Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
Mario dzięki udało się Pany i Panie mam do wynajęcia mieszkanie w bloku na parterze na ulicy Szklanej-prostopadła do Franciszkańskiej. 3 pokoje - 1500 zł z opłatami już, jakbyście mieli chętnego jakiegoś to przekazać. Aha jakby ktoś z Was chciał mogę zejść do 1200
-
Spociki Łódzkie
Siema wyciągał ktoś z Was oparcie kanapy dzielonej w b6/b7? Wszelkie wskazówki mile widziane
-
Spociki Łódzkie
:hi:Jesteś Bogiem polecam
-
Spociki Łódzkie
:hi:a ja na urlopik jutro do słonecznej Bułgarii
-
Spociki Łódzkie
Klysiu mial peleryne niewidke
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Seba nie rozumiesz pewnych rzeczy widać że ścigaczem nigdy nie jeździłeś, jak autem wpadasz w dziure przy 150 nawet a nie jeździłem tyle nigdy po mieście to nie tracisz kontroli a motor koziołkuje, robisz szlifa bokiem albo różne inne niefajne akcje. Ciekawe jak taki motocyklista przypierdoliłby w twojego brata, dziecko, żone to dalej byś go bronił. Jak już wspominałem nie wiem czy nie doczytałeś miałem scigacza i nie jeździłem nim 200 po mieście, życie mi miłe a i kogoś też nie chce zabić i żyć z takim ciężarem ---------- Post dopisany at 17:18 ---------- Poprzedni post napisany at 17:16 ---------- Chcesz się wyżyć na motorze są tory np w Poznaniu, do samochodów też się to tyczy. Naprawdę nigdy nie rozumiałem ludzi którzy sobie urządzają need fors speeda po mieście- Spociki Łódzkie
Seba nie nie jeździłbym tak bo wiem co do zdrowy rozsądek i co się dzieje przy prędkości 200km/s jak wpadniesz przednim kołem w dziurę albo w poślizg, dodam tylko że sam na motorach jeździłem. Nikt inteligentny i odpowiedzialny nie jeździ po mieście ścigaczem 2 paki i jak ktoś taki się rozpieprza że muszą go zeskrobywać to mi nie żal. Czym innym jest realizowanie się w sportach ekstremalnych gdzie też możesz się wyżyć i poczuć adrenalinę a co innego ścigaczem po mieście bo tu bierzesz po części odpowiedzialność także za innych ludzi, o których też powinno się mysleć- Spociki Łódzkie
"patrz w lusterka motocykle są wszedzie" Jak mnie to wk***ia! A kto jest winien w 90 % wypadków z udziałem motocyklów? Mi to nawet takich nie szkoda....selekcja naturalna, osobniki ze słabym genotypem sami się wybijają ---------- Post dopisany at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany at 14:05 ---------- Jakby nie za***rdalał i się nie popisywał to by jeździł sobie dalej, pieprzyć ścigacze- Spociki Łódzkie
Dj nie przejmuj się- Spociki Łódzkie
uffff wkońcu uporałem się z sesją i mam wakacje Seba słyszałem że z kineskopem są dobre:kox:- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
U mnie to samo, a z miesiąc temu był jeszcze cały ;/ Trzeba popatrzeć czy da się sam ten element dokupić i jaka cena bo kleić za bardzo nie ma tam co- Spociki Łódzkie
jakby ktoś chciał mam do sprzedania dwa zaciski kompletne na przód auta lewa strona. tj, zacisk, jarzmo, osłona tarczy, nawet klocki mam. Jeden zestaw 288 mm drugi 312 pasują do b6 i do b7, czy do b5 też nie mam pojęcia. Producent ate. Każdy zestaw puszczam za 30 zł więc za darmo. Seba podwiesił ogłoszenie jak coś za co mu serdecznie dziękuje- Spociki Łódzkie
Drogo w uj Dj. TRW gość w sklepie na retkini mi powiedział tylne po 110 a brembo po 100a ja kupilem na alledrogo za 100 dwie tarcze- Spociki Łódzkie
Dj niestety nie mam specjalnego klucza do świec i w tych zestawach kluczów nasadowych i płaskich które mam 21 nie występuje, a naprawdę trochę tych zestawów mam. Mariusz autko mam bez kół bez klocków i bez tarcz aktualnie i czekam na paczkę z nowymi gratami więc nie mam czym podjechać nawet wyszło zresztą że na szczęście nie muszę zmieniać jeszcze tarcz przednich bo mają grubość w normie ale tył już wymieniam- Spociki Łódzkie
kuwaaaa co za idiota wymyślił żeby jarzma przednich zacisków były dokręcane śrubą z łbem 21? co ja mam wyczarować taki rozmiar klucza jak wszystkie standardowe zestawy mają 20 a później dopiero 22?- Spociki Łódzkie
Dobra wybrałem już kupuje ceramici, zobaczymy jak to będzie działać, może chociaż moje felunie nie będą się tak brudziły- Spociki Łódzkie
Znalazłem na allegro coś mega taniego Master sport i opinie nawet mają niezłe podobno niemiecka produkcja więc chyba się skuszę, nawet jak długo nie wytrzymają to pieniądze niewielkie. Teraz tylko pytanie jakie w avfie klocki siedzą: 1. http://moto.allegro.pl/klocki-przod-audi-a4-a6-passat-b5-superb-m-sport-i2296410863.html 2.http://moto.allegro.pl/klocki-hamulcowe-audi-a4-passat-exeo-lucas-m-sport-i2309753750.html- Spociki Łódzkie
Polećcie mi jakieś tanie i w miarę dobre klocki hamulcowe potrzebuje zmienić i przód i tył- Spociki Łódzkie
No a ja też kupiłem Acera z tej samej serii co Kamila zresztą i wielka lipa;/ Parametry jak na swoją cenę były bdb ale po tygodniu zj***ł się touchpad to wymienili na nowego, po pół roku zaczęły głośniki trzeszczeć ale to olałem bo nie chciałem kompa na dwa tygodnie stracić i tak jest do tej pory. W tym roku jeszcze się ekran spieprzył i mam kilka pasków pionowych na szerokość piksela. Ostatnio żeby tego było mało trzeszczy strasznie wentylator, czyściłem go to było lepiej przez tydzień teraz znów to samo-dzisiaj chyba rozkręcam i przesmaruje go jakoś- Spociki Łódzkie
OOOO Kamilo nowy avatarek 2.6 u nas nikt nie ma, ale dj ma 2.8 a to bardzo podobna konstrukcja- Spociki Łódzkie
A mi się dzisiaj klocuszki zapaliły i znów będzie wydatek. Pytanie, tylne klocki też mają czujniki czy tylko przednia oś?- Spociki Łódzkie
taaaa akurat. ledwo 12 pykła i się wszyscy zawineli tkz Kamil z Justyna, Seba z dziewczyną i Madzia. My wróciliśmy po 3 a Bartek ze znajomymi nocowali- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie