Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

frugodh

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez frugodh

  1. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A nie jest czasem tak że się resetuje pamięć i trzeba je przypisać? Bo po zmianie baterii w pilocie musiałem je vagiem ztegować
  2. Mnie też ostatnio zaczął się schowek ciężko otwierać, zwłaszcza przy niskich temperaturach ale na szczęście delikatnie otwierałem. Ostatnio złamał się ten bolec plastikowy łączący hamulec z zawiasem więc chyba jestem w czepku urodzony, że złamało się to a nie zawias. Dzisiaj biorę się za tuning tłoczka
  3. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    po odpieciu aku trzeba kluczyki kodowac?
  4. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    tłumiki to ja te eliptyczne kupiłem a nie chriss hehe, właśnie się montują, wrzuce później foty
  5. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Nie ma takich jak powinny być. Żarówka led zużywa mniej prądu niż zwykła, i dlatego błędy na fisie, bo on odczytuje to jako spaloną żarówkę
  6. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    A masz pełnego fisa? Dziwna sprawa, bo wszyscy mówią że trzeba rezystor dać bo bez wyskakuje błąd.
  7. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No ja kupiłem coś podobnego tylko w5w, jakieś popierzaone to jest, bo jak poczytałem na forum niektórzy mają w5w, niektórzy h5w więc nie wiem jak oni te auta składali. Dopóki nie rozbiore lamp się nie dowiem czy dobre kupiłem, na szczęście nie jest to majątek. Jak Ci to świeci? Nie masz błędu na fisie>?
  8. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Kamil Ty do czegoś potrzebujesz te lampy twoje stare przednie? Jak nie to wziołbyś mi je dał, to bym Ci je wypolerowal i oddał Ja se pocwicze polere a ty bedziesz mial lampy jak nowe:P[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________Jakie my mamy w b6 żarówki postojowe w5w? Bo kupiłem dziś ledy i nawet nie wiem czy prawidłowe
  9. Dzisiaj kupowałem oslone termiczną prawego tłumika i śrubki do niej. Staniało! osłona 102 zł śrubki po 1,60 zł
  10. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siemano :decayed: A ja po przeglądziku dzisiaj, na szczęście wszystko na tip top. Polecam wam przeglądy w stacji kontroli speed na Wyszyńskiego. Płaci się 99 zł ale można sobie rpezent jeszce wziąźć mp. klucze imbusowe, parasolka, termos, kupon na myjnie itd xD
  11. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Pany 18 cali pomalowane:P chwale się: https://lh6.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TYIoCqbpDeI/AAAAAAAACvU/vldHPAPjgWI/s640/Zdj%C4%99cie0131.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TYIoG3Tx9RI/AAAAAAAACvY/pHmyuP3q5VI/s640/Zdj%C4%99cie0129.jpg
  12. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Ej dwie pierwsze całkiem fajne:O
  13. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ludzie:)
  14. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    No w ten weekend wpadne na spota bo nie mamy z Kamilem szkoły ale napewno nie będzie jeszcze założony. Jak założe to też zajrze na jakiegoś spota. Jak miałem jej zdjęcie zrobić hehe? Wystarczy że pośmialiśmy się z mojej dwururki i pozwoliła mi wizytówki zostawić Niestety dluższa rozmowa była niemożliwa bo dresiarz za mną nie mógł się doczekać, żeby kupić żarówki do swojego tuningowanego fiata uno xD
  15. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    nie no wydech w comp sporcie mi kumple zrobią tylko troche się boje im kazać ciąc zderzak bo na codzień takich rzeczy nie robią ;D Jakby końcówki były okrągłe to bym kupił od esy ale takie eliptyczne to tak czy siak trzeba ciąć. Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista d*pa ;D SESESE
  16. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić
  17. To nie są nakładki tylko całe obudowy. Nakładki można sobie wsadzić w dupe
  18. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Siemano Kamilu a poprosze z 3 jakieś takie mega duże z czymś tam może być szynka mogą być pieczary byle nie margarita. Zakupiłem wydeszek xD w przyszlym tygodniu pewnie sie zamontuje
  19. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    Macie może jakiegoś zdolnego tłumikarza co by mi wycioł ładnie otwory w zderzaczku?
  20. frugodh odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    siema ludzie
  21. Dzięki, dzisiaj zakupiłem całe tłumiki sportowe końcowe, więc po prostu za środkowym wstawi się trójnik i pójdzie na dwie strony, a zderzak zostaje zwykły, będzie tylko wycięte otwory pod tłumiki
  22. hmmm a można wogóle odpuścić sobie końcowe tłumiki i założyć po prostu do rury same koncówki ozdobne? Czy może jakieś przeciwwskazania dla silnika będą? Bardziej mi się uśmiecha wydać 150 zł na końcówki niż 400 na 2 tłumiki
  23. Kwestia gustu, ja na srebrnym avancie mam chromowane inpro foto: https://lh5.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TDnaCUKWYAI/AAAAAAAACrM/iXjFYYtSw7E/s640/DSCN3990.JPG
  24. jakia szeroka masz felge i opone? Ja mam felgi 18 szerokie 8 cali et 32 i opony 225 i nic nie ociera
  25. Ja też się męczyłem i pierwsze paski wylądowały w koszu, później po montażu tarło gdzieś i się blokowały szulfadki, ale po wielu poprawkach udało się zrobić tak że wszystko jest cacy, nikt kto nie wie nie pozna że to nie orginał

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.