Treść opublikowana przez frugodh
-
[ALL B6] Demontaż zapalniczki
Zdejmujesz ramke pod gałka zmiany biegów( zamocowana na wcisk na zaczeoach wystarczy szarpnąć) pózniej wkładasz ręke w dziure i wypychasz od spodu plastik po lewo od zapalniczki pod dźwignią hamulca ręcznego i już masz dobry dostęp do zapalniczki. Dalej chyba sobie poradzisz
-
[ALL B6] Czarna folia( nie carbon) z połyskiem na dach a4 avant
Ja u siebie mam oklejone listwy i popielniczki wewnątrz folią 3m carbon i sam zakładałem. Powiem Wam że laminaty polecam do wewnątrz natomiast na zewnątrz już bym sobie tego w życiu nie założył. Miałem jakiś czas lusterka zrobione też folią 3m i jak auto jest przykurzone czy troche brudne to wygląda to jak jakiś wieś tuning, inna sprawa że każdy daje gwarancje a te laminaty jeżeli brzego nie są podwinięte jakoś pod element lubią się podrywać i wstawać od wysokich temperatur np w lato jak auto postoi na słońcu. Co do cen to na samą folie do oklejenia dachu np w avancie trzeba liczyć między 200-300 zł więc ceny 400 -500 zł za dach są jak najbardziej ok. Śmieszył mnie podobny temat na innym forum miłośników aut z grupy vag w Łodzi gdzie ktoś właśnie szukał firmy zajmującej się tym i były rzucane ceny za dach 80-100zł . Jak by ktoś chciał obklejać jakieś elementy służe poradą i pomocą, mogę nawet za kaske odpowiednią to zrobić o ile będą to elementy wewnętrzne
-
[ALL] Problem z wpisaniem kodu do Chorusa
podpowiedzcie zkąd kod do chorusa II wziąźć? Jest on na wlepce w książce serwisowej gdzieś?
-
Wymiana relingów dachowych Black Chrom - fotostory
Ja już też po przekładce, zamiane z kolegą Lemanem robiliśmy w nocy przy małej latareczce ;] ale udało się
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
no właśnie te opony są takie nie bardzo;/ i wypadało by je zmienić ale ten sezon chciałem jeszcze przelatać. Ogólnie chyba ktoś na dużym negatywie z tyłu jeździł bo tylne kapcie są wydarte najbardziej od wewnętrznej strony eh, może i to dlatego coś się tak nieswojo jeździ. Dzięki za porady
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
Ale na 16 napewno jest dobrze bo idzie prosto przy 100km/h bez tryzmania kierownicy wiec tylko przy 18stkach mama wrazenie ze lekko na prawo sciaga.
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
A powiedzcie mi jeszcze czy po zmianie kół z 18 na 16stki powinienem robić kąty czy tam zbieżność? Bo mam wrażenie że teraz ściąga trochę na jedną strone;/ a wcześniej było dobrze, chyba ze już sobie zmyśliłem i szukam dziury w całym
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
a powiedzcie mi jak z glebą? Teraz mam fabryczne zawieszenie, natomiast chciałbym gwint i obniżyć z 4 cm bo na tych kołach duża przerwa się zrobiła miedzy kolem a nadkolem i przydałaby sie gleba. Do jakiej granicy będzie bezpiecznie obniżyć auto żeby nie ocierały koła?
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
Dzięki że ktoś odpowiedział Opony planuje dosyć wąskie żeby nie zamulić auta, nie chce żeby straciło na przyśpieszeniu. Obecnie mam kola 16/7 i opony 205 profil 55 a planuje do tych 18stek 8 cali szerokich wrzucić opony 215 szerokie a profil jeszce sam nie wiem ale chyba 40 więc będzie naciąg hehe
-
Znaczenie ET Felgi
Czytam czytam i nie moge znaleźć tyakiego wymiaru do jakiego się przymierzam. Mianowicie felgi 18/8 et 32 do b6 avant wejdą czy będą już trzeć? Opony do tego chce jak najwęższe, myślę o 215/45 r18 z lekkim naciągiem
-
[ALL B6] Jakie pierścienie centrujące ?
Z ciekawości jaki masz tam rozmiar opon bo do podobnych felg się przymierzam
-
[ALL B6] Jakie felgii i ET?
A jak wyglądałoby w b6 avancie felga 18/8 i et 32? Nie będzie nic przycierać?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
A jak mogę poznać czy mam orginalnego Castrola czy rozlewanego w Polsce?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Castrola już kupilem, w Niemczech moja a 4 była serwisowanaq w aso audi i troche w aso vw więc podejrzewam że cały czas na castrolu jeździł. Jak ogładałem to nigdzie się nie póki co
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Witam, temat jest dość obszerny i nie mam czasu przeglądać ponad 100 stron więc proszę o pomoc. Autko w którym będe zmieniał olej to audi a 4 z silnikiem 1.9 tdi avf, przebieg 215 tysięcy. Nie wiem na jakim oleju jeździł do tej pory ponieważ dopiero go sobie sprowadziłem i żadnej karteczki nie ma ani adnotacji w książce serwisowej. Kupiłem olej CASTROL EDGE TURBO DIESEL 5W-40. Spełnia normę 505 01, jest to syntetyk. Pytanie do Was czy ten olej nadaje się do tego silnika z tym przebiegiem? Nic się nie rozszczelni? Wymianiam olej za 2 dni więc w razie co jest czas na oddanie do sklepu i wzięcie innego.
-
[B6 AWX] RS4 diesel edition
Zawsze można założyć licznik od roweru
-
[B6 AWX] Jak wyjąć tylną lampę?
ja u siebie wsadziłem taką rynienke z grubego papieru w gniazdo, żeby w razie co śruba zostala w niej. Dodam że trzeba uważać żeby tych 2 plastikowych trzpieni nie połamać.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich maniaków audi a 4:)