Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

gratki :good: a wydech jaki bedzie :mysli:

wydech pozostaje bez zmian.. na 2 tłumikach :tongue4:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

rezaj Adasiu :notworthy::good: :good:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze się zastanawiam czy nie przyspawać tłumika środkowego :gwizdanie:

Opublikowano
miał czas do namysłu..a mi nie zależało bardzo na sprzedaży..auto naprawdę jest w dobrym stanie

więc teraz mam zamiar jeździć nim z 2 lata

i rezam quattro..części już pozbierane czekają na montaż a montaż już niedługo

niezle , powodzenia , bo to wlasnie dla quattro warto kupic Audi :wink4:

Opublikowano
:kox::good:
Opublikowano
  • Autor

trzeniak wyślij mi numer do siebie na priva :)

Opublikowano

:gwizdanie: no to niezle jaja :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie: no to niezle jaja :gwizdanie:

widzisz zawsze ci mówiłem, że Adaś to krejzol...ale nie chciałeś mi uwierzyć :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano

Adaś akurat z tej 6 to się nie ma co cieszyć tym bardziej jak się prawie całe przebiegi auta robi po mieście :wink4: Poza tym projekt :good:

Opublikowano

Adaś akurat z tej 6 to się nie ma co cieszyć

Ale lans na dzielni jest +100 :decayed: ch***j z tym, 6 to on sobie wrzuci ale na parkingu, sprawdzić czy faktycznie wchodzi :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Poziek

ch***j z tym, że 6 to on sobie wrzuci ale na parkingu, sprawdzić czy faktycznie wchodzi naughty naughty kox

:polew:

Opublikowano

tym bardziej jak się prawie całe przebiegi auta robi po mieście :wink4:

W przypadku Adasia nie po mieście, ale ... po jednej ulicy :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jednak giejowóz zostaje. Tam mi się nie rozbijaj po mojej byłej dzielnicy bo przyjadę i skrócę skrzynię do 4-ki :polew:

Opublikowano

niezły projekt :good: :good:

miał czas do namysłu..a mi nie zależało bardzo na sprzedaży..auto naprawdę jest w dobrym stanie :)

więc teraz mam zamiar jeździć nim z 2 lata :)

i rezam quattro..części już pozbierane czekają na montaż :) a montaż już niedługo :decayed:

to ja go kupuje za dwa lata :kox: ile zostawić zaliczki :kox:

Opublikowano

50 tysięcy :kox:

Opublikowano

Z ostatniej chwili !!! Podobno coś się nie udało i napęd jest na dwa koła po prawej stronie , na sczęście adasiowi to nie przeszkadza. Nie ma co narzekać , projekt jest nadal godny podziwu. Z racji szacunku do jednego z najstarszych członków tego klubu proszę o nie uszczypliwe komentarze.

Opublikowano

Z ostatniej chwili !!! Podobno coś się nie udało i napęd jest na dwa koła po prawej stronie

chciał napęd na dwie osie i ma :cool1:

Opublikowano

Z ostatniej chwili !!! Podobno coś się nie udało i napęd jest na dwa koła po prawej stronie , na sczęście adasiowi to nie przeszkadza. Nie ma co narzekać , projekt jest nadal godny podziwu. Z racji szacunku do jednego z najstarszych członków tego klubu proszę o nie uszczypliwe komentarze.

Nieładnie tak szydzić z kolegi :naughty: :naughty: :naughty:

to ja go kupuje za dwa lata :kox: ile zostawić zaliczki :kox:

Wpłać 1000 zł ... za dwa lata ta zaliczka przekształci się automatycznie w opłatę za auto, bo tyle mniej więcej powinno być wtedy warte :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.