-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
jaka cena kompletnego rozrzadu do AFN plus pompa wody ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
wczoraj w nocy na ulicy Rydla 12 doszlo do wlamania do mojej a4, ukradziono radio(kupione u Pablo ) Kenwood KDC W4044UAY, nawigacje Navroad 360NR i cb uniden 520xl. szyby cale, w srodku praktycznie zero zniszczen, zamek wyłamany. takze uwazajcie koledzy na swoje furki
-
Poszukuję kierownika budowy-kraków
Trzeniu a mozesz podbijac dziennik praktyk budowlanych?
-
Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?
tak sobie rzyciłem okiem na ta stronke, i cos podejrzanie tanio http://fr.kapaza.be/liege/audi-a4-dsl-1-9-tdi--50544229.htm http://fr.kapaza.be/liege/audi-a3-dsl-1-9-tdi-ambition-s-line--50549589.htm
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mm.max znajdziesz cos czasu ,zeby mi podpiac vaga ? mam problemy z moca, przeplywka, n75, turbina sprawdzona...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
to jak castorama ? kurde n75, sprawdzone, przeplywka sprawdzona, turbo smiga dobrze a auto ciagle zmulone... jakies pomysly ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
a ja jeszcze raz apeluje o VAGa ;] to jednak nie turbinka, szukam dalej
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chyba wpada ci turbinka w tryb awaryjny , tez tak mialem w zeszlym tygodniu , ale teraz jest ja podczas rozkrecania turbinki poprzestawialem sztange i nie wogole mi nie ladowala tez to podejrzewam ,lub jakas nieszczelnosc i lapie lewe powietrze. ale wolalbym najpierw sprawdzic Vagiem co i jak i dopiero zaczac dzialac.
-
Czy opłaca się mieć diesla?
ten temat kolego byl juz tutaj przerabiany, poszukaj. Z tego co mi sie kojarzy to te mazdy nie maja najlepszych blach. Ale moge sie mylic ;P
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
mam prośbę, mogłby ktos wziac Vaga ? cos auto nie chce sie wkrecac sie na obroty, vmax 140 ;O moze wczesniej niz w poniedzialek dało by rade ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
chlopaki jestem teraz na delegacji w jaroslawiu i cos mi auto szwankuje, trzeba by sprawdzic logi, moze doradzicie gdzie tu w okilicy moge to zrobic ? a moze ktos u Was ma VAGa i chwile czasu ?
-
SPOTY PRZEWORSKIE
chlopaki jestem teraz na delegacji w jaroslawiu i cos mi auto szwankuje, trzeba by sprawdzic logi, moze doradzicie gdzie tu w okilicy moge to zrobic ? a moze ktos u Was ma VAGa i chwile czasu ?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_checi_sa_wiedzy_nie_ma-t127697.0.html Jarko jak cos to pytaj tutaj :polew:
-
[ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
regularnie 1000km na baku
-
[B5 ALL] Czy pompkę centralnego zamka można podmienić na jakąś inną
czy pierscien wewnatrz ktorego pracuje wirnik jest taki sam w pompie z audi 8lo 862 257 k jest taki sam jak w pompkach z golfa 3? ODPOWIEDZ: pompka z golfa 3 ma taki sam wirnik i pierscien jak pompka o ww numerach ;]
stojann
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta