Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty starachowicko-ostrowieckie


dudi75

Rekomendowane odpowiedzi

cena zaporowa!!!!15,500 ale do nego oczywiście-tak mi szkoda sprzedawać ją za takie groszę :gwizdanie: :gwizdanie: na Miedzianej byłem ale teraz do Sandomierza będę jechał a jak się nie sprzeda to kiedyś na Słomczyn pojadę ale to jak już mnie desperacja chwyci!! na młodszy chcę już go zmienić taki jak to go wcześniej pokazałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojann za springi zapłaciłem po 70 za sztukę,teraz nie wiem czy czasem zwrotnicy nie zakupie,bo przy wymianie za bardzo rozwierciłem tą pier.... ą śrubę co trzyma górne wachacze.W tym temacie audi dało plamę że ta śruba sie tak zapieka że trzeba wyjmowa zwrotnice i rozwiercać.Mam kumpla mechaniora to mówił ze z jego doświadczenia to na 100 aut to może 3-4 ma nie zapieczoną tą śrubę.A u ciebie jest niższe zawieszenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra chlopaki, od jutra bede w ostrowcu, gdybyscie robili jakis spot w naszej okolicy (do kielc nie jade :sick3::polew: ) to dajcie mi znac z checia podjade 507743008 ide offline :decayed:

a i jeszcze jedno,bede probowal zamontowac sobie cb w polce pod kierownica ,ale ni w ząb nie znam sie na elektryce :D mam tylko te poradniki z forum, nie ma ktos ochoty podlaczyc sie i to zrobic tez u siebie w aucie ? jak cos to tel macie wyzej :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny sluszny to uniden 520 xl ,poszukaj na forum jest pelno informacji o tym radyjku,same zalety naughty

wyglada na calkiem male radio moze mi sie w podlokietnik zmiesci. ostatnio znalazlem takie malutkie firmy cobra tylko potem ktos mi odradzil, a mi chodzi oto zeby latwo bylo go schowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dudi ma pod kierą zamontowane radyjko z tego co widziałem ostatnio.

jest znowu jest znowu ślisko-juz się rano jak do pracy jechałem cieszyłem śniegiem :evil: :evil: , tylko jak ja na trasę pojadę dzisiaj :mysli: :mysli: :mysli:

dobra chlopaki, od jutra bede w ostrowcu, gdybyscie robili jakis spot w naszej okolicy (do kielc nie jade :sick3::polew: ) to dajcie mi znac z checia podjade 507743008 ide offline :decayed:

a i jeszcze jedno,bede probowal zamontowac sobie cb w polce pod kierownica ,ale ni w ząb nie znam sie na elektryce :D mam tylko te poradniki z forum, nie ma ktos ochoty podlaczyc sie i to zrobic tez u siebie w aucie ? jak cos to tel macie wyzej :naughty:

na ile przyjechałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stojann,Ja też polecam unidena,bo posiadam i sprawdziłem.Co do podłączenia to chętnie coś podpowiem bo prądu sie nie boje,bo i z zamontowaniem niebyło by problemu,tylko ze nie mam kiedy bo to chwile zajmie,a moja fura stoi na podnośniku i nie ma zawiechy,a musze to szybko poskładać.Chyba że pogoda nie dopisze jak dziś, i ja będę stał z robotą to możemy założy popołudniu w czwartek,piątek,sobota,niedziela,kwestia dogadania.Jak coś to zadzwonię na numer podany wyżej.A to kontakt zemną 604 492 190

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SYKET ja mam unidena ;) dlatego polecam,wczesnie mialem alana i bez porownania. Gabaryty tez uniden ma niewielkie,smialo do podlokietnika sie zmiesci.

mARCIN607 w niedziele wieczorem lece spowrotem na krk, w czwartek musze gnac do kielc pozalatwiac pare spraw :sick3: a caly weekend wolny ;):good:

no jak bedzie taka beznadziejna pogoda to tez tego radia nie bede montowal, nie mam zamiaru marznac w taka pluche ,nie pali sie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta antena jest od d... potłuc już miałem 3 na strojenie i żeby je ustawić jak w książce pisze to trzeba by ją obciąć ze 15 cm. A tak po obcięciu 7-8 cm wychodzi swr na 1 kanale 1,3 na 40 3, powinien być 1.1 i 1.1. Można by ją zestroić przewodem ale do naszych aut jest on ciut przykrótki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta antena jest od d... potłuc już miałem 3 na strojenie i żeby je ustawić jak w książce pisze to trzeba by ją obciąć ze 15 cm. A tak po obcięciu 7-8 cm wychodzi swr na 1 kanale 1,3 na 40 3, powinien być 1.1 i 1.1. Można by ją zestroić przewodem ale do naszych aut jest on ciut przykrótki.

