Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] RS4 diesel edition


adamooo

Rekomendowane odpowiedzi

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

A prawda też jest taka, że gdyby nie Adaś to ja bym w swoim nic nie zmienił :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hehe nie chciało mi sie pisać..to było copy wklej :)[br]Dopisany: 27 Październik 2008, 17:56_________________________________________________

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

A prawda też jest taka, że gdyby nie Adaś to ja bym w swoim nic nie zmienił :decayed:

chciałeś napisać.."jak my już skończyliśmy wszystkie mody to malik zapisał się na prawko..potem długo długo nic..potem znowu długo długo nic..i dopiero sobie kupił audi.."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

Możliwe, ale to nic nie znaczy. Ja swoje mody zacząłem na długo przed wstąpieniem do klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maliku jak my z Adasiem zaczynaliśmy mody to... ciebie jeszcze w klubie nie było :tongue4: :tongue4: :wink4:

Możliwe, ale to nic nie znaczy. Ja swoje mody zacząłem na długo przed wstąpieniem do klubu :)

no tak zbierałeś "śrubka do śrubki" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założę się, że z trakcją to jak Kubica co drugi wyścig tj,. brak trakcji - ja przy 166 KM i 375 Nm z FWD do 3ki mam problemy czasami, szczególnie na mokrym (225/50/16) no, chyba, że się zapomniałem i ta B6 ma Q, wtedy to inaczej wygląda :)

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do trakcji to koleszka ma 19" :naughty: wiec i oponki naciagniete pewnie 255/40/19 he he he :cool1: a wlasnie jakie oponki masz naciągniete na te 19" ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yhym to na pewno hehe:) Ale chodzi mi raczej o prowadzenie, szybkość wchodzenia w zakręty itp, na pewno Q lepiej się prowadzi, ale jak to się przedstawia przy napędzie na jedną oś? Jakie może być np porównanie do takiego Leona sport 2000r...? Czy dobrze się prowadzi czy rzeczywiście trochę z niej "locha" ?? Wygląd audicy autora tematu jest naprawdę powalający z nóg...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że autor powinien odpowiedzieć na pytanie ale z porównania z A6 3.0 TDI Q to co do lekkości i precyzji prowadzenia to A4 bije na głowę A6 nawet z AWD, przy A6 niestety czuć masę auta szczególnie w zakrętach - no chyba, że ktoś jest mistrzem prostej :):) a w zakrętach jak dziadek z babcią w Tico hihih, A4 3.0 TDI w Q to jest kozak, B6 w Q z mocnym motorem też :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamooo moglbys napisac co ma za zadanie ten oddzielny pojemniczek do odmy ?

460 Nm w 1.9 tdi? seria ma 310 a 400 to podobno malo kiedy osiagana wartosc do tego odradzana wiec skad te 460? bi turbo ? :polew:

te rurki tzn rureczki z tylu psuja wrazenie a kukukloki na srodku deski- :rant::OMG:

pozatym naprawde super wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad te 460? bi turbo

Sprzeglo radzik+gt22+pompki AL+FMIC i masz 460

pominmy sprzeglo bo ono nie produkuje niutonow

ok a do czego ten zbiorniczek odmy czy co to bylo :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka. Jeszcze troszkę i tez mam zamiar przesiąść się na B6. One są po prostu piękne, a to tego jeszcze z tymi modami co zrobiłes do dopiero d*** urywa :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego checie od tych zegarow... w srodku sa git.

Rurki tez wygladaja OK, na zdjeciach zawsze auto wyglada inaczej niz live.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...