Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Powitać po 3 letniej przerwie
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Coś dla DJa ;D https://www.youtube.com/watch?v=as49-t6DZY8&feature=youtu.be
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    https://www.youtube.com/watch?v=AEk-dnQeeiA :banan::banan: umca umca :decayed::decayed::grin::facepalm:
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Summer 1/92 by Said Energizer on Vimeo
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie naprawiaj auta w ASO człowieku hahaha, ja z Tomkiem już naprawialiśmy :grin::grin:
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wygląda zupełnie jak fura Witka:) sepang blue
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/a4-2009-2-0-tdi-meteor-gray-faktura-vat-pelna-312573/#post4020493 http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/a6-c6-avant-2-0-tdi-s-line-multitronic-312577/#post4020550 Anybody? Nowe ceny, taniej już nie będzie:P
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kanu dzięki za podrzucenie papierka
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Włochy albo China, co śmieszne zdarty jest ten napis na wszystkich 4. Możliwe że sam do swojego je założe bo te 18stki czerwone już mi się opatrzyły
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    FELGI ALUMINIOWE 17'' AUDI VW + OPONY (3892820141) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. kółka jakby ktoś chciał
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    I jeszcze a6 w s linie http://a4-klub.pl/pozostale-audi-149/a6-c6-avant-2-0-tdi-s-line-multitronic-312577/#post4020550
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Panowie i Panie jakby ktoś się nosił z zamiarem kupna b8 to http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-148/a4-2009-2-0-tdi-meteor-gray-faktura-vat-pelna-312573/#post4020493
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja jestem dziś na spocie:wink:
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kanu priv:wink:
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pytam bo pracuje teraz tam:) No wiadomka że za darmo nie siedzimy tutaj tylko też musimy na tym zarobić, ale auta mamy pewne
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Kanu jak się fura z automeritum spisuje?
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Szkoda czasu na ten komis.
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a ja życzę każdemu po r8:P
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja bym podleciał ale nie mam czym:kwasny:
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    spocimy świątecznie jakoś w weekend?
  22. Witam, podpowiedzcie mi czy włożę nową linkę bez ściągania błotnika?
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dysponuje ktoś etką? Potrzebuje numery części do b6. Konkretnie dźwignie do otwierania maski i linke Dobra udało mi się już znaleźć. Jeszcze potrzbeuje numery spinek boczka drzwiowego i wie ktoś ile sztuk w jednych drzwiach potrzeba? A i numery śrubek trzymających osłonę pod silnikiem
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin: Mówiłem że sepangów w uj ;D wczoraj nawet widzieliśmy kie i fiata w sepangu:polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.