Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
pierwsze sekundy ;o odpala jak transformers
-
Spociki Łódzkie
Nieoczekiwana sytuacja po buziaku na meczu - Joe Monster na końcu dobrze wybrał
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Pany szukam jakiegoś ładnego furacza najlepiej ze znajomej ręki jakiś pewniak jakby ktoś coś słyszał to pisać, może być diesle może być gaz może i benzyna byle poniżej 2 litrów:P- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
nie potrzebuje ktoś z Was obudów lusterek do b6/b7? Tanio sprzedam bo leżą niepotrzebne ---------- Post dopisany at 14:53 ---------- Poprzedni post napisany at 14:51 ---------- Marcinie mam coś do Twojego b5 ;D KOŁA FELGI SMC TYPE: D 19'' 5x112 (3080340031) - motoAllegro- Spociki Łódzkie
Marcin naprawdę chcesz to zrobić w ośce?- Spociki Łódzkie
:hi:Siema typy. Pomożecie? Trzeba zalajkować profil Marbo Sport https://www.facebook.com/pages/Marbo-Sport-Professional-Fitness-Equipment/123711830995149 a póżniej zdjęcie mojej siłki https://www.facebook.com/photo.php?fbid=549628938403434&set=pb.123711830995149.-2207520000.1361527196&type=3&theater- Spociki Łódzkie
Niezłe pato w tej Łodzi:facepalm: już strach puścić kobietę czy dziecko gdzieś samo...- Spociki Łódzkie
Đ ĐľĐźĐžĐ˝Ń ĐĐŁĐРпОŃНо ĐТРŃаŃŃŃ 1 - YouTube! w Rosji to mają technologie napraw dopiero ^^ bez młota nie robota- Spociki Łódzkie
BRACIA FIGO FAGOT - Hot Dog [OFFICIAL VIDEO] - YouTube- Spociki Łódzkie
jam też jest:P Dj Ty stary podrywaczu:naughty: przeczytałem o Twojej Oli, powiem tak...nieźle- bierz się chłopie za nią- Spociki Łódzkie
Nie ma czasu ostatnio na pierdoły Remonty, sesja na uczelni i do tego pisanie magisterki. Postaram się Was odwiedzić niebawem- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Bracia Figo Fagot i Sztefan Wons -Zobacz dziwko co narobiłaś - YouTube- Spociki Łódzkie
:hi:z okazji zbliżających się Świąt życzę Wszystkim spędzenia tych dni w rodzinnym gronie i góry prezentów- Spociki Łódzkie
HOT Seat Commercial - YouTube- Spociki Łódzkie
z tym dope to to się wywodzi ze stanów generalnie i kiedyś na jakiś tam auto tuning show oznaczenie dope dostawały tylko najlepiej zrobione audice a teraz to wiadomo że się już rozpowszechniło. Mam sam wlepe na tylnej szybie- Spociki Łódzkie
z tego co pamiętam najtaniej było w verze- Spociki Łódzkie
no to będe napisz na priv o co chodzi- Spociki Łódzkie
co tam Mariano się urodziło? W jakich godzinach możesz wpaść?- Spociki Łódzkie
apropo u idczaków jak moja auto stało i padł akumulatur to gość mnie spytał czy nie wiem jak się pilota koduje bo po naładowaniu nie działa centralny- Spociki Łódzkie
Ludzie kto ma facebooka to pomóżcie człowiekowi w potrzebie, mianowice trzeba kliknąć lubię to pod zdjęciem udostepnionym na samej górze mojej tablicy- chodzi o konkurs keltona. Jak wygram to stawiam browary całemu łódzkiemu https://www.facebook.com/WiniarWiktor- Spociki Łódzkie
eeee nie mam dostepu do działu sprzedam żeby cokolwiek dodawać chyba za mało postów na forum, a druga sprawa ze z racji na to że to aku nie będe go nigdzie wysyłal, wchpdzi w gre tylko odbiór osobisty wiec ludzie z Lodzi- Spociki Łódzkie
Siema, mam na sprzedaż akumulatorek centre standard 55 ah 460a jakby ktos z Was byl zainteresowany. Aku na gwarancji, kupione w ta zime,a sprzedaje bo auto idzie do zyda. Prosiłbym Sebe o podwieszenie Aku wygladadokladnie tak: AKUMULATOR CENTRA STANDARD 55AH 460A 55 AH CC550 (2689439699) - motoAllegro Co do ceny mysle ze sie dogadamy - Spociki Łódzkie