Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Smart Roadster -uderzony,zna ktoś tą konstrukcję?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chcę synowi na 16 urodziny kupić to auto,w zasadzie to muszę :disgust:,obiecałem gówniarzowi,że jak sie dostanie do dobrej szkoły,to kupię mu auto,i dostał się :wallbash::wink4:

http://fr.kapaza.be/belgique/smart-roadster-ref-99099-26533629.htm

wypsiu wyszukał mi takie cuś,wczoraj był oglądać,auto dostało w tył,dokładnie w koło,zgiął sie wahacz i urwało półośkę,konstrukcja,podłużnice itd. są ok., pozostałe części to nie problem,dosyć mały koszt.

1.czy mogła sie uszkodzić skrzynia(automat) od uderzenia które urwało półośkę?

2.jeśli zna ktoś tą konstrukcję,czy da się na miejscu wymienić wahacz i półoś,żeby można było jechać na kołach,czy są tam jakieś dziwactwa konstrukcyjne?

smart2d.jpg

Opublikowano

chcę synowi na 16 urodziny kupić to auto,w zasadzie to muszę :disgust:,

I po co mu kupowałeś pistolet na 15 urodziny ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

chcę synowi na 16 urodziny kupić to auto,w zasadzie to muszę :disgust:,

I po co mu kupowałeś pistolet na 15 urodziny ?? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

myślałem że dzięki Uzi będzie wymuszał na matce lepsze obiady :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

1.czy mogła sie uszkodzić skrzynia(automat) od uderzenia które urwało półośkę?

Półoś wyskoczyła na zawleczce czy pękła?? Skrzynia powinna być cała jeżeli nie widać mechanicznego uszkodzenia obudowy.

...czy da się na miejscu wymienić wahacz i półoś,żeby można było jechać na kołach...

Dasz radę!

Opublikowano
  • Autor

Półoś wyskoczyła na zawleczce czy pękła?? Skrzynia powinna być cała jeżeli nie widać mechanicznego uszkodzenia obudowy.

pękła,na na obudowie skrzyni niema żadnych uszkodzeń.

...czy da się na miejscu wymienić wahacz i półoś,żeby można było jechać na kołach...

Dasz radę!

pisz poważnie,bez szydery :cool1::naughty:

na placu gdzie stoi mają warsztat,klucze,podnośniki itd.

Opublikowano

jedz Żukiem , przecież to gówno wejdzie na pake :decayed:

Ciekawe co mu kupisz na 17stkę :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciekawe co mu kupisz na 17stkę :naughty

normalnie kupiłbym jakieś lupo,arose,czy seicento(to już wogóle za grosze),ale chce kupić auto,które wystarczy mu na parę ładnych lat,po za tym chodzi tez o bezpieczeństwo,taki smart jest na pewno dużo bezpieczniejszy,niż wymienione auta.

koniecznie ma być auto 2 osobowe,żeby nie woził sie z kolegami-imbecylami :angry:

Opublikowano

Ciekawe co mu kupisz na 17stkę :naughty

normalnie kupiłbym jakieś lupo,arose,czy seicento(to już wogóle za grosze),ale chce kupić auto,które wystarczy mu na parę ładnych lat,po za tym chodzi tez o bezpieczeństwo,taki smart jest na pewno dużo bezpieczniejszy,niż wymienione auta.

koniecznie ma być auto 2 osobowe,żeby nie woził sie z kolegami-imbecylami :angry:

:decayed: ale nic też nie podyma :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed: ale nic też nie podyma :decayed:

i dobrze :cool1:

tata dymał i jak to się skończyło :przebiegly:

Opublikowano

pisz poważnie,bez szydery

Całkiem poważnie, widziałem co potrafisz i wierze w Ciebie. Jeżeli nie będzie innych niespodzianek to wrócisz na kołach.

Opublikowano
  • Autor

Całkiem poważnie, widziałem co potrafisz

:ssij::decayed:

Opublikowano

ale nic też nie podyma

W 126 dało radę to i w tym da!!!

Opublikowano

:decayed: ale nic też nie podyma :decayed:

javascript:void(0);

i dobrze :cool1:

tata dymał i jak to się skończyło :przebiegly:

hahahahahha :polew: :polew: :polew::kox:

Trzeba uważać z takimi autami, bo nie widać na pierwszy rzut oka (niby tylko wahacz), a po założeniu blach i plastików wychodzi, że strona jest przesunięta o centymetr czy dwa.

Opublikowano
  • Autor

Trzeba uważać z takimi autami, bo nie widać na pierwszy rzut oka (niby tylko wahacz), a po założeniu blach i plastików wychodzi, że strona jest przesunięta o centymetr czy dwa.

właśnie :confused4:

wypsiu mówił że reszta konstrukcji/blach wygląda ok.,o tyle ile można zobaczyc okiem.

jutro rano ma oblukać dokładniej.

Opublikowano

:decayed: ale nic też nie podyma :decayed:

i dobrze :cool1:

tata dymał i jak to się skończyło :przebiegly:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Pewnie chcesz nim wrócić po weekendzie z F1 ? :cool1:

Inaczej moglibyśmy się bujnąć...mogę załatwić lawetę. :gwizdanie:

Skrzynie w tym zazwyczaj,to automaty,a one po strzałach zachowują się różnie...

Opublikowano
  • Autor

Pewnie chcesz nim wrócić po weekendzie z F1 ? :cool1:

wcześniej

Inaczej moglibyśmy się bujnąć...mogę załatwić lawetę. :gwizdanie:

to jest ponad 1200km w jedną mańkę,w ravce mam hak,ale ona spali co najmniej 11-12l z lawetą :disgust:

Skrzynie w tym zazwyczaj,to automaty,a one po strzałach zachowują się różnie...

tylko automaty,no właśnie tego się najbardziej boje,że bedzie coś ze skrzynią.

Opublikowano

Dobra uwaga. Automaty częściej niż rzadziej są padnięte w autach powypadkowych, a tym bardziej jak ucierpiał układ napędowy/przeniesienia.

Opublikowano

to jest ponad 1200km w jedną mańkę,w ravce mam hak,ale ona spali co najmniej 11-12l z lawetą :disgust:

W jedną stronę na pusto nie przesadzaj :cool1:

W 10 musi się zmieścić.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.