Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

walo skasowałeś inspekcje olejową koledze na spociku? Jak nie to piszcze co potrzeba to na następnym spocie pobawimy sie trochę :naughty:

Skasowałem bez problemu. Pisać jak coś kto coś potrzebuje to będziemy wspólnymi siłami walczyć Vagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to moi koledzy trzeba będzie potrenować robienie logów. W domu zbyt mało czasu mam na takie testy a na spociku będzie można przelecieć różne autka i porównać. Do zobaczenia na następnym spocie. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ponawiam pytanie czy jedzie ktos do kolegow do Kielc w sobote na spota .Ja z Puczakiem jedziemy smialo polecimy na pare samochodow bedzie fajnie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę ale od rana będę w Ck więc do zobaczenia na WTC.

jakieś uśpienie tu u nas panuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba chodzi o 7 marca o ile się nie myle, bo 4 sobota to w kwietniu jest :)

1. SYKET

2. froger34

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli nie wyjade w delegacje to tez sie pisze na ta hamownie :kox:

1 SYKET

2 froger 34

3 dudi75

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dudi i co byles w Kielcach?

opowiedz jak bylo ;)

Bylem :kox: bylo super ok 16-17 samochodow ,byl jeden kolega z ostrowca [marcin607] 2 kolegow ze starachowic . Mysle ze kiedys wybierzemy sie do Kielc wieksza ekipa ,Po ogladalismy samochody po vagowalismy i bylo super .Byla nawet jedna klubowiczka :gwizdanie: mysle ze jako rodzynek troszke sie czula nie swojo ale zawsze ten pierwszy raz jest naj gorszy :naughty: puzniej bedzie o wiele lepiej :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem kox bylo super ok 16-17 samochodow ,byl jeden kolega z ostrowca [marcin607] 2 kolegow ze starachowic . Mysle ze kiedys wybierzemy sie do Kielc wieksza ekipa ,Po ogladalismy samochody po vagowalismy i bylo super .Byla nawet jedna klubowiczka gwizdanie mysle ze jako rodzynek troszke sie czula nie swojo ale zawsze ten pierwszy raz jest naj gorszy naughty puzniej bedzie o wiele lepiej

fiu fiu to niezly wypasik :) tez rozwazalem ale ostatetcznie nie dalem rady szkoda :disgust: teraz czekam na lepsza pogode i spocik na brodach pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no CK powiem wam że było nas trochę i nawet pogoda nie przeszkodziła.ciekawe czy u nas da radę tyle :audi: :audi: zebrać!! może jak 7 będzecie na hamownię jechać to możemy Spot zorganizować??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma tutaj życia :rant:

jakby nas nie było :thumbdown: a przecież trochę nas tu jest!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy froger 34 i dudi75,hamownia jest ustalona na sobotę około 9 rano,proszę o potwierdzenie przybycia.Możemy umówić sie na statoilu pod wiaduktem w ostrowcu o 8-45.Zastrzegam sobie zmianę terminu hamowni niezależna odemnie ponieważ właściciele już dwukrotnie wcześniej odwoływali w ostatniej chwili z bardzo dziwnych powodów.Przed samym wyjazdem proszę o sprawdzenie tego forum,czy wyjazd jest aktualny,ponieważ tylko tu mam kontakt z wami i tu będę informował o ewentualnych zmianach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...