Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapodawaj te fotensje

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zapodawaj te fotensje

widac Adas buduje napiecie ... :polew:

Opublikowano
  • Autor

dzik.jpg

niedługo opis nowych modów :kox: nowe felgi już widać :evil:

Opublikowano

Oj widać widać ...miałem szczęście widzieć dziś live na placu +++ i nawet porozmawiać - furka Adaś :kox::slina::good: (pozazdrościć modów) nic dodać nic ująć a co do krytyki Kolegów to niech marudzą , gdybym nie widział w lusterku wstecznym na skrzyżowaniu pięknych zegarów które podpowiedziały mi że to Adamooo zastanawiał bym się kto to ?

P.S.

Hamulce to naprawdę Mistrzostwo Świata Adaś ...och gdyby nie moje 16'' zimówki to kto wie ...

Pozdrawiam serdecznie imiennik Adam :notworthy:

Opublikowano

Wreszcie ladne fele.. :kox:

Opublikowano

Co się zmieniło w tym paździochu ?

Hamulce i co jeszcze ? Zapodawaj fotensje :gwizdanie:

Opublikowano

Ja się dziwię, że po tylu dzwonach to auto nadal prosto jeździ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Ja się dziwię, że po tylu dzwonach to auto nadal prosto jeździ :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Jeździ, ale nie więcej niż 70 km/h, bo przy większych prędkościach wszystko się trzęsie i odpada :naughty::kox::tongue4:

Opublikowano

Zapomniales lukaszer dodac, ze rzadko udaje sie rozpedzic do 70km/h :kox::evil:

Opublikowano

Chciałbym jeszcze dodać iż ul Francuska chyba była lekko zalana więc może auto przy okazji wyprało się w środku :gwizdanie:

Opublikowano

... więc może auto przy okazji wyprało się w środku :gwizdanie:

Oooo, to w końcu nie śmierdzi pierdami :decayed:

:polew:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

qwa gdzie te foty ??

Opublikowano

qwa gdzie te foty ??

wpadł do rowu to jak ma dać foty ? :cool1:

Opublikowano

qwa gdzie te foty ??

wpadł do rowu to jak ma dać foty ? :cool1:

A kiedy wyjedzie z rowu,i zrobi foty setupu :)
Opublikowano

qwa gdzie te foty ??

wpadł do rowu to jak ma dać foty ? :cool1:

A kiedy wyjedzie z rowu,i zrobi foty setupu :)

Jak sprowadzą ciężki sprzęt z Norwegii :decayed::naughty:

Adaś nawet z rowu musi wyjechac z klasą :polew:

Opublikowano

qwa gdzie te foty ??

wpadł do rowu to jak ma dać foty ? :cool1:

A kiedy wyjedzie z rowu,i zrobi foty setupu :)

Jak sprowadzą ciężki sprzęt z Norwegii :decayed::naughty:

Adaś nawet z rowu musi wyjechac z klasą :polew:

Jak sprowadz ciezki sprzet z Nor to wyjedzie z rowu bez kasy,a nie klasy :decayed:
Opublikowano

ja go moge wyciągnąć , mam quattro :>

Opublikowano

ja go moge wyciągnąć , mam quattro :>

Ale nie ma tego lansu :decayed:

EOT bo Adaś przyjdzie i naświetli nam kropka :decayed:

Opublikowano

ja go moge wyciągnąć , mam quattro :>

Ale nie ma tego lansu :decayed:

EOT bo Adaś przyjdzie i naświetli nam kropka :decayed:

myślę, że się ucieszy, że jego wątek tak prężnie się rozwija :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.