Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] RS4 diesel edition

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ciekawa modyfikacja. Wlasnie sie tez zastanawialem nad nia. Wie ktos o ile by podskoczyla cena gdybym chcial miec z automatem w stylu DSG? (Nie wiem czy byly w Audi)

W sumie jakby sie zamknelo w 10.000zeta to i tak by byla polowa tego co chcieli przy zamawianiu tego jak byl nowy... :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 126,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dsg nie za bardzo do diesla..inne przełożenia..

wracając do tematu wszystko quattro na miejscu i ma się dobrze..jeździ :wink4:

jest tylko jeden kłopot..nie można zaprogramować zegarów (nie działa prędkościomierz i obrotomierz i poziom paliwa :) )

Opublikowano

dsg nie za bardzo do diesla..inne przełożenia..

Przeciez DSG byly chociazby w Passatach 2.0TDI... nawet jezdzilem takim.

Gdzie robiles Q?

Opublikowano

Zawsze można założyć licznik od roweru :decayed:

Opublikowano
  • Autor

skrzynia dsg występowała w dieslach ale nie w quattro.

zmienię sobie zegary z kolorowym fisem i będzie chodziło :kox:

Opublikowano

to ja czekam na info jak poszlo przelozenie kolorowego fisa bo by mnie taki mod interesowal,nie wiem czy ktos w klubie to przerabial.

Opublikowano

skrzynia dsg występowała w dieslach ale nie w quattro.

A nie bylo tak ze w Audi sie to po prostu inaczej nazywalo? Tiptronic?

Bo jak zamawialem to byla opcja na automata do mojego BRD tylko za automata i Q chcieli dodatkowo 5600euro :disgust:

Opublikowano

DSG to sporo nowsza konstrukcja, także chyba bardziej trafne bedzie porównanie z S Tronic, która jest montowana również w Quattro :mysli:

Opublikowano

S-tronic (DSG) wprowadzili dopiero w B8 i jest dostępny z 2.0TFSI tylko z quattro i S4/S5 cabrio 3.0 TFSI, teraz również w RS5.

Opublikowano

Czy autko zostawia cztery ślady z racji tego że ma czteronapęd ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Zawsze Poziu - tak ma być :good:(tylko ciiiiiicho, żeby Adaś nie doczytał) :naughty:

Opublikowano

W sumie dobrze, że jest to quattro :gwizdanie: Adaś ma dwa zakręty do pokonania do pracy i jedną prostą także powinno być teraz bezpieczniej na Pradze :naughty: :naughty: :decayed:

Opublikowano
  • Autor

quattro złożone..wydech zrobiony..auto jeździ :kox: jutro odbiór :evil:

Opublikowano

quattro złożone..wydech zrobiony..auto jeździ :kox: jutro odbiór :evil:

przypomnij im tylko, żeby ci oliwy nalali do przekładni w tylnym moście :naughty: :naughty:

Opublikowano

quattro złożone..wydech zrobiony..auto jeździ :kox: jutro odbiór :evil:

yebany :decayed: Należy się nominacja za "mod of the year" jak nic :good:

Opublikowano

Jakieś fotostory z montażu będzie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Jakieś fotostory z montażu będzie :naughty:

hehe a po co :) wszystko jest P&P :kox:

Opublikowano

quattro złożone..wydech zrobiony..auto jeździ :kox: jutro odbiór :evil:

syknij jakis filmik :decayed: jak to sie teraz zbiera :cool1: jest srodkowy tlumik zalozony :mysli:

Opublikowano
  • Autor

quattro złożone..wydech zrobiony..auto jeździ :kox: jutro odbiór :evil:

syknij jakis filmik :decayed: jak to sie teraz zbiera :cool1: jest srodkowy tlumik zalozony :mysli:

he nie wiem..jutro zobaczę :wink4:

jak ktoś chcę mam wydech na sprzedaż 2,5" zrobiony z nierdzewki z rozejściem na dwie końcówki..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.