tego nie robilem).

taki jak ten 4350b4f2008a68e3med.jpg

to nazywam ciekawa niedziela :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymieniłem gumy i dalej szumi :wallbash::wallbash: :wallbash: :wallbash: trzeba jednak łożysko zmienić :wallbash::wallbash::wallbash:

następny już spot już będzie z grilem i napojem chłodzącym w ręce

Witam! Tez pisze sie na taki spocik dajcie konkretny termin miejsce i godzine. Pozdrawiam

krawcu11 ja u nas już kilka razy widziałem s4 ale b6 i na obcych blachach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,potrzebuje sprężyn do mojego ABC najlepiej takich -30mm -35mm ,ponieważ pękła mi jedna z przodu i za 2 sztuki na przód nowe to wydatek jakieś 400 zł za takie lepsze np KAYABA.A za podobną cenę widziałem 4 szt np.LOWTEC.Moze ktoś wie kto ma takie springi lub gdzie kupić w okolicy takie za jakąs rozsądną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to juz seria jest dosyc twarda, relatywnie do tego na czym wczesniej jezdzilem (astra, golf), -45 to pewnie 4 kołki zamiast amorkow i w droge hehe[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 21:02_________________________________________________ten snieg nas wykonczy :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten snieg nas wykonczy

ja już na letnich jeżdzę-czekam na jakiś przymrozek :evil::evil::evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde właśnie miałem ochotę się poślizgać ;( ;( a tu jak na złość wieczorem jak wychodzłem było mokro ale nie ślisko-co za los!!! ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś potrzebował mam namiary na dobry szrot tylko pod kraśnikiem.Byłem tam wczoraj po sprężyny.Koleś rozbiera tylko audi i vw,i to ma nawet młode roczniki.Widziałem części z A4 b7,ale większość to A4 b5,A6 c4 i passaty b5.Części naprawdę w dobrym stanie,nawet nie ma co porównywać ze szrotami ostrowieckimi typu"tartak gutwin".Można kupić dużo części,elementów tapicerki,plastiki,co najważniejsze że nieponiszczone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie gdzie w ostrow mogę podjechać do elektryka samochodowego albo jakiś zakład car-audio może??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aż wstyd ale radia wyciągnąćnie mogę a na giełdę chcę jechać w niedzielę[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 17:59_________________________________________________dobra dałem radę :decayed: :decayed: :decayed::decayed::decayed: :decayed: :decayed: ale zabierałem się do tego-duma mnie rozpierała całą sobotę :naughty::naughty::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYKET a ile dales za sprezyny ? bo ja mysle nad lekkim podniesieniem furki. bo troche przesadzilem z gleba :evil::mysli:

aż wstyd ale radia wyciągnąćnie mogę a na giełdę chcę jechać w niedzielę[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 17:59_________________________________________________dobra dałem radę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: ale zabierałem się do tego-duma mnie rozpierała całą sobotę :naughty: :naughty: :naughty:

furacz sprzedany ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie sprzedał się-RRRR sami handlarze byli a oni za darmo Moją Żabę chcą!!!!! :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...