Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    bOMBE trzeba pierdolnąć i będzie spokój. Złodziejskich mord do karmienia coraz więcej tylko robić nie ma komu...Polsko dokąd zmierzasz?
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:dobra Anetka ---------- Post dopisany at 10:50 ---------- Poprzedni post napisany at 10:50 ---------- grałbym....
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj rozumiem że dzwoniłeś żeby mnie na lublinek wyciągnąć? Hehe telefon mi padł...zresztą akurat robiłem punciaka więc i takbym nie podjechał ale sądząc po tym co napisałeś przyoszczędziłem na mandacie tylko Apropo stawu w Konstantynowie to to koło mnie właściwie jest. Poopalać się można ale ja tam bym nie pływał chociaż są śmiałkowie hehe, w sumie zmieniali wodę niedawno ale mimo wszystko
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    i jeszcze się dziwisz? nie od dziś wiadomo że tvn to żydowska telewizja adwokat po
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    To ja bym mógł opisać moją walkę z ubezpieczycielem o auto tamtej zimy ale mi się nie chce rozpisywać :grin::grin: Polska patologia...
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    wrzuć może jakiś link do ogoszenia i napisz gdzie stoi to może ktoś podjedzie
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:jakby ktoś szukał autka jakiegoś droższego fajnego to ładną a3 sportback znalazłem. 2011 grudzień 5 tysięcy przelotu niebita naprawdę bo sprawdzałem ją 62 tysiące złotych. Jak coś mogę do gościa dać numer tel, mam też vin autka
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Niestety Dzidek ale szukam dla brata czegoś mlodszego niż 2008
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja niestety nie wezmę bo szukam dla brata czegoś małego wielkości clio czy corsy...
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia a czy ja dobrze pamiętam ze ten pewien Pan nie miał nawet prawa jazdy? Biedna audiczka teraz będzie stała Kurde powiem Wam że masakra jest z kupnem auta w tych czasach, trzeba tyle wyjeździć żeby coś naprąwde godnego uwagi znaleźć że masakra, a w ogłoszeniach każdy jeden idealny
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Madzia a co Ty autko sprzedałaś? No ja to tak z ciekawości się w sumie przejechałem bo brat chciał. Powiedziałem mu że więcej nie jeżdżę z nim po żadnych komisach bo to nie ma sensu, jak ktoś ma ładne autko zadbane to sam sprzedaje bez problemu a nie do komisu wstawia. Albo znajdziemy coś z pierwszej ręki krajowego albo brat daje mi kaskę i lece w kierunku Nimcy Holadnia na tripa 3 dniowego i mu coś ładnego znajde tak jak sobie szukałem
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba zaoraj
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    apropo ktoś pytał o grand vitare od auto fibaka. Dzisiaj byłem tam oglądać fury dla brata i do każdego jednego auta można było się doczepić, nie znalazłem niczego co miałoby wiarygodny przebieg, a druga sprawa że każde z aut po naprawach blacharskich ---------- Post dopisany at 14:50 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ---------- Twister zobacz na placu z autami na konstantynowskiej zaraz przy wjeździe do Konstantynowa Łódzkiego
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kumpel jeździ na wszystkie zawody w Polsce driftingowe, nawet miałem się zabrać ale mam inne plany
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:Dj napisz czy coś wymyśliłeś odnośnie wczorajszej rozmowy. Nie zrobiłem Ci żadnej foty bo wszędzie woda stała:facepalm:. Jakby ktoś z Was się interesował coś siłka, kulturystyką i tymi sprawami to zapraszam na mojego bloga Bodybuilding will change your lifestyle
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Tomasz737474r043o030820808123 widziany dziś w ceglano sraczkowym focusie przy kaliskiej
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    aa teraz to już nie są idczaki, idczak się wycofał z interesu został już tylko krotoski-cichy
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie wiem co się dzieje ostatnio ciągle słyszę o ginących 4kach
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pasjonaci - Hit Sieci (prod. Pawko) on Vimeo
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Top 5 tekstów w Polskim porno - Sadistic.pl :grin:
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Uważaj na kontrole 3 dni temu jak byłem to 4 kontrole po drodze stały hehe a to raptem 60 km:grin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.