Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

cajun

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Panowie, niedługo ruszamy z sezonem gokartowym. Niedaleko będzie - Kielce się otwierają 1 września F1 GOKART
  2. Panowie, autostrady są niebezpieczne. Najgłupsi kierowcy na autostradzie A2 - Sadistic.pl
  3. Uwaga na kobiety za kierownicą. Ała...
  4. Dziś może być ciężko - właśnie leci meczyk Anglii z Francją
  5. Oczywiście, że obszyć. Miałem męczący weekend
  6. Żyjemy, żyjemy Przypominam, że jutro widzimy się o 18.00 na Gutwinie. Przy okazji - kto zna fachowca, który obszyje mi kierownicę skórą? Obecna zaczęła mi się przecierać i łuszczyć :/
  7. Chłopaki, jak długo można jeździć z pękniętą gumą osłonową na przegubie? Btw. gdzie teraz są emotikonki? Nie mogę się odnaleźć po tych zmianach na forum :]
  8. Krzysiu, mówiłem Ci dziś o ukraińskim reggae - poniżej to właśnie zespół 5'nizza, posłuchaj. Świetnie grają
  9. Ja byłem poza miastem :gwizdanie: Ciekawa historyjka z bmw w roli głównej: http://motoryzacja.interia.pl/hity_dnia/news/wydal-220-tys-zl-na-nowe-bmw-a-po-przebiegu-87-tys,1759990,415 No i nowy RS4: http://motoryzacja.interia.pl/wydarzenie/genewa-2012/zobacz-nowosci/news/oto-nowe-audi-rs4-wiemy-juz-prawie-wszystko,1760158
  10. No tak, musi poczekać, aż będzie w pracy
  11. Prezesie, miałeś jakiegoś linka wrzucić, coś o koniach chyba :>
  12. W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze Kurde ale to pasowalo by splodzic na kompie azeby e-mailem wyslac i oto chodzi ze zabardzo nie kumam sie na kompach i tych programach Spokojnie. Napisze się na kartce, a potem Ci to przerzucę na wersję elektroniczną.
  13. W poniedziałek mam krio, ale koło 20.00 pewnie wpadnę, to się napisze
  14. a gdzie o której? W sobotę o 14.00 pod MOMPem.
  15. Panowie, wybiera się ktoś w sobotę na protest paliwowy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.