Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

panowie bo zaraz moj watek przebije adamoo hehehhee :polew:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

panowie bo zaraz moj watek przebije adamoo hehehhee :polew:

http://www.trytyt.com/index.php?site=newsy&id=13

masz tu 50% rabaty ?

no widzisz, a Adasio ma :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

sprawdzał V-max na jedynce i dwójce :kox: :kox:

na innych biegach już nie bo zazwyczaj dojeżdżał już do celu :naughty::decayed:

Przestań się nabijać, bo dostaniesz kropka - to, że pokonuje tylko drogę z garażu do pracy (czyli jakieś 150m) to nie znaczy, że nie udało mu się tego sprawdzić :naughty::kox::polew:

Ostatnio jak pękła trytytka to musiał wzywać lawetę żeby mu 50m dalej do garażu przewieźli, bo nie można go pchać - tyle szpachli na aucie, że nie wolno się nawet opierać, a do dopiero pchać :kox: :kox: :kox:

osz k**wa !!!!!!!!!!!!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

adamooo ,sprawdzales moze V-Max?? :naughty:

sprawdzał V-max na jedynce i dwójce :kox: :kox:

na innych biegach już nie bo zazwyczaj dojeżdżał już do celu :naughty::decayed:

:polew:

Cytat: moskal Dzisiaj o 12:01

Powiem wam tak , tez kiedyś nie lubiłem Poźka , też mnie wkurzał , wrzucał moje wypowiedzi z klubowego na ogólny , nie odpisywał (nie odpisuje do teraz) na PW , ale od wieczoru kiedy pukaliśmy jedną laske wszystko diametralnie się zmieniło

To się nazywa zwierzenie wybaczcie za ot ale nie wytrzymałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To się nazywa zwierzenie wybaczcie za ot ale nie wytrzymałem :polew: :polew: :polew:

to nie zwierzenie stary , to poprostu życie :decayed:

Opublikowano

sprawdzał V-max na jedynce i dwójce :kox: :kox:

na innych biegach już nie bo zazwyczaj dojeżdżał już do celu :naughty::decayed:

Przestań się nabijać, bo dostaniesz kropka - to, że pokonuje tylko drogę z garażu do pracy (czyli jakieś 150m) to nie znaczy, że nie udało mu się tego sprawdzić :naughty::kox::polew:

Ostatnio jak pękła trytytka to musiał wzywać lawetę żeby mu 50m dalej do garażu przewieźli, bo nie można go pchać - tyle szpachli na aucie, że nie wolno się nawet opierać, a do dopiero pchać :kox: :kox: :kox:

poleglem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

I jak, sprzedana ta seria :?: :naughty::decayed:

Opublikowano

jeszcze nie kupilem :naughty::polew:

Opublikowano

Tas ale mieszasz :wink4:. Miałeś ładną B6 to się pozbyłeś - jeszcze na rzecz BMW :wallbash: A teraz co, come back? :mysli:

Opublikowano

Tas ale mieszasz :wink4:. Miałeś ładną B6 to się pozbyłeś - jeszcze na rzecz BMW :wallbash: A teraz co, come back? :mysli:

Jak ją kupi to wybaczymy mu ten ciężki grzech :decayed:

Opublikowano

moja moze i byla ladna,ale... ale miala kilka ale,a do tej tutaj duuuzo jej brakowalo.

bmw nie jest zle,ale to nie to, a najlepsze ze jakos 2 dni przed tym jak adamooo ja wystawil mowilem swojej dziewczynie "patrz,fajna nie? szkoda ze nie chce jej sprzedac" :decayed::naughty:

Opublikowano

Zamien sie :kox:

Opublikowano

Zamien sie :kox:

W sumie Adasia zawsze do BMW ciągnęło :naughty::kox: :kox: :kox:

Opublikowano

W sumie Adasia zawsze do BMW ciągnęło :naughty::kox: :kox: :kox:

zwłaszcza jak zaczął uczęszczać na siłownie :kox:

Opublikowano

haha zeby to bylo mozliwe :decayed:

Opublikowano

W sumie Adasia zawsze do BMW ciągnęło :naughty::kox: :kox: :kox:

zwłaszcza jak zaczął uczęszczać na siłownie :kox:

to jest wlasciwy mod :naughty:

Opublikowano

Zamien sie :kox:

W sumie Adasia zawsze do BMW ciągnęło :naughty::kox: :kox: :kox:

Eee ja pamiętam jak Adaś mówił mi w Wiśle że pier^%$# bejce woli :audi::decayed:

Opublikowano
  • Autor

:kox:

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

fele zima:

8.jpg

9.jpg[br]Dopisany: 19 Luty 2010, 15:45_________________________________________________bump :)

felgi rs4:

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

Opublikowano

adamooooo :gwizdanie: jak bym miał kasę to łykam tego parcha :kox: :kox: :kox::notworthy:

Ps. szkoda sprzedawać :confused4:

Opublikowano

Ps. szkoda sprzedawać :confused4:

Dokładnie, jeśli już pójdzie do kogoś to oby ta osoba umiała dbać o prawdopodobnie najlepszą B6 w sedanie na forum :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.