to moze cos zasugerujesz dla poczatkujacego radiowca :wink4: bo jaj jestem zupelnie zielony w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu11 jak chcesz mieć dobry i sprawdzony sprzęt to polecam radyjko PRESIDENT HARRY II ASC lub PRESIDENT JOHNNY II ASC + antenka PRESIDENT FLORIDA.

Radyjka jak i antenka sprawdzone. Ja osobiście używam zestawu PRESIDENT HARRY II ASC + antena PRESIDENT FLORIDA. Może nie jest to najtańszy zestaw ale swoimi osiągami wynagradza drogi koszt zakupu.

Co do montażu radyjka mieści się ono w naszych autach pod podłokietnikiem, ustawione pionowo bokiem, wyświetlaczem w kierunku jazdy. Obsługa znośna pod warunkiem że nie używamy innego kanału niż 19 :wallbash: Jeżeli takie ustawienie będzie nie wygodne dla Ciebie, gdzieś na forum opisane było że radyjko można zawiesić za pomocą taśmy gumowej na podłokietniku. Ja niestety nie znalazłem czasu żeby podjechać do pasmanterii (to się nazywa lenistwo) :polew:

Jeśli szukasz czegoś tańszego to faktycznie UNIDEN PRO 520XL + HUSTLER IC100 o dł. ok 100mm będzie dobry. Pamiętaj żeby nie kupować żadnej taniej podróbki! Dotyczy to radia jak również anteny. Mankamentem tego radyjka jest to, że nie ma ono auto regulacji szumów (ASC), ale to kwestia przyzwyczajenia. Co do anteny HUSTLER IC100 jest rewelacyjna, jednak jej dł. to 100 cm. Po zdjęciu jej z auta niestety będzie w bagażniku zajmowała troszkę miejsca.

No i jeszcze informacja uzupełniająca - anteny na magnes niestety trzeba pilnować. Pierwsza antena pozostawiona bez opieki na dachu AUDI została skradziona w przeciągu dosłownie 3 minut (wejście do mieszkania - pozostawienie zakupów - powrót do auta). Więc kupując drogą antenkę na magnes należy każdorazowo po opuszczeniu pojazdu chować ją do środka auta. Jeśli tego nie zrobimy to czeka nas kolejny zakup. :no:

Powodzenia w doborze sprzętu :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o antenę HUSTLER IC100 to na pewno są lepsze,ale mnie osobiście wystarcza,w służbowym busie mam antenę Presidenta,około 1.5m (modelu niepamiętam,ale 400 pln kosztowała) zestrajana z radjem u człowieka zajmującego sie tym,w ostrowcu na ul.żurawiej,i wielkiej różnicy w jakości nie widze.Normalne że na HUSTLERZE są większe szumy,ale nie na tyle żeby rekompensowały wyższą cenę.I tak jak napisał wozio,mniej boli jak stracę bata za 40 pln ,niż za 200, a u nas o to nie trudno-chwila nieuwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krawcu11 jak chcesz mieć dobry i sprawdzony sprzęt to polecam radyjko PRESIDENT HARRY II ASC lub PRESIDENT JOHNNY II ASC + antenka PRESIDENT FLORIDA.

Radyjka jak i antenka sprawdzone. Ja osobiście używam zestawu PRESIDENT HARRY II ASC + antena PRESIDENT FLORIDA. Może nie jest to najtańszy zestaw ale swoimi osiągami wynagradza drogi koszt zakupu.

dzieki za podpowiedz ale ja raczej szukam czegos taniego bo przyda mi sie ze 2 razy w roku jak bede jechal na wakacje albo na narty w zime (no moze jeszcze czsasami w jakas dluzsza trase) i nie chce inwestowac za duzo tak do 200 zl max

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...