Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    ja będe:decayed:
  2. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co mówi cygan do cygana kiedy ten chce gryza jego "posiłku" ? . . . . . . . Chcesz gruza?
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Weź DJ baldachim se jebnij bo kombinujesz jak koń pod góre
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    podejrzewamy ze Kimi stracil pamiec i nie wie kim jest bo tyle razy ile go ktos spotkal i darl morde "czesc" a on nic ,to innego wytlumaczenia nie ma kuwaaaa dziwna sprawa
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Obiecuje że w ten weekend jestem :decayed: a właśnie co się stało z kimim? Siedział w tym trójsmieście, póniej obiecywał że będzie już zaglądał na forum i znów zapadła cisza... Pewnie jutro będe znów z djem taszczył kasetony hyhy;D Tkz. pianki hahaha a na to jak to ktoś powiedział panele podłogowe na suficie :polew:
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    to może i ja
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Dj mnie dzisiaj męczył tą płytą:grin::grin:
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ja zakładałem. Co jaki? Jaki kupisz taki bedzie, wszystko da się założyć
  9. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Marcinie znalazłem coś dla cIEBIE ^^Silikonowe Etui na kluczyk VW SEAT Skoda RÓŻOWY motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Seba fajne te tajki ale trzeba pamiętać że tam co druga to ma penisa ;]
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Wake Me Up w akordeonowej odsłonie - Joe Monster troche do dja podobny
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=1PPL22cXXRU#t=24 :grin:
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :banan::banan::banan::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk::jerk:zakochałem się
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    robiłem polerke lamp do niego, niby nic ale jednak
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    dokładnie projekt chłopaków z compsportu. pochwale się nawet że miałem też swój wkład w złożenie tego auta
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    kumpel ma lupo tyle ze pod maską 360km
  17. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    eeee nie bo bym musiał firme zlikwidować ale tak czy siak musze znaleźc jakąs robote w zawodzie bo jak żadnego doświadczenia w zawodzie logistyka nie zdobęde to ten papier mi nic nie daje A no i na spoty już będe regularnie jeździł, będzie dużo czasu teraz na to :grin:
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:RosjA TO STAN UMYSŁU Zostałem oficjalnie magistrem. Teraz z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona bezrobotnych:facepalm::facepalm:
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no właśnie terminy..... a co do fachowości to przypominam ci o pomalowaym słupku u Ciebie i taśmie niezerwanej...ja po ich robocie miałem dokładnie takie same przypadłości które już sam usuwałem bo na tych dziadów nawet patrzeć nie chce
  21. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamil fote daj to zobacze może coś się znajdzie.Tomek poważnie? Ja pieprze krotoski cichy:facepalm::facepalm::facepalm: ja się dziwie że oni jeszcze funkcjonują i że Ty tam naprawiasz...ja bym drugi raz im auta nie zostawił
  22. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    znowu żeś coś popsuł :grin:?
  23. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :facepalm:bezs kitu Tomek to Twoje auto jakieś pechowe jest
  24. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :grin::grin: hISTORIA dobrze się skończyła, gdyby nie ten zasrany fotel...ale najwyżej sobie jednego naleśnika nowego kupi, a przynajmniej auta nie stracił:grin::grin:
  25. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    :hi:spamujecie aż miło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.