-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, niedługo ruszamy z sezonem gokartowym. Niedaleko będzie - Kielce się otwierają 1 września F1 GOKART
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, autostrady są niebezpieczne. Najgłupsi kierowcy na autostradzie A2 - Sadistic.pl
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Uwaga na kobiety za kierownicą. Ała...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dziś może być ciężko - właśnie leci meczyk Anglii z Francją
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oczywiście, że obszyć. Miałem męczący weekend
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Żyjemy, żyjemy Przypominam, że jutro widzimy się o 18.00 na Gutwinie. Przy okazji - kto zna fachowca, który obszyje mi kierownicę skórą? Obecna zaczęła mi się przecierać i łuszczyć :/
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krzysiu, mówiłem Ci dziś o ukraińskim reggae - poniżej to właśnie zespół 5'nizza, posłuchaj. Świetnie grają
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja byłem poza miastem :gwizdanie: Ciekawa historyjka z bmw w roli głównej: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/wydal-220-tys-zl-na-nowe-bmw-a-po-przebiegu-87-tys,1759990,415 No i nowy RS4: http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/genewa-2012/zobacz-nowosci/news/oto-nowe-audi-rs4-wiemy-juz-prawie-wszystko,1760158
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No tak, musi poczekać, aż będzie w pracy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie, miałeś jakiegoś linka wrzucić, coś o koniach chyba :>
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach Spokojnie. Napisze się na kartce, a potem Ci to przerzucę na wersję elektroniczną.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a gdzie o której? W sobotę o 14.00 pod MOMPem.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy?
cajun
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta