Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

super wypasik fura :kox: tylko rzeczywiscie lopatki w manualu...i te rurki jakos blado wygladaja przy takim mega furaku :( ale mimo wszystko auto robi wieeeelkie wrazenie gratulacje slicznej :a4fan:

łopatki są git :) i w niczym nie przeszkadzają..

no nie przeszkadzaja sa super ale przy manualu...jak to zmotac zeby dzialalo ?? :polew: :polew: :polew: :polew: ale rurki za cienkie do tak grubo odje...znaczy wypasionego furaka :kox:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ładne autko,kierownica od nowej TT pasuje :>

Opublikowano

fajna strzała Adi :good:

Opublikowano

W realu wygląda jakieś czysta raz lepiej :good:

I o dziwo prawie nie słychać , że to klekot :decayed:

Opublikowano

:slina:

za***ista furmanka :good:

oddzielny pojemniczek od odmy

A co to za mod? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A co to za mod? :naughty:

oil catch tank :)

Opublikowano

Daj więcej fotek :hi:

Opublikowano

Fura super 19 :kox: srodek :kox: Pokaz fotke zamontowanego oil catch-a :)

Opublikowano

Co by nie gadać, jednen z najładniejszych sedanów B6 na Forum :good::kox:

Opublikowano

ładny bączek Adasiu :decayed::kox:

Opublikowano

nówka sztuka funkiel :good: Fajna padlinka, jedyny tdi jaki toleruje w klubie :kox: :gwizdanie:

Jeeeeebany, a o moim to nie zapomniałeś czasem ?

Wozić dupeczkę to dobrze, ale powiedzieć dobre słowo to już niezbyt :naughty::tongue4:

nie jest źle- :wink4: , pewnie fajnie jeździ :naughty:

Może być, szliśmy kiedyś praktycznie równo (z przewagą Adasia) aż przerwał nam taki jeden nieoznakowany Mondeo :polew:

Opublikowano

Zatkało mnie troche. Super autko. Musze sie kiedyś wybrać i zobaczyć ją na żywo :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Fura super 19 :kox: srodek :kox: Pokaz fotke zamontowanego oil catch-a :)

18.jpg

dodatkowo był jeszcze do tego filterek, ale musiałem go zdjąć bo coś się blokowało..w kabinie nic nie śmierdzi więc można śmiało montować..

jak zdjęcia nie widać to podaje bezpośredni link:

http://lh5.ggpht.com/adam.suchecki/SQDNuOAUEsI/AAAAAAAAALc/k214KW-o8OM/s576/18.jpg

Opublikowano

Fajnie to wyglada widze ze jest z drugiej strony jak waz od odmy :) Jak mozesz podeslij mi cene na PW Catch-a :)

Opublikowano

piękniejszego b6 sedana na forum jeszcze nie widziałem, fura malina gratulacje. :hi:

Opublikowano

auto czasem pojawiał o si ena spotach ale nie oglądałem :P

dla mnie ogólnie duzy plus :P

ale zegary i ruki bym jakos inaczej zorbił

rurki 2 szt ;)

a zegary jakos gdzies zabudował bo tak to wygląda jakos nie apetycznie

trzeba by zbudowac jakis kurnik na te zegary i wkomponowac w deske ;P

Opublikowano
  • Autor

tak jak już pisałem..nie ma dobrego miejsca żeby je zamontować..słupek odpada bo przeszkadza bardzo w widoczności...zegary są po to żeby je dobrze widziać w podczas jazdy..a nie dla szpanu..

Opublikowano

tak jak już pisałem..nie ma dobrego miejsca żeby je zamontować..słupek odpada bo przeszkadza bardzo w widoczności...zegary są po to żeby je dobrze widziać w podczas jazdy..a nie dla szpanu..

opis Twoich zegarów na innym forum :

autko ładne ale to na środku deski to co ? pierwszy to "jak dobrze wyglądam od "1 - 7" ? drugi licznik to licznik przechodniów ktorzy odwrócili głowe za samochodem ? a trzeci to wskaźnik lansu w % ? bo jakoś tak z innej bajki to wszystko

:evil:

Opublikowano

Oto moja RS4 diesel edition :decayed:

[...]

- Przyciemnione szyby

- Nawigacja satelitarna RNS-E

- Oryginalne listwy drzwiowe S4

- Aluminiowe lusterka "ala" S4

- Plastiki polakierowane na kolor nadwozia

- Tylna dokładka z wersji s-line

- Dokładka s-line (Ultrasport) do przedniego zderzaka

- Dekoracyjne listwy wewnętrzne s-line

- Obniżenie zawieszenia - Sprężyny Weitec -30mm

- Wymiana ramion wycieraczek na wersję montowaną po 2004 r, tzw. Aero Wipers

- Oryginalny tuner TV + odblokowane Video In motion

- DVD + adapter AV sterowany z poziomu nawigacji i kierownicy wielofunkcyjnej

- Przednie postojówki LED wraz z rezystorkami

- Tylnie lampy LED

- Kierownica wielofunkcyjna od Audi R8/TT pikowana z łopatkami

- Oryginalny interface Bluetooth Q

- Skórzane fotele s-line

[...]

Hehe... grunt to oryginalne mody :) Papugo jedna! :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.