Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

O kurcze jestem w szoku :kox:tyle ludzi sie juz zadeklarowalo ze przyjada tak wiec moze ustalmy termin na ta sobote godz 15 na Brodach miejsce sie puzniej ustali .Widze ze frekwencja bedzie wieksza niz na spotach w KIelcach . :>Tak wiec wpisywac sie kto chetny na liste ja tez kumpla z A4 z soba przyciagne ;

1 dudi 75

2 puczak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce w sam raz, bo ostatnio też stacjonuję w Ostrowcu, więc do Brodów mam rzut cegłówką. Nie wiem tylko, jak będę dostępny w tę sobotę, ale wstępnie się wpisuję na ten i ewentualne przyszłe spociki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. wozio :a4fan:

Postaram się również dotrzeć na spocika. A co myślicie żeby spota zorganizować w Starachowicach w sobotę wieczorkiem lub niedzielę na parkingu przy targowicy miejskiej. Fajny duży plac, zmieści się nawet 150 furek! No i co ważne bez problemu i łatwo można trafić na miejsce. Oczywiście każde inne miejsce będzie dobre. Wezmę kompa z VAG-iem i kabelkiem może się przyda.

Mobilizujcie znajomych bo im więcej nas będzie tym konkretniejszy zlocik. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

scheise, w najbliższy weekend jestem w Wawce... Chyba, że w czwartek przykładowo o 16 czy 17 zgadamy sie a jak nie to postaram być sie na kolejnym spociku. Miejsce: brody - popieram.

Dudiemu za pomysł należy sie piwo, duże piwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wozio miejsce znam jest naprawde ok. tylko to zalezy od kolegow czy im bedzie pasowac :cool1:bo jak widze to wiekszosc ktorzy sie zadeklarowali przybyciem sa z Ostrowca :wink4:. Dla mnie to bez znaczenia czy to bedzie Ostrowiec ,Starachowice czy Brody ja poprostu sie chce z wami spotkac,pogadac ,posmiac sie spedzic milo czas i w fajnym gronie :decayed:A kolega z z kompem i VAG-iem na spocie to prawdziwy skarb :> .W Kielcach przyjezdzal na spoty kolega Grzanek i mysle ze tu tez w nasze tereny wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może jeszcze przy tej okazji jakis mały integracyjny grill na śniegu w ramach małej gastronomii :) będzie przy czym pogadać

Nie widze problenu :kox: wescie sobie kierowcow na zastepstwo :drunk: :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. walo

To i ja się pisze na spocik. Najlepiej brody ale tam nie znam miejsca na większe spotkanie i teraz jeszcze ten śnieg.

Również mogę zabrać na spocik kompa z vagiem (tylko nie mam na CAN a jedynie KKL). Pozdrawiam i będę śledził wątek :good: :good: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Brodach jedyne miejsce to na przeciwko stadionu ,kolo Dworca Glownego PKP :polew: :gwizdanie: jest taki fajny parking

napewno sie zmiescimy :good:

Mam jeszcze jedno pytanko czy zna ktos w okolicy dobrego mechanika od napendu Quatrro?? Bo jeden kolega ma maly problem i pasowalo by mu pomoc :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6. walo

To i ja się pisze na spocik. Najlepiej brody ale tam nie znam miejsca na większe spotkanie i teraz jeszcze ten śnieg.

Również mogę zabrać na spocik kompa z vagiem (tylko nie mam na CAN a jedynie KKL). Pozdrawiam i będę śledził wątek :good: :good: :hi:

niestety tez mam kabelek kkl ale i z takim można coś ciekawego wyczarować. Jak się spotkamy to będzie można wymienić się doświadczeniami. :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda, że nie zajrzałam tutaj wcześniej, właśnie dzisiaj wyjechałam ze Starachowic po kilku dniach pobytu u znajomych, a chętnie bym Was odwiedziła :) Działajcie, działajcie :good: trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi widze że akcja udaną można nazwać :> , ja też się stawię ale weekend lepsza pora będzie, był spot w Ck w końcu?? ja byłem w ck w sobotę i niedzielę

ja tam brodów nie znam więc może najpier spotkamy się gdzieśżęby każdy trafił. możę jak się z trasy na warszawę skręca albo, jak się na Starachowice z Ostro leci jest skęt w prawo i tam jest knajpa czy to hotelik jest.

kwarcu grill to genialna idea- integracja integracja integracja :oklaski: :oklaski:

dudi z Ostro jest dobry mechanipr ale czy w Q jest obeznany nie wiem, zawsze jak tam jestem ma pełno samochodów. jak coś mogę daćnamiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" :decayed: bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra to ja juz mam pytanie czy zna ktoś tapicera co by mi małądziurkę zaszył??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy głównej trasie, że tak powiem przy wjeździe na Brody od strony TOS jest stacja paliw Lotos, z tyłu jest spory parking z kostki i tam można by "rozbić namioty" :decayed: bynajmniej łatwo było by trafić... Dudi przemyśl sprawę. :)

Dobry pomysl :good: Jak powiedzialem mi pasuje wszedzie . Moze byc i na tym parkingu :>

dobra to ja juz mam pytanie czy zna ktoś tapicera co by mi małądziurkę zaszył??

A w ktorym fotelu masz ta dziurke ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w fotelu kierowcy :wallbash: gdzieś musiałem zawadzić jak wysiadałęm-rrrrrr

Wiesz co niewiem jaki masz kolor i wzor tapicerki bo jesli masz taki jak ja to mam przednie fotele rozebrane i tapicerka z oparcia fotela pasazera jest super to ci ja dam . Moze spasi :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myśle jakby je tu wkleić!! albo podaj mi meil na prw to Ci fotkę prześlę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...