Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wiedzialem heheehe adas ty cholero

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

o zesz kuwasz..

kto chce kupic bmw? :decayed:

to jade do adamooo po Jego sucz :kox:

Opublikowano
  • Autor

nie sucz tylko dziewicza bicz :kox:

Opublikowano

adas przykro mi pisac ale nie sprzedasz tego auta za tyle

przypomij sobie POZKA autko ile chcial a za ile sprzedał ;(

Opublikowano
  • Autor

adas przykro mi pisac ale nie sprzedasz tego auta za tyle

przypomij sobie POZKA autko ile chcial a za ile sprzedał ;(

he spoko :)

Przypomnij sobie auto Elba..dał wysoką cene bo auto było warte tej ceny..i sprzedał..do dzisiaj koleś do niego dzwoni i dziękuje za super furę.

niech ludzie kupują auta z 2005-2007r w których trzeba coś naprawiać..tutaj auto do jazdy..wszystko nowe i to w full'u..

nie dopisałem jeszcze i nie mam aktualnych fot :

przedni grill s4 + dolny s-line przerobiony na s4 :evil:

Opublikowano

kurde tak mi sie widzi te audi.. a ta cena to z jednymi felami,czy zimowki tez dorzucasz??

i jaki jest ten przebieg w koncu? :wink4:

Opublikowano

Tas2die4

i jaki jest ten przebieg w koncu? wink4

a jaki chcesz ? :decayed:

Opublikowano

Kuzwa najbardziej odjechana A4 B6 1.9 TDI na forum idzie pod mlotek . Dlaczego mi nie powiedziales dwa lata tem ze ja bedziesz sprzedawac :wallbash: a ja tyle rezalem zeby miec taka moc a tu teraz jest na wyciagniecie reki taka pereleczka . Na pewno trafi na maniaka i sprzeda , pozdrawiam i powodzenia zycze :hi:

Opublikowano

Tas2die4

i jaki jest ten przebieg w koncu? wink4

a jaki chcesz ? :decayed:

a myslalem,ze takie rzeczy to tylko w Erze :polew:

kto chce bmw? :decayed:

ale zeby nie bylo OT- adamooo piekna audi :decayed: :decayed:

Opublikowano

adas przykro mi pisac ale nie sprzedasz tego auta za tyle

przypomij sobie POZKA autko ile chcial a za ile sprzedał ;(

Byl jeszcze Alvo,ale zawsze mozna rozsprzedac na czesci.

Opublikowano

hehe moja nie poszła na części ( na części sprzedaję anglika ) :decayed: moja poszłą do Krakowa wziął ją gość z klubu :wink4:

Opublikowano

za grosze :-)

to tak ja rogal z pasatem lepiej na czesci niz w calosci :decayed:

Opublikowano

Tuner na wyposażeniu? :mysli: To jakieś nieaktualne dane :decayed:

Opublikowano

gdzieś Ci " 0 " w przebiegu uciekło :decayed:

adas przykro mi pisac ale nie sprzedasz tego auta za tyle

przypomij sobie POZKA autko ile chcial a za ile sprzedał ;(

Adaś nawet jak sprzeda za 42 to powie że 54 dostał :decayed:

Dlaczego mi nie powiedziales dwa lata tem ze ja bedziesz sprzedawac

dwa lata temu to Adaś miał dopiero połowę rat spłaconych :gwizdanie:

Ps. powodzenia w sprzedaży - w Polsce mały % szukających docenia takie fury - trzeba troche szczęścia i tyle :good:

Opublikowano

kosmiczny sprzęt... aż szkoda sprzedawać...

liczę że za 47-48 pójdzie...

chyba lepiej jednak byłoby rozebrać...

Opublikowano

No właśnie... 36tyś :mysli: Z takim przebiegiem pewnie już poszła :polew:

Opublikowano
  • Autor

przebieg jest ok.. ma 36000km

rozbierać mi się nie chce..nowy właściciel ma się cieszyć z jazdy i z wyposażenia :)

Opublikowano

przebieg jest ok.. ma 36000km

:blink:

rozbierać mi się nie chce..nowy właściciel ma się cieszyć z jazdy i z wyposażenia :)

:oklaski: :good:

Opublikowano

przebieg jest ok.. ma 36000km

:blink:

rozbierać mi się nie chce..nowy właściciel ma się cieszyć z jazdy i z wyposażenia :)

:oklaski: :good:

Bart - coś taki zdziwiony - nie czepiaj się - jak pisze, że od wymianu oleju zrobił 36 tyś km to tak jest - i bez domysłów mi tutaj :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.