Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
Powitać po 3 letniej przerwie
-
Spociki Łódzkie
Coś dla DJa ;D https://www.youtube.com/watch?v=as49-t6DZY8&feature=youtu.be
-
Spociki Łódzkie
https://www.youtube.com/watch?v=AEk-dnQeeiA :banan::banan: umca umca :decayed::decayed::grin::facepalm:
-
Spociki Łódzkie
Summer 1/92 by Said Energizer on Vimeo
-
Spociki Łódzkie
nie naprawiaj auta w ASO człowieku hahaha, ja z Tomkiem już naprawialiśmy :grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
Wygląda zupełnie jak fura Witka:) sepang blue
-
Spociki Łódzkie
http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/a4-2009-2-0-tdi-meteor-gray-faktura-vat-pelna-312573/#post4020493 http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/a6-c6-avant-2-0-tdi-s-line-multitronic-312577/#post4020550 Anybody? Nowe ceny, taniej już nie będzie:P
-
Spociki Łódzkie
Kanu dzięki za podrzucenie papierka
-
Spociki Łódzkie
Włochy albo China, co śmieszne zdarty jest ten napis na wszystkich 4. Możliwe że sam do swojego je założe bo te 18stki czerwone już mi się opatrzyły
-
Spociki Łódzkie
FELGI ALUMINIOWE 17'' AUDI VW + OPONY (3892820141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kółka jakby ktoś chciał
-
Spociki Łódzkie
I jeszcze a6 w s linie http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/a6-c6-avant-2-0-tdi-s-line-multitronic-312577/#post4020550
-
Spociki Łódzkie
Panowie i Panie jakby ktoś się nosił z zamiarem kupna b8 to http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/a4-2009-2-0-tdi-meteor-gray-faktura-vat-pelna-312573/#post4020493
-
Spociki Łódzkie
ja jestem dziś na spocie:wink:
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kanu priv:wink:- Spociki Łódzkie
Pytam bo pracuje teraz tam:) No wiadomka że za darmo nie siedzimy tutaj tylko też musimy na tym zarobić, ale auta mamy pewne- Spociki Łódzkie
:hi:Kanu jak się fura z automeritum spisuje?- Spociki Łódzkie
Szkoda czasu na ten komis.- Spociki Łódzkie
a ja życzę każdemu po r8:P- Spociki Łódzkie
ja bym podleciał ale nie mam czym:kwasny:- Spociki Łódzkie
spocimy świątecznie jakoś w weekend?- [ALL B6/B7] Odczepiona/zerwana linka maski - awaryjne otwieranie
Witam, podpowiedzcie mi czy włożę nową linkę bez ściągania błotnika?- Spociki Łódzkie
dysponuje ktoś etką? Potrzebuje numery części do b6. Konkretnie dźwignie do otwierania maski i linke Dobra udało mi się już znaleźć. Jeszcze potrzbeuje numery spinek boczka drzwiowego i wie ktoś ile sztuk w jednych drzwiach potrzeba? A i numery śrubek trzymających osłonę pod silnikiem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
:grin: Mówiłem że sepangów w uj ;D wczoraj nawet widzieliśmy kie i fiata w sepangu:polew: - Spociki Łódzkie