Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Long life.. :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Long life.. :kox:

:polew:

Opublikowano

to już prawie END Life :decayed::polew:

Opublikowano

przebieg jest ok.. ma 36000km

rozbierać mi się nie chce..nowy właściciel ma się cieszyć z jazdy i z wyposażenia :)

taki mam zamiar :polew: :polew:

Opublikowano

hehe moja nie poszła na części ( na części sprzedaję anglika ) :decayed: moja poszłą do Krakowa wziął ją gość z klubu :wink4:

I dobrze się trzyma :decayed:

Opublikowano

Kupiłbym tego paścia gdyby miał quattro :decayed:

A tak jak ktoś kupi to autko to musi być taki sam lanser jak Adaś :naughty:

Opublikowano

Q można dorezać

Sprzedający spuści z ceny by dorezanie było opłacalne i będzie git :naughty:

Opublikowano

Kupiłbym tego paścia gdyby miał quattro :decayed:

A tak jak ktoś kupi to autko to musi być taki sam lanser jak Adaś :naughty:

Jak bym kupił to auto to 1 i ostatni mod to rezanie Q bo nic mi innego do głowy nie przychodzi :naughty:

Poziek ile takie rezanko :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Q można dorezać

Sprzedający spuści z ceny by dorezanie było opłacalne i będzie git :naughty:

o i to jest myśl :decayed::kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:08_________________________________________________

Poziek ile takie rezanko :gwizdanie: :decayed:

5-7k w zależności jak tanio znajdziesz części

Opublikowano

Pablo , Ty myślisz nad Q ?

Kurfa przecież Ty na 4 kołach masz 4 różne rodzaje bieżnka :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Q można dorezać

Sprzedający spuści z ceny by dorezanie było opłacalne i będzie git :naughty:

o i to jest myśl :decayed::kox:[br]Dopisany: 14 Luty 2010, 17:08_________________________________________________

Poziek ile takie rezanko :gwizdanie: :decayed:

5-7k w zależności jak tanio znajdziesz części

A więc myślę że nowy właściciel skusi się na taki mod :kox:

Opublikowano

Pablo , Ty myślisz nad Q ?

Kurfa przecież Ty na 4 kołach masz 4 różne rodzaje bieżnka :naughty: :naughty: :naughty:

Q sobie radzi nawet z różną szerokością kół :gwizdanie: :cool1:

Opublikowano

Pablo , Ty myślisz nad Q ?

Kurfa przecież Ty na 4 kołach masz 4 różne rodzaje bieżnka :naughty: :naughty: :naughty:

Takie zakładam na upalanie na pasie startowym :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Pablo , Ty myślisz nad Q ?

Kurfa przecież Ty na 4 kołach masz 4 różne rodzaje bieżnka :naughty: :naughty: :naughty:

Q sobie radzi nawet z różną szerokością kół :gwizdanie: :cool1:

wolałbym nie ryzykować Twoich teorii Poziu :cool1:

Adaś , czym będziesz pomykał po sprzedaży ? :evil:

Opublikowano

Pablo , Ty myślisz nad Q ?

Kurfa przecież Ty na 4 kołach masz 4 różne rodzaje bieżnka :naughty: :naughty: :naughty:

Q sobie radzi nawet z różną szerokością kół :gwizdanie: :cool1:

wolałbym nie ryzykować Twoich teorii Poziu :cool1:

Adaś , czym będziesz pomykał po sprzedaży ? :evil:

Napisał kilka postów wcześniej.

Kupuje Bulla od Oniaka :naughty:

Opublikowano

woow :evil::good:

No to niech się z Oniakiem wymienią i po problemie :decayed:

Opublikowano
Q sobie radzi nawet z różną szerokością kół gwizdanie cool1

Nawet ? A od kiedy to szerokość opon w Q ma znaczenie ? :polew: Chyba chodziło o obwód .

No to niech się z Oniakiem wymienią i po problemie decayed

Ty to masz jednak łeb . hyhy

Opublikowano
Q sobie radzi nawet z różną szerokością kół gwizdanie cool1

Nawet ? A od kiedy to szerokość opon w Q ma znaczenie ? :polew: Chyba chodziło o obwód .

mowie o felgach o szerokosci 8" przod i na przyklad 9" tyl :decayed:

a ty myslales, ze co ? srednice 17" przod i 19" tyl ? bo nie trybie o co sie dopierdalasz :decayed:

Opublikowano

No fakt jak mogłem na to nie wpaść że ci chodziło o szerokość felgi a nie opony :wallbash: , karwa a co za różnica ? :polew: Nie dopierdalam sie tylko zaciekawiła mnie twoja teoria .

Opublikowano

Nie ma to jak się jebią dwa VIPy w temacie trzeciego VIPa :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.