Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

A prawda też jest taka, że gdyby nie Adaś to ja bym w swoim nic nie zmienił :decayed:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

hehe nie chciało mi sie pisać..to było copy wklej :)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 17:56_________________________________________________

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

A prawda też jest taka, że gdyby nie Adaś to ja bym w swoim nic nie zmienił :decayed:

chciałeś napisać.."jak my już skończyliśmy wszystkie mody to malik zapisał się na prawko..potem długo długo nic..potem znowu długo długo nic..i dopiero sobie kupił audi.."

Opublikowano

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

Możliwe, ale to nic nie znaczy. Ja swoje mody zacząłem na długo przed wstąpieniem do klubu :)

Opublikowano
  • Autor

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

Możliwe, ale to nic nie znaczy. Ja swoje mody zacząłem na długo przed wstąpieniem do klubu :)

no tak zbierałeś "śrubka do śrubki" :)

Opublikowano

Witam, mógłbyś napisać cos więcej na temat modów silnika? Co zmieniłeś, że osiągnąłeś te 210KM ??

Opublikowano
  • Autor

wszystko jest napisane w opisie..

Opublikowano

widac ze adamowi sie dlugo z opisem nie zeszlo :tongue4:

Opublikowano

Okej, znalazłem;] A mam pytanie z innej beczki, jak jest z prowadzeniem takiego autka? Dobrze trzyma sie na zakrętach? Jak to sie przedstawia w porównaniu do innych samochodów?

Opublikowano

Założę się, że z trakcją to jak Kubica co drugi wyścig tj,. brak trakcji - ja przy 166 KM i 375 Nm z FWD do 3ki mam problemy czasami, szczególnie na mokrym (225/50/16) no, chyba, że się zapomniałem i ta B6 ma Q, wtedy to inaczej wygląda :)

Pozdro

Opublikowano

co do trakcji to koleszka ma 19" :naughty: wiec i oponki naciagniete pewnie 255/40/19 he he he :cool1: a wlasnie jakie oponki masz naciągniete na te 19" ??

Opublikowano

Yhym to na pewno hehe:) Ale chodzi mi raczej o prowadzenie, szybkość wchodzenia w zakręty itp, na pewno Q lepiej się prowadzi, ale jak to się przedstawia przy napędzie na jedną oś? Jakie może być np porównanie do takiego Leona sport 2000r...? Czy dobrze się prowadzi czy rzeczywiście trochę z niej "locha" ?? Wygląd audicy autora tematu jest naprawdę powalający z nóg...

Opublikowano

Wiem, że autor powinien odpowiedzieć na pytanie ale z porównania z A6 3.0 TDI Q to co do lekkości i precyzji prowadzenia to A4 bije na głowę A6 nawet z AWD, przy A6 niestety czuć masę auta szczególnie w zakrętach - no chyba, że ktoś jest mistrzem prostej :):) a w zakrętach jak dziadek z babcią w Tico hihih, A4 3.0 TDI w Q to jest kozak, B6 w Q z mocnym motorem też :)

Opublikowano

adamooo moglbys napisac co ma za zadanie ten oddzielny pojemniczek do odmy ?

460 Nm w 1.9 tdi? seria ma 310 a 400 to podobno malo kiedy osiagana wartosc do tego odradzana wiec skad te 460? bi turbo ? :polew:

te rurki tzn rureczki z tylu psuja wrazenie a kukukloki na srodku deski- :rant::OMG:

pozatym naprawde super wyglada :)

Opublikowano
skad te 460? bi turbo ?

tam siedzi gt 22

Opublikowano
  • Autor

żeby zegary sie spodobały trzeba usiąść w środku :)

Opublikowano

skad te 460? bi turbo

Sprzeglo radzik+gt22+pompki AL+FMIC i masz 460
Opublikowano

skad te 460? bi turbo

Sprzeglo radzik+gt22+pompki AL+FMIC i masz 460

pominmy sprzeglo bo ono nie produkuje niutonow

ok a do czego ten zbiorniczek odmy czy co to bylo :tongue4:

Opublikowano

Piękna sztuka. Jeszcze troszkę i tez mam zamiar przesiąść się na B6. One są po prostu piękne, a to tego jeszcze z tymi modami co zrobiłes do dopiero d*** urywa :hi:

Opublikowano

ok a do czego ten zbiorniczek odmy czy co to bylo :tongue4

szukaj w googlach: oil catch tank :cool1:

Opublikowano

Nie wiem czego checie od tych zegarow... w srodku sa git.

Rurki tez wygladaja OK, na zdjeciach zawsze auto wyglada inaczej niz live.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.