Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty starachowicko-ostrowieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podaje namiary na szrot,bo widze jest zainteresowanie.AUTORYNEK- Spławy I koło Kraśnika tel.601 378 890

Opublikowano

Kup sobie anenę lemma i n ie na magnes tylkoz uchwytem będziesz 100% zadowolony z jakości i ceny

Opublikowano

może byśmy jakiś spocik na święta albo w następny weekend zorganizali??

co wy na to, byłby ktoś chętny??

Opublikowano

Ja pewnie dałbym rade podskoczyć

Opublikowano

ja na bank nie dam rady,a caly weekend bylem w ostr :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Ja wstępnie bym się pisał. :> Ładna pogoda się robi to będzie można dłużej pogadać

Opublikowano

czyli chetni są tylko datę dogadać i gotowe :good:

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety odpadam furka rozkrecona ,nochyba ze rowerkiem przylece :gwizdanie: w koncu nie mam daleko :kox:

Opublikowano

co się stało dudi?? jakaś poważna usterka czy mody??

Opublikowano

mody mody :wink4:

Opublikowano

Ja niestety odpadam furka rozkrecona ,nochyba ze rowerkiem przylece :gwizdanie: w koncu nie mam daleko :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: to chociaz ramke forumowa sobie zarzuc
Opublikowano

Witam serdecznie :hi:

Przepraszam że przeszkadzam, ale jak zwykle mam kilka spraw :)

Zbieram zamówienia na kolejną turę polarków męskich,

jeżeli ktoś reflektuje to:

>> KLIK <<

Pojawiły się również w ofercie t-shirty dziecięce:

>> KLIK <<

A także damskie koszulki - nowy fason:

>> KLIK <<

Zapraszam również do udziału w ankiecie - wybieramy nowy kolor męskich t-shirtów:

>> KLIK <<

No i przy okazji :) Zbieram fotki na marzec w konkursie na najładniejsze zdjęcie A4 na forum:

>> KLIK <<

Dziękuję za uwagę i pozdrawiam Wszystkich :)[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:00_________________________________________________BTW macie jakiegoś spota w okolicach Wielkiej nocy :?:

Będę w Ostrowcu to bym Was odwiedził :naughty:

Opublikowano

jarko ,to prima aprilis ? :decayed:

Opublikowano

Ja niestety odpadam furka rozkrecona ,nochyba ze rowerkiem przylece :gwizdanie: w koncu nie mam daleko :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: to chociaz ramke forumowa sobie zarzuc

i juz cię na spocik wyszykowała :polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Ja niestety odpadam furka rozkrecona ,nochyba ze rowerkiem przylece :gwizdanie: w koncu nie mam daleko :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: to chociaz ramke forumowa sobie zarzuc

i juz cię na spocik wyszykowała :polew: :polew: :polew:

Moze bymi zapodal ale jeden kolega nawala z ramkami ,no chyba ze z audicy przerzuce :kox: :kox:
Opublikowano

jarko ,to prima aprilis ? :decayed:

Ale co :?: Że będę w Ostrowcu na święta :mysli:

Opublikowano

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Opublikowano

jarko ,to prima aprilis ? :decayed:

Ale co :?: Że będę w Ostrowcu na święta :mysli:

dokladnie, rodzinke masz w ostr ?

Opublikowano

jarko ,to prima aprilis ? :decayed:

Ale co :?: Że będę w Ostrowcu na święta :mysli:

dokladnie, rodzinke masz w ostr ?

No dokładnie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Co dudi też zamówiłes ramki u pana pietro :-). A na spota się pisze jakby co

Wlasnie zamowilem 5szt i lipa z tego bedzie ,kolesia chyba przerosl ten temat :confused4: trzeba chyba do konkutencji sie udac

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.