Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
ja będe:decayed:
-
Spociki Łódzkie
Co mówi cygan do cygana kiedy ten chce gryza jego "posiłku" ? . . . . . . . Chcesz gruza?
-
Spociki Łódzkie
Weź DJ baldachim se jebnij bo kombinujesz jak koń pod góre
-
Spociki Łódzkie
podejrzewamy ze Kimi stracil pamiec i nie wie kim jest bo tyle razy ile go ktos spotkal i darl morde "czesc" a on nic ,to innego wytlumaczenia nie ma kuwaaaa dziwna sprawa
-
Spociki Łódzkie
Obiecuje że w ten weekend jestem :decayed: a właśnie co się stało z kimim? Siedział w tym trójsmieście, póniej obiecywał że będzie już zaglądał na forum i znów zapadła cisza... Pewnie jutro będe znów z djem taszczył kasetony hyhy;D Tkz. pianki hahaha a na to jak to ktoś powiedział panele podłogowe na suficie :polew:
- Spociki Łódzkie
-
Spociki Łódzkie
Dj mnie dzisiaj męczył tą płytą:grin::grin:
-
Spociki Łódzkie
Ja zakładałem. Co jaki? Jaki kupisz taki bedzie, wszystko da się założyć
-
Spociki Łódzkie
Marcinie znalazłem coś dla cIEBIE ^^Silikonowe Etui na kluczyk VW SEAT Skoda RÓŻOWY motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu
-
Spociki Łódzkie
Seba fajne te tajki ale trzeba pamiętać że tam co druga to ma penisa ;]
-
Spociki Łódzkie
Wake Me Up w akordeonowej odsłonie - Joe Monster troche do dja podobny
-
Spociki Łódzkie
https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1PPL22cXXRU#t=24 :grin:
-
Spociki Łódzkie
:banan::banan::banan::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:zakochałem się
-
Spociki Łódzkie
robiłem polerke lamp do niego, niby nic ale jednak
-
Spociki Łódzkie
dokładnie projekt chłopaków z compsportu. pochwale się nawet że miałem też swój wkład w złożenie tego auta
-
Spociki Łódzkie
kumpel ma lupo tyle ze pod maską 360km
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
eeee nie bo bym musiał firme zlikwidować ale tak czy siak musze znaleźc jakąs robote w zawodzie bo jak żadnego doświadczenia w zawodzie logistyka nie zdobęde to ten papier mi nic nie daje A no i na spoty już będe regularnie jeździł, będzie dużo czasu teraz na to :grin:- Spociki Łódzkie
:hi:RosjA TO STAN UMYSŁU Zostałem oficjalnie magistrem. Teraz z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona bezrobotnych:facepalm::facepalm:- Spociki Łódzkie
no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce- Spociki Łódzkie
Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił- Spociki Łódzkie
znowu żeś coś popsuł :grin:?- Spociki Łódzkie
:facepalm:bezs kitu Tomek to Twoje auto jakieś pechowe jest- Spociki Łódzkie
:grin::grin: hISTORIA dobrze się skończyła, gdyby nie ten zasrany fotel...ale najwyżej sobie jednego naleśnika nowego kupi, a przynajmniej auta nie stracił:grin::grin:- Spociki Łódzkie
:hi:spamujecie aż miło - Spociki Łódzkie