Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma to jak się jebią dwa VIPy w temacie trzeciego VIPa :decayed: :decayed: :decayed:

a czwarty Vip to zaraz zamknie :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

My tu gadu gadu a do Adasia ciągle ludzie dzwonią , podobno będzie licytacja takie olbrzymie zainteresowanie , na razie głównym zainteresowanym jest muzeum sztuki nowoczesnej w Ingolstadt.

Opublikowano

na razie głównym zainteresowanym jest muzeum sztuki nowoczesnej w Ingolstadt.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

najlepszy był dzisiaj telefon z Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie :kox::polew:

Opublikowano

na razie głównym zainteresowanym jest muzeum sztuki nowoczesnej w Ingolstadt.

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Kuźwa poplułem się :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

najlepszy był dzisiaj telefon z Muzeum Kolei Wąskotorowej w Sochaczewie :kox::polew:

:polew: :polew: :polew:

chcą postawić starą lokomotywę na RS`ach bo ori za małe :polew: :polew:

Opublikowano

Wsadzą go w formalinę a na tabliczce napiszą : Wariacje Audi A4 by Adamoo , POLSKA !!!

Śmiechy śmiechami , ale bryka w lepszym stanie niż moja jak była nowa.

Opublikowano

ile Ci dał za tego posta ?

Opublikowano

hyhyhy , mam schabowego za free :D

Opublikowano

hyhyhy , mam schabowego za free :D

to jest schabowy w menu ?? :shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja jebie ale e-napina się zrobiła w tym wątku. :polew:

Opublikowano

hyhyhy , mam schabowego za free :D

to jest schabowy w menu ?? :shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

A co zamawiałeś same ziemniaki ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

hyhyhy , mam schabowego za free :D

to jest schabowy w menu ?? :shocked: :shocked: :naughty: :naughty: :kox: :kox:

A co zamawiałeś same ziemniaki ? :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Wieśniaków nie wpuszczają wiec menu widziałem przez szybę :kox:

Opublikowano

Adaś, a te 30 tyś więcej w cenie to za te kilkaset pozłacanych trytytek ? :naughty: :naughty: :naughty:

Szkoda, że sprzedajesz ... aczkolwiek nie ma sensu trzymać auta jak się robi 1500 km rocznie. Poza tym nie będzie już auta, z którego można sobie poszydzić :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

zeby nie bylo OT... :polew:

awx to 5 biegow? jak to sie sprawdza? w swojej a4 mialem 6-biegowa skrzynie i na trasie lux,ale w miescie troche machania bylo.

adamooo ,sprawdzales moze V-Max?? :naughty:

Opublikowano

Sprawdzałem z ojcem, ja mam AWX, on ma AVF i to jest mniej więcej to samo tylko AVF się więcej namacha. 1 jest krótsza w AVFach.

Opublikowano

awx to 5 biegow? jak to sie sprawdza? w swojej a4 mialem 6-biegowa skrzynie i na trasie lux,ale w miescie troche machania bylo.

Tak - 5 biegów to AWX, 6 biegów to AVF.

Opublikowano

adamooo ,sprawdzales moze V-Max?? :naughty:

sprawdzał V-max na jedynce i dwójce :kox: :kox:

na innych biegach już nie bo zazwyczaj dojeżdżał już do celu :naughty::decayed:

Opublikowano

sprawdzał V-max na jedynce i dwójce :kox: :kox:

na innych biegach już nie bo zazwyczaj dojeżdżał już do celu :naughty::decayed:

Przestań się nabijać, bo dostaniesz kropka - to, że pokonuje tylko drogę z garażu do pracy (czyli jakieś 150m) to nie znaczy, że nie udało mu się tego sprawdzić :naughty::kox::polew:

Ostatnio jak pękła trytytka to musiał wzywać lawetę żeby mu 50m dalej do garażu przewieźli, bo nie można go pchać - tyle szpachli na aucie, że nie wolno się nawet opierać, a do dopiero pchać :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Ja bym z chęcią kupił te furę choćby ze względu na nowy silnik :kox: :kox: :kox: :kox: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.