Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. Po prostu każdy musi trafić na właściwą drogę kiedyś...mówisz że niemcom się taki tuning też podoba, ja bym powiedział że niemki też się niemcą podobają, ale czy to znaczy że są ładne?
  2. A teraz porównaj auto młodego i Twoje i znajdź podobizny. Ciągle gadasz o tym tuningu i że to przecież forum tuningowe. Jest to forum miłośników audi a 4 a nie stricte tuningowe a już na pewno nie z tuningiem dla farmerów...bez obrazy.
  3. coraz bliżej święta więc choinki mile widziane :polew:
  4. a po co szybę będziesz zmieniał?
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Co tydzień się spotykacie? Chciałbym w końcu zajrzeć na jakiś spot ;]
  6. w s4 są lusterka satynowe( szczotkowane alu) a nie chrom, jak chesz chrom to załóż in pro które są dobre jakościowo i wyglądają nawet nawet a nie jakiś odpad z kierunkiem który wygląda jakbyś z calibry zabrał. Jak już mówiłem wszystko jest kwestią gustu ale źle się dzieje:P
  7. Z tego wszystkiego kierownica najfajniejsza, reszty nie komentuje. Te lusterka mógł byś już darować
  8. Widać że coś byłu grzebane na pierwszy rzut oka, nikt sie nie nabierze ze to w orginale, mi się kompletnie nie podoba ale kwestia gustu. To są lampy depo?
  9. No nie będe się sprzeczał, w każdym razie ja seryjnie miałem 16" i rozmiar opon 205/55 r16 i jak przeliczałem kalkulatorem to najbliżej tej średnicy było 225/40 r18, ale faktycznie w pakiecie s line koła 18 cali były dostępne z oponami 235. Jak dla mnie liczyło się jeszcze żeby auta za bardzo nie zamulić więc nie chciałem jakiś szerokich kapci, nawet myślałem o 215 ale już by był naciąg delikatny i ciężko na naszych drogach mogło by się jeździć
  10. Myślę że Musashi wszystko profesjonalnie wyjaśnił więc chyba nie ma już co dalej dyskutować na ten temat Czyli wniosek taki że na tylnej osi może być inny rozmiar opon? Dobrze rozumiem?
  11. zauważalne nie ale na prędkości już będzie przy 100 km/h chyba około 5 czy 7 km przekłamanie o ile dorbze pamiętam bo sprawdzałem to jak kupowałem sobie opony. W sumie kwestia indywidualna juz co wybierzesz. 235 będą troche bardziej komfortowe i bardziej ochronią felge ale to malutka różnica
  12. 225/40 będa najblizej srednicy tych twoich szesnastek, 235 będą troche większe średnicą więc licznik bedzie delikatnie przekłamywał
  13. A-rek nie ma co dyskutować z kolegą waldkiem:) On ma lambo doors dayliny zderzak ala b7 i zjadł wszystkie rozumy
  14. waldek22 ten twój grill wygląda jakby był wyklejony chromem na metry z alledrogo. A te zderzaki i lusterka, nie mówiać o tych dajlainach to prawie jak ta: http://allegro.pl/audi-a4-1-8-turbo-quattro-193ps-aerograf-gaz-lpg-i1274221313.html też zresztą z naszego forum Aż mnie serce boli jak widzę tak zepsutą audice
  15. Ładna sztuka do zobaczenia w Łodzi
  16. Średnice też masz większą o 1,5 cm są kalkulatory którymi łatwo to przeliczyć, możesz mieć problemy z esp np przy takim zestawie, lepiej załóż przód i tył taki sam. Żeby licznik nie przekłamywał to najlepiej 225/40 przy tej średnicy felgi
  17. Ja akurat kupowałem na allegro od użytkownija janekaudi czy janek_audi jakoś tak łatwo znaleźc bo caly zcas tym handluje. Można zamówić różne wersje kolorystyczne zarówno gałek jak i mieszków i nawet ta gróna nalepka z rozpiską biegów która jest podświetlana może mieć różne wzory. Kilka osób już myślało że to ori więc chyba musi wyglądać nieźle
  18. Ja mam felgi 18" 8 szerokie et 32 i przy oponach 225/40 r18 też nic nie trze, zawias na razie ori ale po zimie będzie -5cm i myślę że też nic nie będzie tarło
  19. To tak jak u mnie. Też miałem podświetlone nawiewy, popielniczkę, podłokietnik ale dorezałem sobie już blende przednią, kubek i wizytownik, oprócz tego jest założona podświetlana gałka biegów więc jak ktoś mówił jest czerwono jak w piekle xD
  20. bedziesz korekte robil o 5 KM... heh - na pewno poczujesz te 5 kucy pod nogą Pozdrawiam Bardziej zależy mi żeby moment poprawić bo teraz jest 365 więc nie za dużo w porównaniu do tego co niektórzy mają. Ja program robiłem w comp sporcie i przed nawet nie był hamowany więc nie wiadomo ile było. Juz off topu nie robie
  21. No no ja dzisiaj coś takiego będe rezał tyle że diody mi się udało kupić 12 v więc obędzie się bez oporników.
  22. frugodh odpowiedział(a) na wyder temat w Audi A4 B6
    Myślałem o takich lampach do b6 już jakiś czas temu ale wydaje mi się że troche remizą to pachnie jednak
  23. Leman a mówiłeś że coś słabą masz serie i napewno 130 ps nie trzyma xD Gratki wyniku
  24. Moich ulubionych akurat nie ma w ankiecie a są to rybnickie i grolsh

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.