Treść opublikowana przez frugodh
-
Spociki Łódzkie
A nie jest czasem tak że się resetuje pamięć i trzeba je przypisać? Bo po zmianie baterii w pilocie musiałem je vagiem ztegować
-
Naprawa pekajacego zawiasu schowka pasazera
Mnie też ostatnio zaczął się schowek ciężko otwierać, zwłaszcza przy niskich temperaturach ale na szczęście delikatnie otwierałem. Ostatnio złamał się ten bolec plastikowy łączący hamulec z zawiasem więc chyba jestem w czepku urodzony, że złamało się to a nie zawias. Dzisiaj biorę się za tuning tłoczka
-
Spociki Łódzkie
po odpieciu aku trzeba kluczyki kodowac?
-
Spociki Łódzkie
tłumiki to ja te eliptyczne kupiłem a nie chriss hehe, właśnie się montują, wrzuce później foty
-
Spociki Łódzkie
Nie ma takich jak powinny być. Żarówka led zużywa mniej prądu niż zwykła, i dlatego błędy na fisie, bo on odczytuje to jako spaloną żarówkę
-
Spociki Łódzkie
A masz pełnego fisa? Dziwna sprawa, bo wszyscy mówią że trzeba rezystor dać bo bez wyskakuje błąd.
-
Spociki Łódzkie
No ja kupiłem coś podobnego tylko w5w, jakieś popierzaone to jest, bo jak poczytałem na forum niektórzy mają w5w, niektórzy h5w więc nie wiem jak oni te auta składali. Dopóki nie rozbiore lamp się nie dowiem czy dobre kupiłem, na szczęście nie jest to majątek. Jak Ci to świeci? Nie masz błędu na fisie>?
-
Spociki Łódzkie
Kamil Ty do czegoś potrzebujesz te lampy twoje stare przednie? Jak nie to wziołbyś mi je dał, to bym Ci je wypolerowal i oddał Ja se pocwicze polere a ty bedziesz mial lampy jak nowe:P[br]Dopisany: 18 Marzec 2011, 17:17_________________________________________________Jakie my mamy w b6 żarówki postojowe w5w? Bo kupiłem dziś ledy i nawet nie wiem czy prawidłowe
-
Wymiana ori układu wydechowego na podwójny od 2.5TDI
Dzisiaj kupowałem oslone termiczną prawego tłumika i śrubki do niej. Staniało! osłona 102 zł śrubki po 1,60 zł
-
Spociki Łódzkie
siemano :decayed: A ja po przeglądziku dzisiaj, na szczęście wszystko na tip top. Polecam wam przeglądy w stacji kontroli speed na Wyszyńskiego. Płaci się 99 zł ale można sobie rpezent jeszce wziąźć mp. klucze imbusowe, parasolka, termos, kupon na myjnie itd xD
-
Spociki Łódzkie
Pany 18 cali pomalowane:P chwale się: https://lh6.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TYIoCqbpDeI/AAAAAAAACvU/vldHPAPjgWI/s640/Zdj%C4%99cie0131.jpg https://lh3.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TYIoG3Tx9RI/AAAAAAAACvY/pHmyuP3q5VI/s640/Zdj%C4%99cie0129.jpg
-
Spociki Łódzkie
Ej dwie pierwsze całkiem fajne:O
-
Spociki Łódzkie
siema ludzie:)
-
Spociki Łódzkie
No w ten weekend wpadne na spota bo nie mamy z Kamilem szkoły ale napewno nie będzie jeszcze założony. Jak założe to też zajrze na jakiegoś spota. Jak miałem jej zdjęcie zrobić hehe? Wystarczy że pośmialiśmy się z mojej dwururki i pozwoliła mi wizytówki zostawić Niestety dluższa rozmowa była niemożliwa bo dresiarz za mną nie mógł się doczekać, żeby kupić żarówki do swojego tuningowanego fiata uno xD
-
Spociki Łódzkie
nie no wydech w comp sporcie mi kumple zrobią tylko troche się boje im kazać ciąc zderzak bo na codzień takich rzeczy nie robią ;D Jakby końcówki były okrągłe to bym kupił od esy ale takie eliptyczne to tak czy siak trzeba ciąć. Wogóle na pomorskiej w Jacky auto sport pracuje za***ista d*pa ;D SESESE
-
Spociki Łódzkie
a takie dwie rureczki sobie zafundowałem http://data.motor-talk.de/data/galleries/0/56/5753/10018444/hofele-17103.JPG teraz tylko ktoś musi mi ładnie zderzak wyrzeźbić
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
To nie są nakładki tylko całe obudowy. Nakładki można sobie wsadzić w dupe
-
Spociki Łódzkie
Siemano Kamilu a poprosze z 3 jakieś takie mega duże z czymś tam może być szynka mogą być pieczary byle nie margarita. Zakupiłem wydeszek xD w przyszlym tygodniu pewnie sie zamontuje
-
Spociki Łódzkie
Macie może jakiegoś zdolnego tłumikarza co by mi wycioł ładnie otwory w zderzaczku?
- Spociki Łódzkie
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
Dzięki, dzisiaj zakupiłem całe tłumiki sportowe końcowe, więc po prostu za środkowym wstawi się trójnik i pójdzie na dwie strony, a zderzak zostaje zwykły, będzie tylko wycięte otwory pod tłumiki
-
[B6 AVF] Jaki wydech do zderzaka S4 ?
hmmm a można wogóle odpuścić sobie końcowe tłumiki i założyć po prostu do rury same koncówki ozdobne? Czy może jakieś przeciwwskazania dla silnika będą? Bardziej mi się uśmiecha wydać 150 zł na końcówki niż 400 na 2 tłumiki
-
[ALL B6] Chrom lusterka w kombi-pomocy
Kwestia gustu, ja na srebrnym avancie mam chromowane inpro foto: https://lh5.googleusercontent.com/_4X5NT_g9TJI/TDnaCUKWYAI/AAAAAAAACrM/iXjFYYtSw7E/s640/DSCN3990.JPG
-
Znaczenie ET Felgi
jakia szeroka masz felge i opone? Ja mam felgi 18 szerokie 8 cali et 32 i opony 225 i nic nie ociera
-
Montaż elementów pakietu oświetlenie w Audi A4 B6/B7
Ja też się męczyłem i pierwsze paski wylądowały w koszu, później po montażu tarło gdzieś i się blokowały szulfadki, ale po wielu poprawkach udało się zrobić tak że wszystko jest cacy, nikt kto nie wie nie pozna że to nie orginał